Dzisiaj jest: 25 Listopada 2017 Imieniny: Katarzyna, Erazm, Klemens Do końca roku pozostało 37 dni.

poniedziałek 20 listopada

Wysadzili bankomat. Policja szuka sprawców zuchwałej kradzieży

in Na Sygnale

by Redakcja

W nocy z niedzieli na poniedziałek nieznani sprawcy wysadzili bankomat w Czerwińsku, należący do Vistula Banku Spółdzielczego. Czerwiński oddział banku zlokalizowany jest przy ulicy W. Jagiełły, jakieś 500 metrów od siedziby tamtejszego urzędu gminy. Do wybuchu doszło w środku nocy. Policja prowadzi oględziny miejsca i ustala dokładne okoliczności tego zdarzenia.

2729 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Co z przebudową ulicy ks. Popiełuszki?: Jak podaje płońskie starostwo, do 15 listopada powinny zakończyć się prace związane z przebudową ulicy ks. Jerzego Popiełuszki. Wykonawca, czyli firma Wapnopol, ma jeszcze do zrobienia: wyniesienie przejścia dla pieszych przy ZS Nr 2, montaż bariero-poręczy oddzielającej chodnik od akwenu, dokończenie kładzenia warstwy ścieralnej na rondzie i nawierzchni bitumicznej na ulicach dojazdowych oraz wykonanie oznakowania poziomego. Czy zdążą? - Wszystko zależy od pogody - słyszymy w starostwie. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Witaj szkoło! Jak co roku z początkiem września dzieci wracają do szkoły, a na drogach panuje większy ruch. Rocznie w Polsce dochodzi do 45 000 wypadków drogowych. 4 września, w obchodzącej swoje pierwsze urodziny placówce Aviva dla Rodziny w Płońsku, odbędą się bezpłatne warsztaty z bezpieczeństwa na drodze.

Nawet dobrym kierowcom zdarzają się kolizje i wypadki. Ponieważ sami jesteśmy kierowcami, stworzyliśmy najszerszy na rynku pakiet ubezpieczeń samochodowychOprócz ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (OC), obejmuje on ochronę Twojego pojazdu od kradzieży i uszkodzenia (AC), assistance, a także ubezpieczenie szyb, NNW i ochrony prawnej. Dzięki temu możesz bezpiecznie i wygodnie dotrzeć wszędzie tam, gdzie tylko zechcesz.

Bądź z nami w Płońsku, w poniedziałek 4 września 2017 r. Hostessy – w towarzystwie naszej maskotki Pana Pikusia – będą rozdawały odblaski, aby wszystkim nam było bezpieczniej.

W naszym biurze przy ul. Kopernika 24 specjaliści pomogą dobrać najlepsze ubezpieczenie samochodu, domu, i tego co najcenniejsze – ZDROWIA I ŻYCIA.

Najmłodsi, którzy namalują obrazek na temat bezpieczeństwa na drodze, otrzymają upominek, a starsi mogą liczyć na pyszną kawę i domowe ciasto.

Chcesz wziąć udział? Zapiszesz się na dwa sposoby - poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefon: 602 601 919. Wszystkiego bezpiecznego! ;-)

(materiał zewnętrzny/promocyjny)

Może Cię także zainteresować