Dzisiaj jest: 18 Października 2017 Imieniny obchodzą: Piotra, Michała, Ziemowita Do końca roku pozostało 75 dni.

środa 18 października

Genialny umysł z Płońska! Damian laureatem talent show!

in Puls Miasta

by Redakcja

Mieszka w Płońsku i ma 18 lat. Jest uczniem III klasy o profilu matematycznym I Liceum Ogólnokształcącego. Od nieco ponad czterech lat zajmuje się origami. Od wczoraj zbiera gratulacje za zwycięstwo w programie telewizyjnym Polsatu, „The Brain. Genialny umysł”. ,,Co za kozak”, ,,Kozak, naprawdę kozak” - tymi słowami określali Damiana jurorzy, kiedy ten prezentował swój niespotykany talent. A…

1367 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
OBCHODY TYGODNIA MEDIACJI: Sąd Rejonowy w Płońsku organizuje w dniach od 16 do 20 października 2017 r. spotkania z asystentami sędziów, referendarzem sądowym i kuratorami sądowymi, którzy będą udzielali informacji o instytucji mediacji w sprawach cywilnych, karnych, rodzinnych i w sprawach nieletnich. Dyżurujące osoby będą przyjmowały zainteresowanych w budynku sądu przy ul. H. Sienkiewicza 9a w godzinach 10-14. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

W wieku 88 lat w miniony wtorek zmarł druh Ryszard Gwiazda, jeden z założycieli i wieloletni, najstarszy członek Orkiestry Ochotniczej Straży Pożarnej w Chociszewie.

Pan Ryszard mieszkał w Chociszewie. Był rolnikiem. W orkiestrze spędził ponad 50 lat. Odznaczany Złotym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa. - Był perełką naszej orkiestry - mówi o zmarłym koledze Jarosław Krzemiński, prezes OSP w Chociszewie.

Ryszard Gwiazda do 86 roku życia aktywnie brał udział w próbach i koncertach miejscowej orkiestry. - To był uczynny i uczciwy człowiek. Zawsze koleżeński, pogodny i towarzyski. Kawalarz i gawędziarz - wspomina pana Ryszarda prezes OSP. - Straciliśmy przyjaciela strażaków ochotników. Będzie nam go brakowało... - dodaje ze smutkiem Jarosław Krzemiński.

Pogrzeb Ryszarda Gwiazdy odbędzie się w najbliższy piątek (godz. 11) w rodzinnym Chociszewie. (DT)

Może Cię także zainteresować