Dzisiaj jest: 25 Listopada 2017 Imieniny: Katarzyna, Erazm, Klemens Do końca roku pozostało 37 dni.

poniedziałek 20 listopada

Wysadzili bankomat. Policja szuka sprawców zuchwałej kradzieży

in Na Sygnale

by Redakcja

W nocy z niedzieli na poniedziałek nieznani sprawcy wysadzili bankomat w Czerwińsku, należący do Vistula Banku Spółdzielczego. Czerwiński oddział banku zlokalizowany jest przy ulicy W. Jagiełły, jakieś 500 metrów od siedziby tamtejszego urzędu gminy. Do wybuchu doszło w środku nocy. Policja prowadzi oględziny miejsca i ustala dokładne okoliczności tego zdarzenia.

2729 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Co z przebudową ulicy ks. Popiełuszki?: Jak podaje płońskie starostwo, do 15 listopada powinny zakończyć się prace związane z przebudową ulicy ks. Jerzego Popiełuszki. Wykonawca, czyli firma Wapnopol, ma jeszcze do zrobienia: wyniesienie przejścia dla pieszych przy ZS Nr 2, montaż bariero-poręczy oddzielającej chodnik od akwenu, dokończenie kładzenia warstwy ścieralnej na rondzie i nawierzchni bitumicznej na ulicach dojazdowych oraz wykonanie oznakowania poziomego. Czy zdążą? - Wszystko zależy od pogody - słyszymy w starostwie. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Portal internetowy porównał oferty kredytów banków komercyjnych. Na podstawie danych z tego porównania zrobiliśmy własne i okazało się, że oferta Banku Spółdzielczego w Płońsku jest znacznie tańsza.

Redakcja portalu Bankier.pl porównała koszty kredytu gotówkowego w bankach komercyjnych na kwotę 30 tys. zł zaciąganego na okres 60 miesięcy (5 lat). Kalkulacji dokonano 20 marca br. Postanowiliśmy porównać kredyt Komfort Banku Spółdzielczego w Płońsku z wynikami rankingu Bankiera.

Do porównania wykorzystaliśmy identyczne parametry przyjęte w rankingu. Modelowa rodzina – małżeństwo (31 i 33 lata) z jednym dzieckiem – była zainteresowana zarówno kredytem bez ubezpieczenia, jak i z dodatkową ochroną, jeśli pozwalała ona uzyskać atrakcyjniejsze warunki kredytowania. Każde z małżonków zarabia 2500 zł netto. Jedno z nich pracuje na umowę o pracę na czas nieokreślony, a drugie na czas określony. Średnie miesięczne wydatki określono na poziomie 3500 zł. Rodzina nie ma obecnie innych zobowiązań (poprzednie spłacała bez opóźnień). Ile kosztuje kredyt na kwotę 30 tys. zł z ubezpieczeniem?

W zestawieniu banków komercyjnych Bankiera najtańszy kredyt na kwotę 30 tys. zł na pięć lat w zestawie z ubezpieczeniem zaproponował Bank BGŻ BNP Paribas. Gotówka w wariancie z ubezpieczeniem wiąże się z całkowitym kosztem kredytu wynoszącym 9754,21 zł i miesięczną ratą 662,57 zł. Niewiele gorsze warunki przedstawił Alior Bank. Całkowity koszt wyceniono w tym przypadku na 9865,64 zł, co oznacza miesięczną ratę wynoszącą 664,43 zł – zaledwie 2 zł więcej od zwycięzcy rankingu. O prawie 2000 zł droższy kredyt pojawił się w ofercie Eurobanku zajmującego trzecie miejsce w zestawieniu. Przy całkowitym koszcie kredytu wynoszącym 11 614,65 zł należy liczyć się z comiesięcznym obciążeniem domowego budżetu w kwocie 693,58 zł z tytułu raty.

Kredyt Komfort Banku Spółdzielczego w Płońsku okazał się korzystniejszy od wszystkich propozycji banków komercyjnych. W porównaniu wytyczne zastosowane przez analityków Bankiera:

  • Kredyt Komfort (kalkulacja na dzień 29 marca br.):
  • kwota kredytu - 30.000,00 zł
  • okres - 5 lat
  • prowizja 3% - 900,00 zł
  • oprocentowanie - 7,49%
  • ubezpieczenie: Macif Życie TUW - 245,00 zł odsetki - 5722,70 zł
  • RRSO - 9,44%
  • Całkowity koszt kredytu
  • (prowizja + ubezpieczenie + odsetki) = 6867,70 zł

Link do produktu banku: http://www.bsplonsk.pl/pl/klienci-indywidualni/kredyty/kredyt-komfort

(materiał zewnętrzny Banku Spółdzielczego w Płońsku/artykuł promocyjny)

Może Cię także zainteresować