Dzisiaj jest: 11 Grudnia 2017 Imieniny: Waldemar, Damazy Do końca roku pozostało 21 dni.

poniedziałek 11 grudnia

Łzy wzruszenia, radość, szczęście - jedyny taki weekend w roku!

in Wokół Płońska

by Redakcja

Zwykło się mówić, że ten grudniowy weekend jest ,,weekendem cudów” i coś w tym jest. Kiedy chociaż na chwilę odwiedzi się lokalny sztab Szlachetnej Paczki, można szybko odkryć na czym polega jej magia i fenomen, a wyjście z ,,magazynu” już nie będzie takie proste. W niedzielę zakończył się XVII Finał Szlachetnej Paczki. W Płońsku organizowany był już po…

167 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Zmarł radny powiatu płońskiego: W wieku 72 lat zmarł w warszawskim szpitalu wieloletni radny powiatowy Prawa i Sprawiedliwości i były burmistrz Raciąża, Henryk Kozakiewicz. Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek o godzinie 14 w kościele parafialnym w Raciążu. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Jako się rzekło, w sobotni poranek ekipa Szymona Czerwińskiego z nim samym na czele, odwiedziła nasz dom dziecka. - Przyjechaliśmy do was, aby dobrze się bawić - mówił dziś inicjator akcji ,,Czerwiński na Święta". 

Szybko przypomnijmy. Miejscowa placówka opiekuńczo-wychowawcza wygrała głosowanie na facebook'u. 26 tysięcy Waszych głosów sprawiło, że mogliśmy wszyscy cieszyć się płońskim finałem akcji, a podopieczni domu dziecka mogli spędzić czas w towarzystwie kucharza, który w kuchni czuje się jak ryba w wodzie, a szerszej widowni znany jest z programu MasterChef. Szymon Czerwiński do Płońska nie przyjechał rzecz jasna z pustymi rękoma. 

Wychowankom domu dziecka sprezentowano m.in.: słodycze, owoce, kosmetyki, koszulki, kolorowe poduszki oraz świąteczne gadżety. Do dyspozycji uczestników wydarzenia była foto-budka - można było zrobić sobie zdjęcie m.in. z finalistką ,,Top Model Polska", Ewą Niespodzianą. Smakowano ponadto lodów mrożonych ciekłym azotem oraz własnoręcznie dekorowano pierniczki. Dzieciaki nie mogły narzekać na nudę, a na ich twarzach zagościł uśmiech. - Nie spodziewaliśmy się, że przed świętami spotka nas taka niespodzianka. Bardzo wszystkim dziękujemy za tak miły gest skierowany w naszą stronę - stwierdzał Mirosław Korcz, dyrektor płońskiego domu dziecka. (DRED)

 

Może Cię także zainteresować