Dzisiaj jest: 19 Stycznia 2018 Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz Do końca roku pozostało 347 dni.
czwartek 18 stycznia

Płoński areszt do likwidacji. Jednostka oddziałem zewnętrznym

in Puls Miasta

by Redakcja

Od początku funkcjonowania płońskiego aresztu, czyli od 120 lat był on zawsze jednostką samodzielną. Z dniem 31 marca tego roku Areszt Śledczy w Płońsku, zarządzeniem ministra sprawiedliwości, zostanie zniesiony i będzie częścią innej jednostki – zakładu karnego w Płocku. Od 1 kwietnia na ścianie budynku miejscowej placówki penitencjarnej przy ulicy Warszawskiej zawiśnie tabliczka z napisem ,,Oddział Zewnętrzny w…

1524 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
W 2017 ponad półtora miliona odsłon PwS: Miniony rok był rekordowy pod względem odsłon naszego portalu. Od 1 stycznia do 31 grudnia, według statystyk Google Anlytics, nasi czytelnicy odsłonili nas 1 514 184 razy! Dziękujemy za to, że tak często odwiedzacie nasz serwis. Szczęśliwego Nowego Roku! *  Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

W ostatnich tygodniach na forach internetowych coraz więcej osób wyrażało swoje niezadowolenie z powodu nie przygotowania lodowiska znajdującego się na terenie MCSiR w Płońsku. Fakt faktem w sąsiednich powiatach sytuacja z przygotowaniem tafli wygląda lepiej. Dobre informacje napłynęły wreszcie również z płońskiego ratusza, który informuje, iż już w środę lodowisko ruszy na dobre.

Aktualnie trwają prace polegające na mrożeniu lodowej tafli. Warunki atmosferyczne na razie sprzyjają - jeśli się tylko utrzymają, to będzie można z szafy wyjąć łyżwy.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku odnotowano 10 542 wejścia na miejskie lodowisko i bez wątpienia była to główna rozrywka w okresie zimowym. Pewne jest już również, że utrzymają się ceny zaproponowane w poprzednich latach. Godziny bilet normalny kosztuje 5 zł, natomiast ulgowy 3 zł. Można skorzystać również z wypożyczalni oraz ostrzenia łyżew. (RED)

Może Cię także zainteresować