Dzisiaj jest: 24 Października 2017 Imieniny obchodzą: Ingi, Darii, Sambora Do końca roku pozostało 69 dni.

wtorek 24 października

Zagrywka na bardzo dalekim aucie. Nie ma nas w Glinka Academy!

in Sport

by Redakcja

Zawrzało w płońskim środowisku siatkarskim. I choć bomba na linii PTS – UKS Rutki tykała już od jakiegoś czasu, to ostatnie wydarzenia związane z ubieganiem się naszych dwóch klubów o akces do programu szkoleniowego Glinka Academy uruchomiły zapalnik, a właściwie zrobił to prezes Jeznach, który nie mógł pogodzić się z decyzją managementu Akademii. Skutki wybuchu są dotkliwe, bowiem…

91 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
OBCHODY TYGODNIA MEDIACJI: Sąd Rejonowy w Płońsku organizuje w dniach od 16 do 20 października 2017 r. spotkania z asystentami sędziów, referendarzem sądowym i kuratorami sądowymi, którzy będą udzielali informacji o instytucji mediacji w sprawach cywilnych, karnych, rodzinnych i w sprawach nieletnich. Dyżurujące osoby będą przyjmowały zainteresowanych w budynku sądu przy ul. H. Sienkiewicza 9a w godzinach 10-14. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Podczas sobotniego Powitania Lata w Baboszewie odbyły się czwarte już wybory Miss Powiatu Płońskiego. Na scenie w różnych kreacjach zaprezentowało się siedem dziewcząt, a po koronę najpiękniejszej sięgnęła mieszkanka Kamienicy w gminie Załuski.

Olga Wiśniewska (nr 5) ma 19 lat i jest uczennicą Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku. Zdaniem jury, to jej należał się w tym roku tytuł Miss Powiatu Płońskiego. Olga otrzymała nagrodę w wysokości 1200 zł. Wicemiss została 18-letnia Agata Włodkowska (nr 6), reprezentująca Smardzewo w gminie Sochocin, na co dzień również uczennica ,,jedynki". Za drugie miejsce przewidziano nagrodę w kwocie 700 zł.

Na swoją faworytkę można było oddawać głosy w namiocie wystawionym przez gminę Baboszewo. Po tytuł Miss Publiczności sięgnęła 17-letnia baboszewianka Sylwia Trybańska (nr 4) z LO im. L. Rutkowskiego w Płońsku. Sponsorzy imprezy ufundowali dla niej nagrodę w wysokości 500 zł.  

Wszystkim kandydatkom do miana powiatowej miss należą się duże brawa za odwagę. Poza wspomnianymi dziewczynami, w konkursie startowały ponadto: Natalia Grzelak (nr 1), Justyna Kaczyńska (2), Martyna Pękala (3), Monika Ziółkowska (7). (DRED)

Komentarze  

#1 +15 Drupi
Numer 2 i 3 chyba przegrały jakiś zakład, chyba nie myślały że wygrają...
2017-06-19 08:02 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#2 +14 płońszczanka
Najładniejsza, najzgrabniejsza i bardzo naturalna jest kandydatka nr 7. Jest też bardzo fotogeniczna.
2017-06-19 10:01 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#3 +14 Jolka
jaki powiat - taka miss. Łydki grubsze niż uda i biustu brak
2017-06-20 13:59 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#4 +9 Gaweł
Co za żenada xD co to za wioskowe dziewoje xDDD Normalne niczym się nie wyróżniające dziewczyny, żeby zaraz miss?
2017-06-28 21:49 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj

Może Cię także zainteresować