Dzisiaj jest: 11 Grudnia 2017 Imieniny: Waldemar, Damazy Do końca roku pozostało 21 dni.

środa 06 grudnia

Życzenia spełniły się w Mikołajki!

in Puls Miasta

by Redakcja

Już po raz trzeci płońscy motomikołaje zadbali o to, aby 6 grudnia był miło wspominany przez wychowanków domu dziecka. Główny organizator wydarzenia, Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji ,,Moto-Płońsk powiedzenie ,,I ty możesz zostać Świętym Mikołajem” obraca w czyn i spełnia dziecięce marzenia. Nie inaczej było i tego wieczoru. Mimo że aura poskąpiła białego puchu dając w zamian wiatr i deszcz,…

384 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Zmarł radny powiatu płońskiego: W wieku 72 lat zmarł w warszawskim szpitalu wieloletni radny powiatowy Prawa i Sprawiedliwości i były burmistrz Raciąża, Henryk Kozakiewicz. Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek o godzinie 14 w kościele parafialnym w Raciążu. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Sport

Po nieudanej próbie z przystąpieniem do szkółki Glinka Academy, Płońskie Towarzystwo Siatkówki, dzięki płońskiej gminie, nawiązało współpracę z Akademią Siatkówki, którą kierują i swoim nazwiskiem firmują tak znani byli siatkarze jak Łukasz Kadziewicz, Paweł Siezieniewski, czy też Maciej Dobrowolski.

Projekt Akademia Siatkówki rusza w naszej gminie na początku nowego roku. Pierwszy pokazowy trening zaplanowano na 3 stycznia, a odbędzie się on w Szkole Podstawowej w Siedlinie. Zajęcia poprowadzą Łukasz Kadziewicz, Joanna Kaczor oraz Łukasz Pokorski jako lokalny trener PTS.

7 grudnia w Szkole Podstawowej nr 2 w Płońsku odbył się IV Mikołajkowy Turniej Koszykówki. W zawodach wzięły udział cztery drużyny. Nie zabrakło reprezentantów ,,trójki" i ,,czwórki", a gospodarze wystawili do gry dwa zespoły. Jedną z nich stanowili chłopcy ze szkolnego klubu sportowego ,,Sportowiec", zaś drugą z klasy sportowej.

Turniej rozpoczął główny organizator, Dariusz Kowalski, nauczyciel wf-u w SP nr 2, który zaprezentował uczestników mikołajkowego turnieju. O jego otwarcie poproszono dyrektor Bożenę Dzitowską, która życzyła zawodnikom dobrej zabawy, powodzenia oraz gry fair play.

Ze zmiennym szczęściem zagrywali młodzi siatkarze z rocznika 2006 i młodsi podczas pierwszego turnieju organizowanego w ramach cyklu ,,KINDER PLUS SPORT" w Błoniach.

Nasi zawodnicy grali swoje mecze w zespołach trzyosobowych z rezerwowymi. PTS Płońsk w tym roku wyznaczył do rywalizacji dwa teamy. Pierwszy skład: Oskar Gostomski, Jakub Kurkowski, Miłosz Szuliński i Dominik Borowski uplasował się na trzeciej pozycji.

Może Cię także zainteresować