Dzisiaj jest: 23 Listopada 2017 Imieniny: Adela, Felicyta, Klemens Do końca roku pozostało 39 dni.

poniedziałek 20 listopada

Wysadzili bankomat. Policja szuka sprawców zuchwałej kradzieży

in Na Sygnale

by Redakcja

W nocy z niedzieli na poniedziałek nieznani sprawcy wysadzili bankomat w Czerwińsku, należący do Vistula Banku Spółdzielczego. Czerwiński oddział banku zlokalizowany jest przy ulicy W. Jagiełły, jakieś 500 metrów od siedziby tamtejszego urzędu gminy. Do wybuchu doszło w środku nocy. Policja prowadzi oględziny miejsca i ustala dokładne okoliczności tego zdarzenia.

2688 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Co z przebudową ulicy ks. Popiełuszki?: Jak podaje płońskie starostwo, do 15 listopada powinny zakończyć się prace związane z przebudową ulicy ks. Jerzego Popiełuszki. Wykonawca, czyli firma Wapnopol, ma jeszcze do zrobienia: wyniesienie przejścia dla pieszych przy ZS Nr 2, montaż bariero-poręczy oddzielającej chodnik od akwenu, dokończenie kładzenia warstwy ścieralnej na rondzie i nawierzchni bitumicznej na ulicach dojazdowych oraz wykonanie oznakowania poziomego. Czy zdążą? - Wszystko zależy od pogody - słyszymy w starostwie. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Darmowe konsultacje lekarza diabetologa, zagadnienie żywienia w cukrzycy i wskazówki jak dbać o stopy w cukrzycy oraz bezpłatne badania neuropatii cukrzycowej i badania ryzyka powikłań naczyniowych - to propozycja płońskiego szpitala dla cukrzyków.

Dyrekcja SPZZOZ w Płońsku zaprasza pacjentów z cukrzycą na spotkanie edukacyjne, które odbędzie się w środę, 19 lipca od godz. 16 do 18 w sali konferencyjnej szpitala - budynek A, II piętro.

Liczba miejsc na spotkanie jest ograniczona. Organizatorzy proszą o potwierdzenie udziału w spotkaniu pod nr tel.: 720 871 777.

(za info SPZZOZ w Płońsku dodał RED)

Może Cię także zainteresować