Dzisiaj jest: 25 Lutego 2018 Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd Do końca roku pozostało 310 dni.
sobota 24 lutego

Rolnik zapłaci składki za pracownika sezonowego [FOTORELACJA]

in Wokół Płońska

by Redakcja

Gmina Czerwińsk nad Wisłą to największy producent truskawki na Mazowszu, jak nie w całym kraju, stąd piątkowa konferencja poświęcona nowym przepisom zatrudniania cudzoziemców, głównie obywateli Ukrainy, do prac sezonowych w 2018 roku spotkała się z ogromnym zainteresowaniem środowiska rolniczego z kilku ościennych powiatów. Na terenie czerwińskiej gminy jest blisko 15 tys. hektarów użytków rolnych, z czego ponad 9…

982 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Dobre wieści dla mieszkańców gminy i miasta Raciąż: 23 lutego w Starostwie Powiatowym w Płońsku podpisano umowę między powiatem a Zarządem Województwa Mazowieckiego, reprezentowanego przez marszałka Adama Struzika, na dofinansowanie z wojewódzkiego budżetu realizacji zadania przebudowy drogi Zawidz - Osiek - Włostybory - Koziebrody - Raciąż. Więcej info na ten temat w naszym serwisie. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

W czwartek na odcinku od ulicy Mazowieckiej do drogi krajowej nr 10 wprowadzono czasową organizacja ruchu. Związane jest to z przebudową Płockiej.

Odcinek Płockiej, o którym mowa, zamknięty zostanie na czas realizacji robót. Zakaz wjazdu nie dotyczył dojazdu do posesji przy ul. Płockiej nr 110 - 167, ul. Gruszowej, Orzechowej, Brzoskwiniowej, Czereśniowej i Sadowej. Jedynie od ul. Płockiej zamknięty zostanie włączenie do ul. Piaskowej poprzez wygrodzenie zaporami i znakiem, gdyż droga gmina -  ul. Piaskowa - posiada dojazd z innego kierunku.

Przebudowa ma poprawić warunki komunikacyjne oraz bezpieczeństwo pieszych w ruchu. W ramach zaplanowanych robót przewidziano budowę kanalizacji deszczowej, infrastruktury technicznej (oświetlenie), budowę chodnika i drogi dla rowerów wraz z przebudową nawierzchni jezdni.

Czas zajęcia pasa drogowego dla tego etapu robót przewidywany jest do końca października 2017 r. (za info Starostwa Powiatowego w Płońsku dodał RED)

Komentarze  

#1 +2 Mieszkaniec
Już na starcie mają poślizg aż strach pomyśleć co będzie dalej
2017-08-10 14:56 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#2 +1 leming
na wybory będzie gotowa
2017-08-14 15:40 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj

Może Cię także zainteresować