Dzisiaj jest: 25 Listopada 2017 Imieniny: Katarzyna, Erazm, Klemens Do końca roku pozostało 37 dni.

poniedziałek 20 listopada

Wysadzili bankomat. Policja szuka sprawców zuchwałej kradzieży

in Na Sygnale

by Redakcja

W nocy z niedzieli na poniedziałek nieznani sprawcy wysadzili bankomat w Czerwińsku, należący do Vistula Banku Spółdzielczego. Czerwiński oddział banku zlokalizowany jest przy ulicy W. Jagiełły, jakieś 500 metrów od siedziby tamtejszego urzędu gminy. Do wybuchu doszło w środku nocy. Policja prowadzi oględziny miejsca i ustala dokładne okoliczności tego zdarzenia.

2729 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Co z przebudową ulicy ks. Popiełuszki?: Jak podaje płońskie starostwo, do 15 listopada powinny zakończyć się prace związane z przebudową ulicy ks. Jerzego Popiełuszki. Wykonawca, czyli firma Wapnopol, ma jeszcze do zrobienia: wyniesienie przejścia dla pieszych przy ZS Nr 2, montaż bariero-poręczy oddzielającej chodnik od akwenu, dokończenie kładzenia warstwy ścieralnej na rondzie i nawierzchni bitumicznej na ulicach dojazdowych oraz wykonanie oznakowania poziomego. Czy zdążą? - Wszystko zależy od pogody - słyszymy w starostwie. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Przy Gimnazjum nr 2 w Płońsku możecie korzystać już z parku linowego. Nie trzeba być szczególnie wysportowanym, aby poradzić sobie z linowym torem różnych przeszkód, które zawieszone są na bezpiecznej wysokości. Spróbujcie zresztą sami - równowagi nie powinniście stracić;-)

Jak informuje ratusz, projekt realizowany jest w ramach zadania pn.: ,,Zakup urządzeń na teren przy Gimnazjum nr 2 w Płońsku". Wartość inwestycji to około 50 tys. zł. 

Park linowy składa się z:
- 8 metalowych słupów nośnych,
- 8 podestów metalowych z podłogą z ryflowanej deski świerkowej,
- 10 różnych przeszkód rozwieszonych na linkach stalowych o śr. 8 mm,
- lin propylenowych o śr. 14 mm służących do utrzymania równowagi,
- profili i rur usztywniających konstrukcję nośną.

Szerokość parku wynosi nieco ponad sześć metrów a długość prawie 18. (za info UM w Płońsku dodał RED)

Może Cię także zainteresować