Dzisiaj jest: 25 Lutego 2018 Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd Do końca roku pozostało 310 dni.
sobota 24 lutego

Rolnik zapłaci składki za pracownika sezonowego [FOTORELACJA]

in Wokół Płońska

by Redakcja

Gmina Czerwińsk nad Wisłą to największy producent truskawki na Mazowszu, jak nie w całym kraju, stąd piątkowa konferencja poświęcona nowym przepisom zatrudniania cudzoziemców, głównie obywateli Ukrainy, do prac sezonowych w 2018 roku spotkała się z ogromnym zainteresowaniem środowiska rolniczego z kilku ościennych powiatów. Na terenie czerwińskiej gminy jest blisko 15 tys. hektarów użytków rolnych, z czego ponad 9…

982 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Dobre wieści dla mieszkańców gminy i miasta Raciąż: 23 lutego w Starostwie Powiatowym w Płońsku podpisano umowę między powiatem a Zarządem Województwa Mazowieckiego, reprezentowanego przez marszałka Adama Struzika, na dofinansowanie z wojewódzkiego budżetu realizacji zadania przebudowy drogi Zawidz - Osiek - Włostybory - Koziebrody - Raciąż. Więcej info na ten temat w naszym serwisie. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Jako się rzekło, w sobotni poranek ekipa Szymona Czerwińskiego z nim samym na czele, odwiedziła nasz dom dziecka. - Przyjechaliśmy do was, aby dobrze się bawić - mówił dziś inicjator akcji ,,Czerwiński na Święta". 

Szybko przypomnijmy. Miejscowa placówka opiekuńczo-wychowawcza wygrała głosowanie na facebook'u. 26 tysięcy Waszych głosów sprawiło, że mogliśmy wszyscy cieszyć się płońskim finałem akcji, a podopieczni domu dziecka mogli spędzić czas w towarzystwie kucharza, który w kuchni czuje się jak ryba w wodzie, a szerszej widowni znany jest z programu MasterChef. Szymon Czerwiński do Płońska nie przyjechał rzecz jasna z pustymi rękoma. 

Wychowankom domu dziecka sprezentowano m.in.: słodycze, owoce, kosmetyki, koszulki, kolorowe poduszki oraz świąteczne gadżety. Do dyspozycji uczestników wydarzenia była foto-budka - można było zrobić sobie zdjęcie m.in. z finalistką ,,Top Model Polska", Ewą Niespodzianą. Smakowano ponadto lodów mrożonych ciekłym azotem oraz własnoręcznie dekorowano pierniczki. Dzieciaki nie mogły narzekać na nudę, a na ich twarzach zagościł uśmiech. - Nie spodziewaliśmy się, że przed świętami spotka nas taka niespodzianka. Bardzo wszystkim dziękujemy za tak miły gest skierowany w naszą stronę - stwierdzał Mirosław Korcz, dyrektor płońskiego domu dziecka. (DRED)

 

Może Cię także zainteresować