Dzisiaj jest: 26 Maja 2018 Imieniny: Filip, Paulina, Marianna Do końca roku pozostało 220 dni.

piątek 25 maj

Osiedlowe drogi, tor na Rutkach i Busko Zdrój przy absolutorium

in Puls Miasta

by Redakcja

Burmistrz Płońska większością głosów składu rady otrzymał absolutorium z wykonania budżetu za rok 2017. - Zaraz będą kwiaty, fanfary i szampan, to co było zawsze, bo możemy przewidzieć wynik głosowania – komentował radny opozycji Krzysztof Tucholski, który krytycznie oceniał plan finansowy oraz działalność burmistrza. Andrzej Pietrasik z kolei odparł, że był to od strony finansowej dobry rok. Tucholski…

304 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Sprawca potrącenia rowerzystki za kratami: Jak poinformowała w środę, 23 maja płońska policja, sprawca wypadku ze skutkiem śmiertelnym, do którego doszło w miniony poniedziałek na drodze w Baboszewie, decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Przypomnijmy, że 20-latek jadąc peugeotem, potrącił 72-letnią rowerzystkę, mieszkankę gm. Baboszewo, po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Kobieta zmarła w szpitalu. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Pasaż handlowy

Recman

Męski Kod Ubioru

Płońsk, mazowieckie Zobacz szczegóły
FHU Grzegorz Siemiątkowski

BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ !

Dzierzążnia, mazowieckie Zobacz szczegóły
USŁUGI BUDOWLANE HUBAL

Firma zajmuje się budową stanów surowych wraz z wykończeniem takim jak: elewacje, posadzki mixokretem, tynki cementowo-wapienne, maszynowe tynki gipsowe. Ponadto oferuje również roboty…

Kaczorowy, mazowieckie Zobacz szczegóły
Bn Progres Sp. z o.o.

Serwis i sprzedaż motocykli oraz skuterów.

Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie Zobacz szczegóły
LUXKREDYT SP. Z O.O.

LUXKREDYT – PO PROSTU FINANSUJEMY MARZENIA

Optima Pracownia Haftu Komputerowego

Haft loga reklamowego/firmowego na odzieży, naszywki oraz imienniki dla służb mundurowych oraz klas mundurowych, naszywki dla klubów sportowych, motocyklowych itd., emblematy haft…

Roguszyn, mazowieckie Zobacz szczegóły
My Travel Płońsk

Twoje marzenia w naszych rękach

KONKRET sp.z o.o.

Z nami nie zostaniesz bez grosza.

Salon Urody Izada

Zdrowa, lśniąca i piękna skóra, to marzenie każdego z nas. Efekt taki można uzyskać poprzez odpowiednią pielęgnację skóry. Poddając się proponowanym przez nas zabiegom…

Sklep motoryzacyjny Auto Części Jasiówka

Specjalizujemy się w sprzedaży zarówno zamienników jak i oryginalnych części samochodowych renomowanych marek, części do naprawy i montażu instalacji LPG oraz części do naprawy i…

Płońsk, mazowieckie Zobacz szczegóły
Prywatne Gabinety Lekarskie MEDICUM

Twoje zdrowie naszym priorytetem!

W Kalisz Arena odbyły się po raz kolejny Mistrzostwa Polski Taekwon-do z udziałem rodzimego klubu Cobra Team. Medale dla naszej ekipy posypały się w każdej kategorii wiekowej.

Podczas zawodów wręczono listy gratulacyjne dla medalistów poprzednich mistrzostw świata od Przewodniczącego Komisji Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej. Otrzymali je Paweł Obrębski, Kacper Suchowiecki i Natalia Pawęcka.

Na zawodach zostały też wręczone bilety na tegoroczne Mistrzostwa Świata w Birmingham w Anglii. Z Cobra Team w lipcu na ten prestiżowy turniej pojadą wspomniani już Paweł Obrębski, Kacper Suchowiecki oraz Wojtek Grysztar.

Mistrzostwa Polski wyłoniły też przyszłoroczną kadrę narodową taekwon-do. Powołania zyskała trójka adeptów trenera Piotra Grąckiego: Kacper Figura, Kacper Suchowiecki i Paweł Obrębski. Będą oni reprezentowali nasz kraj w przyszłym sezonie na arenie międzynarodowej, a trenerka Honorata Jędrzejewska została powołana jako sędzia międzynarodowy. Maciej Bruździak oraz Julia Ślubowska byli o krok od dostania się do reprezentacji Polski.

Zawody w Kaliszu obfitowały w sukcesy naszych zawodników. Wspaniały debiut w walkach punkt stop zaliczyły dziewczyny. Kadetka Emilia Krajewska oraz juniorka młodsza Laura Królikowska. - W naszym klubie po zawodach mamy 13 mistrzów Polski - mówi z radością Piotr Grącki. - Dużą ilość medali w układach formalnych potwierdza świetne wyszkolenie techniczne naszych zawodników. Nie zapominamy o tych, którzy na zawodach zdobyli doświadczenie, a wylądowali tuż za podium. Będą mogli je wykorzystać już na letnich mistrzostwach podczas obozu w Węgierskiej Górce. Wielkie gratulacje za podjętą walkę - dodaje szkoleniowiec naszego klubu. (za info Cobry dodał DT)

O rewelacyjnych wynikach Cobra Team na MP poniżej:

Anna Kwiatkowska – III m techniki szybkości
Mikołaj Bruździak – Im układy formalne
Maciej Bruździak – I m techniki specjalne, IIm walki ciągłe, III m układy
Joanna Grysztar – IIm układy, IIIm walki punkt stop
Wojtek Grysztar – Im walki punkt stop, IIm techniki specjalne
Kacper Suchowiecki -Im układy, IIm walki ciągłe, IIm techniki specjalne
Nadia Lelińska -IIm walkiBM, IIm techniki szybkościowe
Mateusz Ejnik - Im układy formalne
Patryk Matoblewski – IIm układy formalne
Filip Figura -IIm walki BM, IIIm techniki szybkościowe
Kacper Figura -Im walki ciągłe, II układy
Kacper Więcławski – Im układy, IIm techniki specjalne
Wiktor Goliat - Im walki BM, IIm techniki szybkościowe
Daria Gałecka -Im techniki szybkościowe, IIm walki BM
Aleksander Romanowski -Im walki BM
Jakub Jędrzejewski -Im układy formalne
Paweł Obrębski -I m walki ciągłe, Im układy formalne, Im techniki specjalne
Julia Ślubowska – IIm walki ciągłe, IIm układy, IIm techniki specjalne
Emilia Krajewska - Im walki punkt stop
Laura Królikowska - IIm walki, IIIm układy formalne (trenerka Patrycja Owocka)

Może Cię także zainteresowaćMoże Cię także zainteresowaćWięcej

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie firma Płońsk Media Group właściciel portalu internetowego „Płońsk w Sieci”, oraz nasi Zaufani Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności. Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z naszej strony internetowej wraz z funkcjonalnościami na niej udostępnianych ,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.Współpraca ta ma na celu: dopasować treści stron i ich tematykę do preferencji Użytkowników, dostosowywać wyświetlane reklamy do potrzeb i zainteresowań Użytkowników wykonywanie badań i analiz służących polepszaniu naszych usług internetowych, zapewnić bezpieczeństwo usług.Zgodnie z obowiązującym prawem dane mogą zostać przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. Agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług , Zaufanym Partnerom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania, gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Informujemy, że na naszej stronie internetowej dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych Partnerów.Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak to zrobić.Zaznacz przycisk „Zgadzam się” jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu przez firmę Płońsk Media Group właściciela portalu internetowego „Płońsk w Sieci” i naszych Zaufanych Partnerów jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, które obejmują także niezbędne działania analityczne i zestawianie w profile marketingowe na podstawie aktywności na stronie internetowej zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Wyrażenie zgody jest dobrowolne , masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polsce