Dzisiaj jest: 25 Lutego 2018 Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd Do końca roku pozostało 310 dni.
sobota 24 lutego

Rolnik zapłaci składki za pracownika sezonowego [FOTORELACJA]

in Wokół Płońska

by Redakcja

Gmina Czerwińsk nad Wisłą to największy producent truskawki na Mazowszu, jak nie w całym kraju, stąd piątkowa konferencja poświęcona nowym przepisom zatrudniania cudzoziemców, głównie obywateli Ukrainy, do prac sezonowych w 2018 roku spotkała się z ogromnym zainteresowaniem środowiska rolniczego z kilku ościennych powiatów. Na terenie czerwińskiej gminy jest blisko 15 tys. hektarów użytków rolnych, z czego ponad 9…

1100 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Dobre wieści dla mieszkańców gminy i miasta Raciąż: 23 lutego w Starostwie Powiatowym w Płońsku podpisano umowę między powiatem a Zarządem Województwa Mazowieckiego, reprezentowanego przez marszałka Adama Struzika, na dofinansowanie z wojewódzkiego budżetu realizacji zadania przebudowy drogi Zawidz - Osiek - Włostybory - Koziebrody - Raciąż. Więcej info na ten temat w naszym serwisie. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Portal internetowy porównał oferty kredytów banków komercyjnych. Na podstawie danych z tego porównania zrobiliśmy własne i okazało się, że oferta Banku Spółdzielczego w Płońsku jest znacznie tańsza.

Redakcja portalu Bankier.pl porównała koszty kredytu gotówkowego w bankach komercyjnych na kwotę 30 tys. zł zaciąganego na okres 60 miesięcy (5 lat). Kalkulacji dokonano 20 marca br. Postanowiliśmy porównać kredyt Komfort Banku Spółdzielczego w Płońsku z wynikami rankingu Bankiera.

Do porównania wykorzystaliśmy identyczne parametry przyjęte w rankingu. Modelowa rodzina – małżeństwo (31 i 33 lata) z jednym dzieckiem – była zainteresowana zarówno kredytem bez ubezpieczenia, jak i z dodatkową ochroną, jeśli pozwalała ona uzyskać atrakcyjniejsze warunki kredytowania. Każde z małżonków zarabia 2500 zł netto. Jedno z nich pracuje na umowę o pracę na czas nieokreślony, a drugie na czas określony. Średnie miesięczne wydatki określono na poziomie 3500 zł. Rodzina nie ma obecnie innych zobowiązań (poprzednie spłacała bez opóźnień). Ile kosztuje kredyt na kwotę 30 tys. zł z ubezpieczeniem?

W zestawieniu banków komercyjnych Bankiera najtańszy kredyt na kwotę 30 tys. zł na pięć lat w zestawie z ubezpieczeniem zaproponował Bank BGŻ BNP Paribas. Gotówka w wariancie z ubezpieczeniem wiąże się z całkowitym kosztem kredytu wynoszącym 9754,21 zł i miesięczną ratą 662,57 zł. Niewiele gorsze warunki przedstawił Alior Bank. Całkowity koszt wyceniono w tym przypadku na 9865,64 zł, co oznacza miesięczną ratę wynoszącą 664,43 zł – zaledwie 2 zł więcej od zwycięzcy rankingu. O prawie 2000 zł droższy kredyt pojawił się w ofercie Eurobanku zajmującego trzecie miejsce w zestawieniu. Przy całkowitym koszcie kredytu wynoszącym 11 614,65 zł należy liczyć się z comiesięcznym obciążeniem domowego budżetu w kwocie 693,58 zł z tytułu raty.

Kredyt Komfort Banku Spółdzielczego w Płońsku okazał się korzystniejszy od wszystkich propozycji banków komercyjnych. W porównaniu wytyczne zastosowane przez analityków Bankiera:

  • Kredyt Komfort (kalkulacja na dzień 29 marca br.):
  • kwota kredytu - 30.000,00 zł
  • okres - 5 lat
  • prowizja 3% - 900,00 zł
  • oprocentowanie - 7,49%
  • ubezpieczenie: Macif Życie TUW - 245,00 zł odsetki - 5722,70 zł
  • RRSO - 9,44%
  • Całkowity koszt kredytu
  • (prowizja + ubezpieczenie + odsetki) = 6867,70 zł

Link do produktu banku: http://www.bsplonsk.pl/pl/klienci-indywidualni/kredyty/kredyt-komfort

(materiał zewnętrzny Banku Spółdzielczego w Płońsku/artykuł promocyjny)

Może Cię także zainteresować