Dzisiaj jest: 11 Grudnia 2017 Imieniny: Waldemar, Damazy Do końca roku pozostało 21 dni.

środa 06 grudnia

Życzenia spełniły się w Mikołajki!

in Puls Miasta

by Redakcja

Już po raz trzeci płońscy motomikołaje zadbali o to, aby 6 grudnia był miło wspominany przez wychowanków domu dziecka. Główny organizator wydarzenia, Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji ,,Moto-Płońsk powiedzenie ,,I ty możesz zostać Świętym Mikołajem” obraca w czyn i spełnia dziecięce marzenia. Nie inaczej było i tego wieczoru. Mimo że aura poskąpiła białego puchu dając w zamian wiatr i deszcz,…

384 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Zmarł radny powiatu płońskiego: W wieku 72 lat zmarł w warszawskim szpitalu wieloletni radny powiatowy Prawa i Sprawiedliwości i były burmistrz Raciąża, Henryk Kozakiewicz. Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek o godzinie 14 w kościele parafialnym w Raciążu. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

W wieku 88 lat w miniony wtorek zmarł druh Ryszard Gwiazda, jeden z założycieli i wieloletni, najstarszy członek Orkiestry Ochotniczej Straży Pożarnej w Chociszewie.

Pan Ryszard mieszkał w Chociszewie. Był rolnikiem. W orkiestrze spędził ponad 50 lat. Odznaczany Złotym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa. - Był perełką naszej orkiestry - mówi o zmarłym koledze Jarosław Krzemiński, prezes OSP w Chociszewie.

Ryszard Gwiazda do 86 roku życia aktywnie brał udział w próbach i koncertach miejscowej orkiestry. - To był uczynny i uczciwy człowiek. Zawsze koleżeński, pogodny i towarzyski. Kawalarz i gawędziarz - wspomina pana Ryszarda prezes OSP. - Straciliśmy przyjaciela strażaków ochotników. Będzie nam go brakowało... - dodaje ze smutkiem Jarosław Krzemiński.

Pogrzeb Ryszarda Gwiazdy odbędzie się w najbliższy piątek (godz. 11) w rodzinnym Chociszewie. (DT)

Może Cię także zainteresować