PŁOŃSK W SIECI NEWS
Długi weekend na powiatowych drogach : Od środy do niedzieli, do północy, na drogach powiatu płońskiego doszło do 18 kolizji. Na szczęście obyło się bez poważnych wypadków. Funkcjonariusze zatrzymali w tym czasie za to 6 nietrzeźwych kierowców. - Miniony długi czerwcowy weekend można ocenić jako bezpieczny, choć nadal wysoka jest liczba nietrzeźwych kierowców - mówi mł. asp. Kinga Drężek-Zmysłowska, oficer prasowy KPP w Płońsku. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Podczas sobotniego Powitania Lata w Baboszewie odbyły się czwarte już wybory Miss Powiatu Płońskiego. Na scenie w różnych kreacjach zaprezentowało się siedem dziewcząt, a po koronę najpiękniejszej sięgnęła mieszkanka Kamienicy w gminie Załuski.

Olga Wiśniewska (nr 5) ma 19 lat i jest uczennicą Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku. Zdaniem jury, to jej należał się w tym roku tytuł Miss Powiatu Płońskiego. Olga otrzymała nagrodę w wysokości 1200 zł. Wicemiss została 18-letnia Agata Włodkowska (nr 6), reprezentująca Smardzewo w gminie Sochocin, na co dzień również uczennica ,,jedynki". Za drugie miejsce przewidziano nagrodę w kwocie 700 zł.

Na swoją faworytkę można było oddawać głosy w namiocie wystawionym przez gminę Baboszewo. Po tytuł Miss Publiczności sięgnęła 17-letnia baboszewianka Sylwia Trybańska (nr 4) z LO im. L. Rutkowskiego w Płońsku. Sponsorzy imprezy ufundowali dla niej nagrodę w wysokości 500 zł.  

Wszystkim kandydatkom do miana powiatowej miss należą się duże brawa za odwagę. Poza wspomnianymi dziewczynami, w konkursie startowały ponadto: Natalia Grzelak (nr 1), Justyna Kaczyńska (2), Martyna Pękala (3), Monika Ziółkowska (7). (DRED)

Komentarze  

#1 +7 Drupi
Numer 2 i 3 chyba przegrały jakiś zakład, chyba nie myślały że wygrają...
2017-06-19 08:02 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#2 +7 płońszczanka
Najładniejsza, najzgrabniejsza i bardzo naturalna jest kandydatka nr 7. Jest też bardzo fotogeniczna.
2017-06-19 10:01 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#3 +4 Jolka
jaki powiat - taka miss. Łydki grubsze niż uda i biustu brak
2017-06-20 13:59 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj

Może Cię także zainteresować