Dzisiaj jest: 11 Grudnia 2017 Imieniny: Waldemar, Damazy Do końca roku pozostało 21 dni.

środa 06 grudnia

Życzenia spełniły się w Mikołajki!

in Puls Miasta

by Redakcja

Już po raz trzeci płońscy motomikołaje zadbali o to, aby 6 grudnia był miło wspominany przez wychowanków domu dziecka. Główny organizator wydarzenia, Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji ,,Moto-Płońsk powiedzenie ,,I ty możesz zostać Świętym Mikołajem” obraca w czyn i spełnia dziecięce marzenia. Nie inaczej było i tego wieczoru. Mimo że aura poskąpiła białego puchu dając w zamian wiatr i deszcz,…

384 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Zmarł radny powiatu płońskiego: W wieku 72 lat zmarł w warszawskim szpitalu wieloletni radny powiatowy Prawa i Sprawiedliwości i były burmistrz Raciąża, Henryk Kozakiewicz. Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek o godzinie 14 w kościele parafialnym w Raciążu. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

W czwartek na odcinku od ulicy Mazowieckiej do drogi krajowej nr 10 wprowadzono czasową organizacja ruchu. Związane jest to z przebudową Płockiej.

Odcinek Płockiej, o którym mowa, zamknięty zostanie na czas realizacji robót. Zakaz wjazdu nie dotyczył dojazdu do posesji przy ul. Płockiej nr 110 - 167, ul. Gruszowej, Orzechowej, Brzoskwiniowej, Czereśniowej i Sadowej. Jedynie od ul. Płockiej zamknięty zostanie włączenie do ul. Piaskowej poprzez wygrodzenie zaporami i znakiem, gdyż droga gmina -  ul. Piaskowa - posiada dojazd z innego kierunku.

Przebudowa ma poprawić warunki komunikacyjne oraz bezpieczeństwo pieszych w ruchu. W ramach zaplanowanych robót przewidziano budowę kanalizacji deszczowej, infrastruktury technicznej (oświetlenie), budowę chodnika i drogi dla rowerów wraz z przebudową nawierzchni jezdni.

Czas zajęcia pasa drogowego dla tego etapu robót przewidywany jest do końca października 2017 r. (za info Starostwa Powiatowego w Płońsku dodał RED)

Komentarze  

#1 +2 Mieszkaniec
Już na starcie mają poślizg aż strach pomyśleć co będzie dalej
2017-08-10 14:56 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#2 +1 leming
na wybory będzie gotowa
2017-08-14 15:40 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj

Może Cię także zainteresować