Dzisiaj jest: 23 Lipca 2018 Imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary Do końca roku pozostało 162 dni.

piątek 13 lipca

Ten budynek grozi zawaleniem a mieszka tam człowiek!

in Puls Miasta

by Redakcja

Kamienica przy dawnej ulicy 19 Stycznia, w tym przypadku z numerem 27, odstrasza już z daleka. Powybijane szyby w oknach, pokaźnych rozmiarów dziury w dachu, wyrwane kominy, obskrobana elewacja i zwisające cegły, stąd nie dziwi tabliczka na drzwiach wejściowych ostrzegająca, że budynek grozi zawaleniem i zakazuje się przebywania w nim. Okazuje się, co szokujące, że z kamienicy nie…

1468 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Powiatowe przewozy pasażerskie utrzymane: 25 czerwca w starostwie doszło do podpisania umowy dotyczącej świadczenia usług transportowych na terenie powiatu płońskiego. Powiat ostatecznie podpisał umowę z firmą HM TRANS S.C. z Płońska, opiewającą na 900 tys. zł brutto i obowiązującą od 1 lipca br. do 30 czerwca 2019 roku. Listę aktualnych linii komunikacyjnych, które będą obsługiwane przez nowego przewoźnika, znajdziecie w materiale na PwS. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Pasaż handlowy

Prywatne Gabinety Lekarskie MEDICUM

Twoje zdrowie naszym priorytetem!

My Travel Płońsk

Twoje marzenia w naszych rękach

LUXKREDYT SP. Z O.O.

LUXKREDYT – PO PROSTU FINANSUJEMY MARZENIA

Optima Pracownia Haftu Komputerowego

Haft loga reklamowego/firmowego na odzieży, naszywki oraz imienniki dla służb mundurowych oraz klas mundurowych, naszywki dla klubów sportowych, motocyklowych itd., emblematy haft…

Roguszyn, mazowieckie Zobacz szczegóły
USŁUGI BUDOWLANE HUBAL

Firma zajmuje się budową stanów surowych wraz z wykończeniem takim jak: elewacje, posadzki mixokretem, tynki cementowo-wapienne, maszynowe tynki gipsowe. Ponadto oferuje również roboty…

Kaczorowy, mazowieckie Zobacz szczegóły
Bn Progres Sp. z o.o.

Serwis i sprzedaż motocykli oraz skuterów.

Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie Zobacz szczegóły
FHU Grzegorz Siemiątkowski

BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ !

Dzierzążnia, mazowieckie Zobacz szczegóły
KONKRET sp.z o.o.

Z nami nie zostaniesz bez grosza.

Recman

Męski Kod Ubioru

Płońsk, mazowieckie Zobacz szczegóły
Sklep motoryzacyjny Auto Części Jasiówka

Specjalizujemy się w sprzedaży zarówno zamienników jak i oryginalnych części samochodowych renomowanych marek, części do naprawy i montażu instalacji LPG oraz części do naprawy i…

Płońsk, mazowieckie Zobacz szczegóły

Podczas czwartkowej sesji nadzwyczajnej poświęconej ostatnim, głośnym wydarzeniom wokół rodzimego klubu lekkoatletycznego, dowiedzieliśmy się na przykład jak wygląda kwestia składek członkowskich.

Jednak zebrani nie przesłyszeli się, kiedy sekretarz klubu Zbigniew Wiśniewski potwierdził, że zawodnicy co miesiąc w kasie klubu zostawiają po 10 złotych, a m.in. sami członkowie Zarządu po ...złotówie!

- To kuriozalna sytuacja, bo zawodnik przecież nie zarabia, jest uczniem – komentował radny Wojciech Bluszcz. - Dziesięć złotych? Panowie, jakie to są dla was pieniądze, to jest śmieszne – dodawał.

Odpowiedź sekretarza w takiej sytuacji jawiła się niczym strzelenie sobie samobója. - Członkowie Zarządu pracują na rzecz klubu społecznie, nie otrzymują żadnego wynagrodzenia – wypalił Zbigniew Wiśniewski. - Wcześniej było ustalone, że nie płacą składek, a teraz ustaliliśmy, by płacili jedną symboliczną złotówkę.

I to jest dopiero gest – nie płacili, teraz płacą całą złotówkę... (DT)

Komentarze  

#1 +15 Tym od 1zl
Won!!! Jak Wam nie wstyd?! Stare chłopy bez skrupułów na wyzysk dzieci. Won! Won! Jeszcze raz Won!! Zero godności, moralności i wstydu!
2018-04-20 05:54 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#2 +11 złotówka
Tych czterech łobuzów to zarząd MKSu ?
2018-04-20 06:24 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#3 +23 obesrwator
Pan Czapski na pierwszym planie. Lokalny baronek PSL. Nie umiał zarządzać PSP teraz siedzi w zarządach klubów, fundacji, OSP, PCK i tak mogę długo. Po odejściu z PSP leciutko wylądował u Pana Jarosławskiego, nomen omen prezesa Zarządu powiatowego OSP. Za jego / Czapskiego panowania PSP straciła 300.000 dotacji na budowę nowej remizy. Co ten gość jeszcze robi w zarządzie MKS-u?! Przykre to wszystko strasznie. Lokalny układ "czyma się mocno". A na marginesie tych układów i układzików wyrzuca się znakomitych ludzi bo mieli odwagę publicznie powiedzieć jak jest. Niszczy się entuzjazm młodzieży, zapał trenerów i wolontariuszy. Gdzie my k........wa żyjemy !!!
2018-04-20 06:32 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#3.1 -7 Do obserwatora
Panie Obserwator
Na jeden temat muszę się tu wto. A mianowicie te 300000 to nie jest wina pana Czapskiego tylko firmy wykonawczej. PAPA nie miała wpływu na to kto wygra przetarg bo to mówi ustawa o zamówieniach publicznych. To nie jego wina że wygrała to firma Passat która już nie jedna inwestycję rozpoczęła a nie zakończyła.
2018-04-20 07:39 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#3.1.1 +7 obesrwator
Naprawdę :) ?! Niestety znam kulisy tego zamówienia. Aż dziw bierze, że jeszcze CBA nie zainteresowało się tą sprawą. Proszę nie pisać głupot. Cały powiat wie jak było!!!
2018-04-20 19:20 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#4 +14 ANNA
To dopiero rewelacje, wystarczy słuchać co młodzi zawodnicy opowiadają o tzw obozach treningowych,o warunkach jakie im fundowano,o wyżywieniu. Młodzi byli od płacenia, osiągania wyników i mieli milczeć. Młodym życzę sukcesów i zadowolenia oraz oddanego sportowi zarządu i trenerów jak np. Adamski. Ten pan nie zostawia zawodników w potrzebie,pomaga w chorobie,znajdował rehabilitantów i często fundusze na leczenie.Dba o dietę sportowca , interesuje się jego sytuacją ,jest trenerem,opiekunem,przyjacielem.Takich nam potrzeba w płońskim sporcie- z wizją,zaangażowaniem,oddaniem,życzliwych,myślących nie tylko o sobie,ale zwłaszcza o młodym zawodniku.
2018-04-20 07:32 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#5 +12 były zawodnik
może ktoś wreszcie ruszy tę PR-lowską sitwę w tym klubie. Pozbywają się jednego z najlepszych trenerów chyba tylko z zazdrości o wyniki jego podopiecznych. co do składek to to już jest kuriozum!!!!!! Brak słów!!!!!!! Zastanawiające jest to że ci prezesi klubu sportowego to przecież nauczyciele, czyli ludzie, którzy powinni dawać przykład młodzieży. No to się panowie popisali. Zastanawiam się co w tym gronie robi jeszcze Pan Majewski z Ciechanowa, zawsze uważałem go za rozsądnego człowieka, czyżby się zmienił?
2018-04-20 09:48 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#5.1 0 Żyleta
Wszystko o.k., tylko po co mieszać w to PRL ? Uważasz, że teraz jest lepiej ?
2018-05-24 21:33 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#6 +3 GAWA
Krzyczycie won i dobrze, tylko się pytam, dlaczego jak są wybory, to zostają ci sami, starzy wyjadacze !! Młodzi powinni dochodzić do władzy, bo mają świeże umysły, spojrzenie na wszystko, a tak wszystko zostaje po staremu i zero rozwoju.....
2018-04-20 10:35 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#6.1 +7 Ewa
Właśnie, zastanów się, dlaczego?
2018-04-20 15:52 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#7 +11 ANNA
Całemu zarządowi i pozostałym emerytom-członkom klubu,którzy nawiedzają spotkania wyborcze i oddają głosy na swoich, życzę udanych startów,medali i godnego reprezentowania miasta na zawodach. Wystartować mogą także -burmistrz i wice oraz przewodnicząca obrad z 19 kwietnia... Młodym życzę wytrwałości .Zmiany nadejdą,przynajmniej te pokoleniowe. W naszym mieście też zaświeci dla nas słońce. Tym państwu żółtą kartkę,a nawet chyba czerwoną pokazali koszykarze i widzowie-pusta hala, zawody odwołane- pogratulować!
2018-04-21 06:23 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj

Może Cię także zainteresować



Więcej

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie firma Płońsk Media Group właściciel portalu internetowego „Płońsk w Sieci”, oraz nasi Zaufani Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności. Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z naszej strony internetowej wraz z funkcjonalnościami na niej udostępnianych ,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.Współpraca ta ma na celu: dopasować treści stron i ich tematykę do preferencji Użytkowników, dostosowywać wyświetlane reklamy do potrzeb i zainteresowań Użytkowników wykonywanie badań i analiz służących polepszaniu naszych usług internetowych, zapewnić bezpieczeństwo usług.Zgodnie z obowiązującym prawem dane mogą zostać przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. Agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług , Zaufanym Partnerom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania, gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Informujemy, że na naszej stronie internetowej dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych Partnerów.Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak to zrobić.Zaznacz przycisk „Zgadzam się” jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu przez firmę Płońsk Media Group właściciela portalu internetowego „Płońsk w Sieci” i naszych Zaufanych Partnerów jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, które obejmują także niezbędne działania analityczne i zestawianie w profile marketingowe na podstawie aktywności na stronie internetowej zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Wyrażenie zgody jest dobrowolne , masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polsce