Dzisiaj jest: 18 Października 2017 Imieniny obchodzą: Piotra, Michała, Ziemowita Do końca roku pozostało 75 dni.

środa 18 października

Genialny umysł z Płońska! Damian laureatem talent show!

in Puls Miasta

by Redakcja

Mieszka w Płońsku i ma 18 lat. Jest uczniem III klasy o profilu matematycznym I Liceum Ogólnokształcącego. Od nieco ponad czterech lat zajmuje się origami. Od wczoraj zbiera gratulacje za zwycięstwo w programie telewizyjnym Polsatu, „The Brain. Genialny umysł”. ,,Co za kozak”, ,,Kozak, naprawdę kozak” - tymi słowami określali Damiana jurorzy, kiedy ten prezentował swój niespotykany talent. A…

1387 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
OBCHODY TYGODNIA MEDIACJI: Sąd Rejonowy w Płońsku organizuje w dniach od 16 do 20 października 2017 r. spotkania z asystentami sędziów, referendarzem sądowym i kuratorami sądowymi, którzy będą udzielali informacji o instytucji mediacji w sprawach cywilnych, karnych, rodzinnych i w sprawach nieletnich. Dyżurujące osoby będą przyjmowały zainteresowanych w budynku sądu przy ul. H. Sienkiewicza 9a w godzinach 10-14. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

16 września Prywatne Gabinety Lekarskie ,,Medicum” zaprosiły płońszczan na Dzień otwarty. O moc atrakcji zadbała ich właścicielka, Beata Jasiówka. Do dyspozycji odwiedzających byli lekarze i specjaliści przyjmujący na co dzień przy ul. Rzemieślniczej 21 w Płońsku.

Prywatne Gabinety Lekarskie ,,Medicum” powstały w 2012 roku. Na początku dysponowały tylko czterema gabinetami, które bardzo szybko zostały zajęte przez lekarzy. Przybywało pacjentów chcących skorzystać z pomocy i porady chociażby pediatry dr Małgorzaty Michalak, czy pana Michała Kłoska, znanego w Płońsku rehabilitanta. Coraz więcej pacjentów zapisywało się również na badania słuchu, czy do gabinetu ginekologicznego.

- Przybywało lekarzy i specjalistów, a w naszych gabinetach zaczęło brakować miejsca. Dlatego postanowiliśmy je rozbudować, szczególnie, że byliśmy dodatkowo motywowani przez osoby oczekujące na nowe gabinety – przyznaje Beata Jasiówka, właścicielka ,,Medicum”. - Szczególnie miłe były deklaracje kilku lekarzy, którzy w tej chwili już u nas przyjmują, że bardzo chcą współpracować właśnie z ,,Medicum”, i że są gotowi poczekać na nasze nowe gabinety nawet kilka miesięcy. Chciałabym im za to serdecznie podziękować i obiecać, że staniemy na wysokości zadania i dalej, tak jak dotychczas, będą zadowoleni ze współpracy z ,,Medicum” - dodaje.

W trzecią sobotę września wiele działo się na placu przy ,,Medicum”. Oferta była naprawdę przebogata, i to zarówno dla starszych, jak i młodszych wiekiem mieszkańców. Konkursy z licznymi nagrodami, animacje dla dzieci, malowanie buziek, skręcanie balonów, bańki mydlane, żywe maskotki, wata cukrowa i popcorn, te wszystkie niespodzianki czekały na uczestników Dnia otwartego z ,,Medicum”. Pogoda dopisała, stąd w wydarzeniu wzięło udział wielu płońszczan. Imprezę zawodowo poprowadził animator Piotr Jezierski, a towarzyszył mu Jacek Maćkiewicz, czyli DJ Mars, który zadbał o oprawę muzyczną. Ponadto pasją do kolarstwa zarażała gości ekipa płońskiego AGR-u. Widowiskowy pokaz ogniowy zapewnili ,,Bezimienni”.

Podczas dnia otwartego chętni mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji kardiologicznych, fizjoterapeutycznych, dietetycznych, psychologicznych, zaburzeń przetwarzania sensorycznego, czy też specjalistycznych badań słuchu.

- Dziś można powiedzieć, po kilku tygodniach od oddania do użytku nowej części naszej placówki, że gabinety znowu się zapełniają w szybkim tempie. W tej chwili przyjmuje u nas już 14 specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Z kilkoma lekarzami prowadzimy zaawansowane rozmowy, które mam nadzieję, że na dniach zostaną pozytywnie sfinalizowane z korzyścią dla pacjentów – mówi Beata Jasiówka. - Codziennie mamy dziesiątki pytań o lekarzy takich specjalizacji, którzy w tej chwili jeszcze u nas nie przyjmują, ale pracujemy intensywnie nad zapewnieniem wszystkim pacjentom największego możliwego spektrum pomocy i bardzo prosimy Państwa o cierpliwość. Zależy nam na współpracy tylko z najlepszymi lekarzami, a takie rozmowy muszą chwile potrwać – dodaje właścicielka Prywatnych Gabinetów Lekarskich ,,Medicum”.

Dzień otwarty Gabinetów ,,Medicum" organizowany był przy współpracy następujących firm: AVIVA dla Rodziny, Temirex usługi remontowe w Płońsku, Avon i lider sprzedaży p. Monika Pawlak, Kasa Stefczyka oddział w Płońsku, Biuro podróży MyTravel.pl, Salon urody IZADA, Gabinet Terapii Logopedycznej MUFTAK, Szkoła Językowa English Club, Mary Kay, Julka i spółka, firma LIVIOON i jej menadżerowie p. Natalia Oliński i Anna Jankowska.

(materiał zewnętrzny)

Obecnie w Gabinetach ,,Medicum" przyjmują:

 • dr n. med. Jan Herbut- Heybowicz (KARDIOLOG,KARDIOCHIRURG) tel.692-336-052
 • lek. med. Ryszard Mikołajewski (LARYNGOLOG. OTOLARYNGOLOG0 tel. 692-336-052
 • dr Małgorzata Kalinowska- Michalak (PEDIATRA) TEL. 508-060-221
 • dr Irena Suchacz- Czerniejewska ( NEUROLOG) tel.694-059-526
 • mgr Magda Stefaniak (DIETETYK KLINICZNY) TEL.664-194-715
 • dr Joanna Wołoszyn- Grądzka (GINEKOLOG, ENDOKRYNOLOG, POŁOŻNIK0 tel.602-674-981
 • dr n. hm. Magdalena Nowicka (PSYCHOLOG, PSYCHOLOG DZIECIĘCY) TEL. 692-336-052
 • mgr Michał Kłosek (FIZJOTERAPEUTA, OSTEOPATA) TEL.504-064-977
 • Justyna Jarczewska (DORADCA ŻYWIENIOWY, DIETETYK0 TEL. 574-677-123
 • Mariusz Kaczmarczyk (PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA0 tel.501-046-688
 • Andrzej Piekarski ( PROTETYK SŁUCHU, APARATY SŁUCHOWE) TEL.511-434-825
 • mgr Małgorzata Morawska ( TERAPIA RĘKI, ARTETERAPIA, TERIAPA ZAJĘCIOWA) TEL. 602-528-314
 • mgr Katarzyna Sudoł (LOGOPEDA) TEL. 726-228-153
 • mgr Sylwia Żołądek ( DIAGNOSTA/ TERAPEUTA INTEGRACJI SENSORYCZNEJ, BILATERALNEJ INTEGRACJI, PROVIDER INDYWIDUALNEJ STYMULACJI SŁUCHOWEJ) TEL. 508-079-217

Może Cię także zainteresować