Dzisiaj jest: 25 Lutego 2018 Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd Do końca roku pozostało 310 dni.
sobota 24 lutego

Rolnik zapłaci składki za pracownika sezonowego [FOTORELACJA]

in Wokół Płońska

by Redakcja

Gmina Czerwińsk nad Wisłą to największy producent truskawki na Mazowszu, jak nie w całym kraju, stąd piątkowa konferencja poświęcona nowym przepisom zatrudniania cudzoziemców, głównie obywateli Ukrainy, do prac sezonowych w 2018 roku spotkała się z ogromnym zainteresowaniem środowiska rolniczego z kilku ościennych powiatów. Na terenie czerwińskiej gminy jest blisko 15 tys. hektarów użytków rolnych, z czego ponad 9…

978 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Dobre wieści dla mieszkańców gminy i miasta Raciąż: 23 lutego w Starostwie Powiatowym w Płońsku podpisano umowę między powiatem a Zarządem Województwa Mazowieckiego, reprezentowanego przez marszałka Adama Struzika, na dofinansowanie z wojewódzkiego budżetu realizacji zadania przebudowy drogi Zawidz - Osiek - Włostybory - Koziebrody - Raciąż. Więcej info na ten temat w naszym serwisie. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Aviva dla Rodziny to wyjątkową placówka w naszym mieście, w której w przyjaznej atmosferze można porozmawiać o ochronie zdrowia i życia swojej rodziny, zaplanować bezpieczną przyszłość finansową swoją i swoich bliskich, a także uporządkować wiele spraw finansowych. Punkt mieści się w Płońsku przy ul. Kopernika 24/1.

Czego mogą spodziewać się osoby, które odwiedzą Państwa placówkę?

Na gości czeka pyszna kawa, a dla dzieci przygotowaliśmy kącik zabaw. Wszystko po to, aby w kameralnych warunkach można było podjąć ważne decyzje dotyczące ochrony zdrowia i życia całej rodziny, pomyśleć o finansowym zabezpieczeniu swojej przyszłości (np. emeryturze) oraz zabezpieczyć swoją firmę i pracowników na wypadek niespodziewanych wydarzeń. W naszej placówce oprócz ubezpieczeń Avivy , dostępne są również kredyty hipoteczne, gotówkowe i firmowe oferowane przez naszych partnerów.

Czyli produkty ubezpieczeniowe i kredytowe w domowej atmosferze?

Tak, dokładnie. Poza tym w placówkach Aviva dla Rodziny chcemy rozmawiać nie tylko o finansach, dlatego zapraszamy na ciekawe wydarzenia. Planujemy spotkania z rehabilitantami dziecięcymi, specami od podatków i prawa, a także z fachowcami z różnych dziedzin, których porady mogą pomóc w codziennym życiu naszych obecnych i potencjalnych klientów.

Już wkrótce planujemy zorganizowanie bezpłatnego badania wad postawy u dzieci, a o wszystkich wydarzeniach będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej: https://www.dlarodziny.aviva.pl/pawelbakula/ i na naszym profilu na facebook'u: https://www.facebook.com/PawelBakulaAviva/?fref=ts. Warto nas śledzić.

[ZAPROSZENIE NA PIERWSZE URODZINY - ODBIERZ PREZENT]

(materiał zewnętrzny/promocyjny)

Może Cię także zainteresować