Dzisiaj jest: 18 Października 2017 Imieniny obchodzą: Piotra, Michała, Ziemowita Do końca roku pozostało 75 dni.

środa 18 października

Genialny umysł z Płońska! Damian laureatem talent show!

in Puls Miasta

by Redakcja

Mieszka w Płońsku i ma 18 lat. Jest uczniem III klasy o profilu matematycznym I Liceum Ogólnokształcącego. Od nieco ponad czterech lat zajmuje się origami. Od wczoraj zbiera gratulacje za zwycięstwo w programie telewizyjnym Polsatu, „The Brain. Genialny umysł”. ,,Co za kozak”, ,,Kozak, naprawdę kozak” - tymi słowami określali Damiana jurorzy, kiedy ten prezentował swój niespotykany talent. A…

1367 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
OBCHODY TYGODNIA MEDIACJI: Sąd Rejonowy w Płońsku organizuje w dniach od 16 do 20 października 2017 r. spotkania z asystentami sędziów, referendarzem sądowym i kuratorami sądowymi, którzy będą udzielali informacji o instytucji mediacji w sprawach cywilnych, karnych, rodzinnych i w sprawach nieletnich. Dyżurujące osoby będą przyjmowały zainteresowanych w budynku sądu przy ul. H. Sienkiewicza 9a w godzinach 10-14. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Aviva dla Rodziny to wyjątkową placówka w naszym mieście, w której w przyjaznej atmosferze można porozmawiać o ochronie zdrowia i życia swojej rodziny, zaplanować bezpieczną przyszłość finansową swoją i swoich bliskich, a także uporządkować wiele spraw finansowych. Punkt mieści się w Płońsku przy ul. Kopernika 24/1.

Czego mogą spodziewać się osoby, które odwiedzą Państwa placówkę?

Na gości czeka pyszna kawa, a dla dzieci przygotowaliśmy kącik zabaw. Wszystko po to, aby w kameralnych warunkach można było podjąć ważne decyzje dotyczące ochrony zdrowia i życia całej rodziny, pomyśleć o finansowym zabezpieczeniu swojej przyszłości (np. emeryturze) oraz zabezpieczyć swoją firmę i pracowników na wypadek niespodziewanych wydarzeń. W naszej placówce oprócz ubezpieczeń Avivy , dostępne są również kredyty hipoteczne, gotówkowe i firmowe oferowane przez naszych partnerów.

Czyli produkty ubezpieczeniowe i kredytowe w domowej atmosferze?

Tak, dokładnie. Poza tym w placówkach Aviva dla Rodziny chcemy rozmawiać nie tylko o finansach, dlatego zapraszamy na ciekawe wydarzenia. Planujemy spotkania z rehabilitantami dziecięcymi, specami od podatków i prawa, a także z fachowcami z różnych dziedzin, których porady mogą pomóc w codziennym życiu naszych obecnych i potencjalnych klientów.

Już wkrótce planujemy zorganizowanie bezpłatnego badania wad postawy u dzieci, a o wszystkich wydarzeniach będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej: https://www.dlarodziny.aviva.pl/pawelbakula/ i na naszym profilu na facebook'u: https://www.facebook.com/PawelBakulaAviva/?fref=ts. Warto nas śledzić.

[ZAPROSZENIE NA PIERWSZE URODZINY - ODBIERZ PREZENT]

(materiał zewnętrzny/promocyjny)

Może Cię także zainteresować