Dzisiaj jest: 22 Czerwca 2018 Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz Do końca roku pozostało 193 dni.

piątek 22 czerwca

Obraz zniszczeń po czwartkowej nawałnicy [FOTO]

in Wokół Płońska

by Redakcja

- Byłem świadkiem jak to wszystko szło. To dosłownie trwało kilkanaście sekund. Słychać było pękanie drzew i pełno piachu wszędzie. Widok nie do opisania – takie komentarze spływają do naszej redakcji po wczorajszej nawałnicy. Trwa usuwanie skutków i liczenie strat czwartkowego uderzenia żywiołu na nasze miasto i powiat płoński. Wszystko zaczęło się około godziny 18. Burza piaskowa, jakiej…

564 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Tragicznie na drodze w Przyborowicach Górnych: 11 czerwca na krajowej ,,siódemce", około godziny 17, na pasie w kierunku na Gdańsk doszło do zderzenia ciężarówki i osobowego opla. Nie żyje jedna osoba, mieszkaniec powiatu płockiego. Zdjęcia z wypadku i szczegóły zdarzenia w naszym materiale w dziale ,,Na sygnale". * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Pasaż handlowy

USŁUGI BUDOWLANE HUBAL

Firma zajmuje się budową stanów surowych wraz z wykończeniem takim jak: elewacje, posadzki mixokretem, tynki cementowo-wapienne, maszynowe tynki gipsowe. Ponadto oferuje również roboty…

Kaczorowy, mazowieckie Zobacz szczegóły
My Travel Płońsk

Twoje marzenia w naszych rękach

Bn Progres Sp. z o.o.

Serwis i sprzedaż motocykli oraz skuterów.

Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie Zobacz szczegóły
Optima Pracownia Haftu Komputerowego

Haft loga reklamowego/firmowego na odzieży, naszywki oraz imienniki dla służb mundurowych oraz klas mundurowych, naszywki dla klubów sportowych, motocyklowych itd., emblematy haft…

Roguszyn, mazowieckie Zobacz szczegóły
Recman

Męski Kod Ubioru

Płońsk, mazowieckie Zobacz szczegóły
LUXKREDYT SP. Z O.O.

LUXKREDYT – PO PROSTU FINANSUJEMY MARZENIA

Prywatne Gabinety Lekarskie MEDICUM

Twoje zdrowie naszym priorytetem!

Sklep motoryzacyjny Auto Części Jasiówka

Specjalizujemy się w sprzedaży zarówno zamienników jak i oryginalnych części samochodowych renomowanych marek, części do naprawy i montażu instalacji LPG oraz części do naprawy i…

Płońsk, mazowieckie Zobacz szczegóły
KONKRET sp.z o.o.

Z nami nie zostaniesz bez grosza.

FHU Grzegorz Siemiątkowski

BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ !

Dzierzążnia, mazowieckie Zobacz szczegóły

Radna zaprasza władze miasta na spacer ulicą Grunwaldzką, od rynku do mostu. - Płońszczanie przeklinają, kiedy idą naprzeciwko dawnego ,,Smakosza". Jedna kostka wyrwana, druga, trzecia... Jak ktoś zimą wpadnie w taką dziurę, to złamie nogę, a miasto będzie płaciło odszkodowanie - mówiła na ostatniej sesji RM Marianna Żebrowska. 

To jeszcze nie wszystko. - W rynku, koło pizzerii, po obfitych opadach deszczu, nie da się w ogólne przejść po pasach. Woda nie jest zbierana. Jak przejdziemy w innym miejscu to się skończy to mandatem Niektórzy kierowcy jak przejadą, to woda odbija się od ściany na ludzi. Czy to tak ciężko zrobić, aby mieszkańcy mieli wygodę - stwierdzała radna Żebrowska. - Tak samo jest przy wjeździe do ,,Neptuna". To są sprawy, które trzeba załatwiać od ręki - dodawała z poirytowaniem.

Przypominała ponadto, że aż dwa lata trwało ,,pocerowanie" chodnika od ul. Żołnierzy Wyklętych do małego targowiska.

Burmistrz Płońska wspomniał, że miasto realizuje szeroki program przebudowy i modernizacji płońskich ulic, który ma zostać zakończony w 2018 roku. - Te ulice, które nie są objęte tym projektem, realizowane są w miarę posiadanych środków - odpowiadał radnej Andrzej Pietrasik. - Projekt rewitalizacji rynku jest w fazie oceny. Trudno byłoby na terenie, który objęty jest tym projektem, wykonywać inwestycje, czy też poważne remonty, bo za chwilę ktoś może mieć problemy z tytułu niegospodarności, jeśli za rok będzie musiał wszystko rozbierać. Trzeba cierpliwie poczekać. Wszystkie sytuacje związane z zagrożeniem bezpieczeństwa, trzeba punktowo usuwać - dodawał szef ratusza. (DT)

Komentarze  

#1 0 Anc
Ludzie klną i klnąc będą. Remontowanie ulic to jest tylko na chwile. Zbyt mało dróg a to natężenie ruchu które mamy rozwali każdą ulice. Dziękuje
2018-01-02 13:18 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#2 -3 joop
nigdy nie słyszałem, żeby przeklinali. No, ale kto z kim się zadaje ..... Trochę powagi, pani radna. Emocje w niczym nie pomogą.
2018-01-10 09:10 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#3 0 Nie tylko ulice
Wygląd rynku i centrum naszego miasta to jeden wielki wstyd. Gorzej niż trzydzieści lat temu. No ale niektórzy tego nie zauważają, tylko klepią o "sukcesach".
2018-01-27 16:57 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#4 0 rynkowiec
Te całe Pietrasy,Tuchole i inne patafiany zniszczyły Rynek i zniszczyły centrum miasta!!!
2018-03-09 09:16 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj

Może Cię także zainteresowaćWięcej

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie firma Płońsk Media Group właściciel portalu internetowego „Płońsk w Sieci”, oraz nasi Zaufani Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności. Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z naszej strony internetowej wraz z funkcjonalnościami na niej udostępnianych ,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.Współpraca ta ma na celu: dopasować treści stron i ich tematykę do preferencji Użytkowników, dostosowywać wyświetlane reklamy do potrzeb i zainteresowań Użytkowników wykonywanie badań i analiz służących polepszaniu naszych usług internetowych, zapewnić bezpieczeństwo usług.Zgodnie z obowiązującym prawem dane mogą zostać przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. Agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług , Zaufanym Partnerom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania, gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Informujemy, że na naszej stronie internetowej dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych Partnerów.Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak to zrobić.Zaznacz przycisk „Zgadzam się” jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu przez firmę Płońsk Media Group właściciela portalu internetowego „Płońsk w Sieci” i naszych Zaufanych Partnerów jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, które obejmują także niezbędne działania analityczne i zestawianie w profile marketingowe na podstawie aktywności na stronie internetowej zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Wyrażenie zgody jest dobrowolne , masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polsce