poniedziałek 18 wrzesień

Wiekowy jubileusz pierwszej szkoły średniej w Płońsku [FOTORELACJA]

in Puls Miasta

by Redakcja

1917-2017 – to cezura czasowa płońskiej szkoły, Gimnazjum i Liceum przy ulicy Płockiej. Jubileusz 100-lecia istnienia placówki miał nader doniosły przebieg. Skłaniał do refleksji i przypominał młodzieży o szacunku do wspomnień. Dźwięk szkolnego dzwonka przywołał je z niesłychaną siłą na nowo. W czwartek I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza świętowało uroczystość Dnia Patrona. Dzień później odbyła się jubileuszowa…

374 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Plus tygodnia - Na pomoc gminie Czersk: Radni miejscy zgodnie zdecydowali o przekazaniu dotacji w kwocie 10 tys. zł dotkniętej kataklizmem gminie Czersk (woj. pomorskie). Pieniądze przeznaczone zostaną na naprawę infrastruktury uszkodzonej podczas sierpniowej nawałnicy. *  Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Darmowe konsultacje lekarza diabetologa, zagadnienie żywienia w cukrzycy i wskazówki jak dbać o stopy w cukrzycy oraz bezpłatne badania neuropatii cukrzycowej i badania ryzyka powikłań naczyniowych - to propozycja płońskiego szpitala dla cukrzyków.

Dyrekcja SPZZOZ w Płońsku zaprasza pacjentów z cukrzycą na spotkanie edukacyjne, które odbędzie się w środę, 19 lipca od godz. 16 do 18 w sali konferencyjnej szpitala - budynek A, II piętro.

Liczba miejsc na spotkanie jest ograniczona. Organizatorzy proszą o potwierdzenie udziału w spotkaniu pod nr tel.: 720 871 777.

(za info SPZZOZ w Płońsku dodał RED)

Może Cię także zainteresować