Dzisiaj jest: 24 Czerwca 2018 Imieniny: Danuta, Emilia, Jan Do końca roku pozostało 191 dni.

piątek 22 czerwca

Obraz zniszczeń po czwartkowej nawałnicy [FOTO]

in Wokół Płońska

by Redakcja

- Byłem świadkiem jak to wszystko szło. To dosłownie trwało kilkanaście sekund. Słychać było pękanie drzew i pełno piachu wszędzie. Widok nie do opisania – takie komentarze spływają do naszej redakcji po wczorajszej nawałnicy. Trwa usuwanie skutków i liczenie strat czwartkowego uderzenia żywiołu na nasze miasto i powiat płoński. Wszystko zaczęło się około godziny 18. Burza piaskowa, jakiej…

1170 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Tragicznie na drodze w Przyborowicach Górnych: 11 czerwca na krajowej ,,siódemce", około godziny 17, na pasie w kierunku na Gdańsk doszło do zderzenia ciężarówki i osobowego opla. Nie żyje jedna osoba, mieszkaniec powiatu płockiego. Zdjęcia z wypadku i szczegóły zdarzenia w naszym materiale w dziale ,,Na sygnale". * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Pasaż handlowy

Recman

Męski Kod Ubioru

Płońsk, mazowieckie Zobacz szczegóły
USŁUGI BUDOWLANE HUBAL

Firma zajmuje się budową stanów surowych wraz z wykończeniem takim jak: elewacje, posadzki mixokretem, tynki cementowo-wapienne, maszynowe tynki gipsowe. Ponadto oferuje również roboty…

Kaczorowy, mazowieckie Zobacz szczegóły
KONKRET sp.z o.o.

Z nami nie zostaniesz bez grosza.

Prywatne Gabinety Lekarskie MEDICUM

Twoje zdrowie naszym priorytetem!

Bn Progres Sp. z o.o.

Serwis i sprzedaż motocykli oraz skuterów.

Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie Zobacz szczegóły
Optima Pracownia Haftu Komputerowego

Haft loga reklamowego/firmowego na odzieży, naszywki oraz imienniki dla służb mundurowych oraz klas mundurowych, naszywki dla klubów sportowych, motocyklowych itd., emblematy haft…

Roguszyn, mazowieckie Zobacz szczegóły
Sklep motoryzacyjny Auto Części Jasiówka

Specjalizujemy się w sprzedaży zarówno zamienników jak i oryginalnych części samochodowych renomowanych marek, części do naprawy i montażu instalacji LPG oraz części do naprawy i…

Płońsk, mazowieckie Zobacz szczegóły
LUXKREDYT SP. Z O.O.

LUXKREDYT – PO PROSTU FINANSUJEMY MARZENIA

My Travel Płońsk

Twoje marzenia w naszych rękach

FHU Grzegorz Siemiątkowski

BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ !

Dzierzążnia, mazowieckie Zobacz szczegóły

Ryszard Buczyński ze wszystkich dotychczasowych dyrektorów najdłużej, bo aż 26 lat zarządzał szkołą przy ulicy Płockiej. Od nowego roku szkolnego liceum ogólnokształcącym będzie zawiadywał już ktoś inny. - Pan dyrektor złożył wniosek o rozwiązanie stosunku pracy z dniem 31 sierpnia w związku z przejściem na emeryturę - poinformował PwS Paweł Dychto, naczelnik wydziału oświaty płońskiego starostwa. 

Na dniach, po przeprowadzeniu procedury odwołania, Zarząd Powiatu powinien ogłosić konkurs na nowego dyrektora placówki imieniem Henryka Sienkiewicza.

- Na pewno żal i szkoda, że pan dyrektor Buczyński odchodzi na emeryturę. Mógł jeszcze wiele pozytywnego dać tej szkole. Miał ogromne zasługi dla naszego liceum, które jest znane i cenione - mówi Andrzej Stolpa, starosta powiatu płońskiego. - Mam nadzieję, że pojawią się kandydaci na jego miejsce, którzy będą spełniali nasze oczekiwania, bo nie ukrywamy, że po dyrektorze Buczyńskim są one wysokie - dodaje szef powiatu.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Ryszard Buczyński świętował 25-lecie pracy na stanowisku dyrektora I LO. - To ćwierć wieku historii tej szkoły. Pana osobowość oddają słowa Jana Pawła II: ,,Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest. Nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi” - tymi słowami dziękowała mu wówczas za wieloletnią pracę delegacja pracowników szkoły, rady rodziców oraz uczniów. (DT)

Komentarze  

#1 +3 uczen
Zawsze uważałem, że Pan Buczyński to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.
2018-06-13 13:39 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#1.1 +5 minister
Dlatego musisz jeszcze długo chodzić do szkoły, pilnie się kształcić i mieć nadzieję, że zmądrzejesz.
2018-06-14 05:02 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#2 0 Nanananan
I bardzo dobrze!!!
2018-06-13 14:29 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#3 +20 Uczennica
Strach pomyśleć, kto wskoczy na stołek...
2018-06-13 22:44 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#3.1 -19 minister
Taka z ciebie uczennica , jak ze mnie minister
2018-06-14 05:00 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#3.2 -15 ABC
Wymyśl lepszy nick, bo nikt nie uwierzy, że uczniów interesuje, kto będzie dyrektorem
2018-06-14 20:30 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj

Może Cię także zainteresować