Dzisiaj jest: 25 Lutego 2018 Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd Do końca roku pozostało 310 dni.
sobota 24 lutego

Rolnik zapłaci składki za pracownika sezonowego [FOTORELACJA]

in Wokół Płońska

by Redakcja

Gmina Czerwińsk nad Wisłą to największy producent truskawki na Mazowszu, jak nie w całym kraju, stąd piątkowa konferencja poświęcona nowym przepisom zatrudniania cudzoziemców, głównie obywateli Ukrainy, do prac sezonowych w 2018 roku spotkała się z ogromnym zainteresowaniem środowiska rolniczego z kilku ościennych powiatów. Na terenie czerwińskiej gminy jest blisko 15 tys. hektarów użytków rolnych, z czego ponad 9…

792 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Dobre wieści dla mieszkańców gminy i miasta Raciąż: 23 lutego w Starostwie Powiatowym w Płońsku podpisano umowę między powiatem a Zarządem Województwa Mazowieckiego, reprezentowanego przez marszałka Adama Struzika, na dofinansowanie z wojewódzkiego budżetu realizacji zadania przebudowy drogi Zawidz - Osiek - Włostybory - Koziebrody - Raciąż. Więcej info na ten temat w naszym serwisie. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Darmowe konsultacje lekarza diabetologa, zagadnienie żywienia w cukrzycy i wskazówki jak dbać o stopy w cukrzycy oraz bezpłatne badania neuropatii cukrzycowej i badania ryzyka powikłań naczyniowych - to propozycja płońskiego szpitala dla cukrzyków.

Dyrekcja SPZZOZ w Płońsku zaprasza pacjentów z cukrzycą na spotkanie edukacyjne, które odbędzie się w środę, 19 lipca od godz. 16 do 18 w sali konferencyjnej szpitala - budynek A, II piętro.

Liczba miejsc na spotkanie jest ograniczona. Organizatorzy proszą o potwierdzenie udziału w spotkaniu pod nr tel.: 720 871 777.

(za info SPZZOZ w Płońsku dodał RED)

Może Cię także zainteresować