poniedziałek 18 wrzesień

Wiekowy jubileusz pierwszej szkoły średniej w Płońsku [FOTORELACJA]

in Puls Miasta

by Redakcja

1917-2017 – to cezura czasowa płońskiej szkoły, Gimnazjum i Liceum przy ulicy Płockiej. Jubileusz 100-lecia istnienia placówki miał nader doniosły przebieg. Skłaniał do refleksji i przypominał młodzieży o szacunku do wspomnień. Dźwięk szkolnego dzwonka przywołał je z niesłychaną siłą na nowo. W czwartek I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza świętowało uroczystość Dnia Patrona. Dzień później odbyła się jubileuszowa…

330 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Plus tygodnia - Na pomoc gminie Czersk: Radni miejscy zgodnie zdecydowali o przekazaniu dotacji w kwocie 10 tys. zł dotkniętej kataklizmem gminie Czersk (woj. pomorskie). Pieniądze przeznaczone zostaną na naprawę infrastruktury uszkodzonej podczas sierpniowej nawałnicy. *  Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Witaj szkoło! Jak co roku z początkiem września dzieci wracają do szkoły, a na drogach panuje większy ruch. Rocznie w Polsce dochodzi do 45 000 wypadków drogowych. 4 września, w obchodzącej swoje pierwsze urodziny placówce Aviva dla Rodziny w Płońsku, odbędą się bezpłatne warsztaty z bezpieczeństwa na drodze.

Nawet dobrym kierowcom zdarzają się kolizje i wypadki. Ponieważ sami jesteśmy kierowcami, stworzyliśmy najszerszy na rynku pakiet ubezpieczeń samochodowychOprócz ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (OC), obejmuje on ochronę Twojego pojazdu od kradzieży i uszkodzenia (AC), assistance, a także ubezpieczenie szyb, NNW i ochrony prawnej. Dzięki temu możesz bezpiecznie i wygodnie dotrzeć wszędzie tam, gdzie tylko zechcesz.

Bądź z nami w Płońsku, w poniedziałek 4 września 2017 r. Hostessy – w towarzystwie naszej maskotki Pana Pikusia – będą rozdawały odblaski, aby wszystkim nam było bezpieczniej.

W naszym biurze przy ul. Kopernika 24 specjaliści pomogą dobrać najlepsze ubezpieczenie samochodu, domu, i tego co najcenniejsze – ZDROWIA I ŻYCIA.

Najmłodsi, którzy namalują obrazek na temat bezpieczeństwa na drodze, otrzymają upominek, a starsi mogą liczyć na pyszną kawę i domowe ciasto.

Chcesz wziąć udział? Zapiszesz się na dwa sposoby - poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefon: 602 601 919. Wszystkiego bezpiecznego! ;-)

(materiał zewnętrzny/promocyjny)

Może Cię także zainteresować