Dzisiaj jest: 25 Lutego 2018 Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd Do końca roku pozostało 310 dni.
sobota 24 lutego

Rolnik zapłaci składki za pracownika sezonowego [FOTORELACJA]

in Wokół Płońska

by Redakcja

Gmina Czerwińsk nad Wisłą to największy producent truskawki na Mazowszu, jak nie w całym kraju, stąd piątkowa konferencja poświęcona nowym przepisom zatrudniania cudzoziemców, głównie obywateli Ukrainy, do prac sezonowych w 2018 roku spotkała się z ogromnym zainteresowaniem środowiska rolniczego z kilku ościennych powiatów. Na terenie czerwińskiej gminy jest blisko 15 tys. hektarów użytków rolnych, z czego ponad 9…

793 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Dobre wieści dla mieszkańców gminy i miasta Raciąż: 23 lutego w Starostwie Powiatowym w Płońsku podpisano umowę między powiatem a Zarządem Województwa Mazowieckiego, reprezentowanego przez marszałka Adama Struzika, na dofinansowanie z wojewódzkiego budżetu realizacji zadania przebudowy drogi Zawidz - Osiek - Włostybory - Koziebrody - Raciąż. Więcej info na ten temat w naszym serwisie. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Witaj szkoło! Jak co roku z początkiem września dzieci wracają do szkoły, a na drogach panuje większy ruch. Rocznie w Polsce dochodzi do 45 000 wypadków drogowych. 4 września, w obchodzącej swoje pierwsze urodziny placówce Aviva dla Rodziny w Płońsku, odbędą się bezpłatne warsztaty z bezpieczeństwa na drodze.

Nawet dobrym kierowcom zdarzają się kolizje i wypadki. Ponieważ sami jesteśmy kierowcami, stworzyliśmy najszerszy na rynku pakiet ubezpieczeń samochodowychOprócz ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (OC), obejmuje on ochronę Twojego pojazdu od kradzieży i uszkodzenia (AC), assistance, a także ubezpieczenie szyb, NNW i ochrony prawnej. Dzięki temu możesz bezpiecznie i wygodnie dotrzeć wszędzie tam, gdzie tylko zechcesz.

Bądź z nami w Płońsku, w poniedziałek 4 września 2017 r. Hostessy – w towarzystwie naszej maskotki Pana Pikusia – będą rozdawały odblaski, aby wszystkim nam było bezpieczniej.

W naszym biurze przy ul. Kopernika 24 specjaliści pomogą dobrać najlepsze ubezpieczenie samochodu, domu, i tego co najcenniejsze – ZDROWIA I ŻYCIA.

Najmłodsi, którzy namalują obrazek na temat bezpieczeństwa na drodze, otrzymają upominek, a starsi mogą liczyć na pyszną kawę i domowe ciasto.

Chcesz wziąć udział? Zapiszesz się na dwa sposoby - poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefon: 602 601 919. Wszystkiego bezpiecznego! ;-)

(materiał zewnętrzny/promocyjny)

Może Cię także zainteresować