Dzisiaj jest: 22 Października 2017 Imieniny obchodzą: Marleny, Edwarda, Seweryna Do końca roku pozostało 71 dni.

środa 18 października

Genialny umysł z Płońska! Damian laureatem talent show!

in Puls Miasta

by Redakcja

Mieszka w Płońsku i ma 18 lat. Jest uczniem III klasy o profilu matematycznym I Liceum Ogólnokształcącego. Od nieco ponad czterech lat zajmuje się origami. Od wczoraj zbiera gratulacje za zwycięstwo w programie telewizyjnym Polsatu, „The Brain. Genialny umysł”. ,,Co za kozak”, ,,Kozak, naprawdę kozak” - tymi słowami określali Damiana jurorzy, kiedy ten prezentował swój niespotykany talent. A…

2012 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
OBCHODY TYGODNIA MEDIACJI: Sąd Rejonowy w Płońsku organizuje w dniach od 16 do 20 października 2017 r. spotkania z asystentami sędziów, referendarzem sądowym i kuratorami sądowymi, którzy będą udzielali informacji o instytucji mediacji w sprawach cywilnych, karnych, rodzinnych i w sprawach nieletnich. Dyżurujące osoby będą przyjmowały zainteresowanych w budynku sądu przy ul. H. Sienkiewicza 9a w godzinach 10-14. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Sport

To są jego mistrzostwa. 14-letni Filip Kobos, na co dzień trenujący w szkółce M&J KO Boxing Płońsk, jest już po dwóch walkach krajowego czempionatu w kategorii młodzików.

Na poznańskim ringu płońszczanin rozprawił się najpierw z zawodnikiem ,,Nowych" z Polnicy. - Filip wygrał w pięknym stylu. Pierwsza runda rozpoznawcza, lecz z przewagą naszego podopiecznego. Kluczowe znaczenie miały ciosy podbródkowe. Rywal padł na deski po kombinacji lewy prosty, prawy hak na brodę i na koniec lewy sierpowy - przekazuje świetne informacje trener Marcin Brzeski.

- On ma charakter wojownika - mówi o swoim podopiecznym Marcin Brzeski, trener w szkółce M&J KO Boxing Płońsk. - O Filipie będzie jeszcze głośno, zobaczycie - zapowiada.

Jak już informowaliśmy, Kobos na poznański ring wychodził trzykrotnie. W półfinale kategorii 62 kg pokonał faworyzowanego zawodnika ze Szczecina. W starciu o złoto 14-letni płońszczanin zmierzył się z Wiktorem Bojnarowiczem z DKB Dzierżoniów.

Szału nie było, a konkurencja nie śpi. Najważniejsze, żeby się podnieść i walczyć dalej - tak podsumował czwartkowy turniej eliminacji strefowych XV Mistrzostw Województwa Mazowieckiego w Halowej Piłce Nożnej Strażaków, które odbyły się  na parkiecie płońskiej hali sportowej, Jacek Maliszewski, bramkarz naszej drużyny.

W ubiegłym roku jako gospodarze strażacy KPPSP w Płońsku nie byli zbyt gościnni i zakończyli piłkarską rywalizację na pierwszym miejscu. Tym razem przeciwnicy zrewanżowali się płońszczanom, co oznacza, że miejscowi strażacy kończą zawody już na eliminacjach. 

Może Cię także zainteresować