Dzisiaj jest: 11 Grudnia 2017 Imieniny: Waldemar, Damazy Do końca roku pozostało 21 dni.

środa 06 grudnia

Życzenia spełniły się w Mikołajki!

in Puls Miasta

by Redakcja

Już po raz trzeci płońscy motomikołaje zadbali o to, aby 6 grudnia był miło wspominany przez wychowanków domu dziecka. Główny organizator wydarzenia, Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji ,,Moto-Płońsk powiedzenie ,,I ty możesz zostać Świętym Mikołajem” obraca w czyn i spełnia dziecięce marzenia. Nie inaczej było i tego wieczoru. Mimo że aura poskąpiła białego puchu dając w zamian wiatr i deszcz,…

384 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Zmarł radny powiatu płońskiego: W wieku 72 lat zmarł w warszawskim szpitalu wieloletni radny powiatowy Prawa i Sprawiedliwości i były burmistrz Raciąża, Henryk Kozakiewicz. Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek o godzinie 14 w kościele parafialnym w Raciążu. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Aviva dla Rodziny to wyjątkową placówka w naszym mieście, w której w przyjaznej atmosferze można porozmawiać o ochronie zdrowia i życia swojej rodziny, zaplanować bezpieczną przyszłość finansową swoją i swoich bliskich, a także uporządkować wiele spraw finansowych. Punkt mieści się w Płońsku przy ul. Kopernika 24/1.

Czego mogą spodziewać się osoby, które odwiedzą Państwa placówkę?

Na gości czeka pyszna kawa, a dla dzieci przygotowaliśmy kącik zabaw. Wszystko po to, aby w kameralnych warunkach można było podjąć ważne decyzje dotyczące ochrony zdrowia i życia całej rodziny, pomyśleć o finansowym zabezpieczeniu swojej przyszłości (np. emeryturze) oraz zabezpieczyć swoją firmę i pracowników na wypadek niespodziewanych wydarzeń. W naszej placówce oprócz ubezpieczeń Avivy , dostępne są również kredyty hipoteczne, gotówkowe i firmowe oferowane przez naszych partnerów.

Czyli produkty ubezpieczeniowe i kredytowe w domowej atmosferze?

Tak, dokładnie. Poza tym w placówkach Aviva dla Rodziny chcemy rozmawiać nie tylko o finansach, dlatego zapraszamy na ciekawe wydarzenia. Planujemy spotkania z rehabilitantami dziecięcymi, specami od podatków i prawa, a także z fachowcami z różnych dziedzin, których porady mogą pomóc w codziennym życiu naszych obecnych i potencjalnych klientów.

Już wkrótce planujemy zorganizowanie bezpłatnego badania wad postawy u dzieci, a o wszystkich wydarzeniach będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej: https://www.dlarodziny.aviva.pl/pawelbakula/ i na naszym profilu na facebook'u: https://www.facebook.com/PawelBakulaAviva/?fref=ts. Warto nas śledzić.

[ZAPROSZENIE NA PIERWSZE URODZINY - ODBIERZ PREZENT]

(materiał zewnętrzny/promocyjny)

Może Cię także zainteresować