Dzisiaj jest: 23 Listopada 2017 Imieniny: Adela, Felicyta, Klemens Do końca roku pozostało 39 dni.

poniedziałek 20 listopada

Wysadzili bankomat. Policja szuka sprawców zuchwałej kradzieży

in Na Sygnale

by Redakcja

W nocy z niedzieli na poniedziałek nieznani sprawcy wysadzili bankomat w Czerwińsku, należący do Vistula Banku Spółdzielczego. Czerwiński oddział banku zlokalizowany jest przy ulicy W. Jagiełły, jakieś 500 metrów od siedziby tamtejszego urzędu gminy. Do wybuchu doszło w środku nocy. Policja prowadzi oględziny miejsca i ustala dokładne okoliczności tego zdarzenia.

2680 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Co z przebudową ulicy ks. Popiełuszki?: Jak podaje płońskie starostwo, do 15 listopada powinny zakończyć się prace związane z przebudową ulicy ks. Jerzego Popiełuszki. Wykonawca, czyli firma Wapnopol, ma jeszcze do zrobienia: wyniesienie przejścia dla pieszych przy ZS Nr 2, montaż bariero-poręczy oddzielającej chodnik od akwenu, dokończenie kładzenia warstwy ścieralnej na rondzie i nawierzchni bitumicznej na ulicach dojazdowych oraz wykonanie oznakowania poziomego. Czy zdążą? - Wszystko zależy od pogody - słyszymy w starostwie. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

W Sochocinie znika ulica 30-lecia PRL i ul. 40-lecia PRL. Zmiany wynikają z ustawy dekomunizacyjnej, która zobowiązuje samorządy do usunięcia z przestrzeni publicznej nomenklatury upamiętniającej osoby, organizacje, czy wydarzenia propagujące miniony ustrój.

Podczas sesji Rady Gminy Sochocin, która odbyła się w miniony piątek, radni podjęli uchwałę dotyczącą zmiany nazwy ul. 30-lecia PRL i 40-lecia PRL.

Decyzja poprzedzona była konsultacjami społecznymi, w których udział wzięło kilkudziesięciu mieszkańców. Uchwalono, iż ul. 30-lecia PRL nosić będzie nazwę Miłej, a 40-lecia PRL - Ogrodowej. (za info UG w Sochocinie dodał DT)

Może Cię także zainteresować