Dzisiaj jest: 19 Stycznia 2018 Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz Do końca roku pozostało 347 dni.
czwartek 18 stycznia

Płoński areszt do likwidacji. Jednostka oddziałem zewnętrznym

in Puls Miasta

by Redakcja

Od początku funkcjonowania płońskiego aresztu, czyli od 120 lat był on zawsze jednostką samodzielną. Z dniem 31 marca tego roku Areszt Śledczy w Płońsku, zarządzeniem ministra sprawiedliwości, zostanie zniesiony i będzie częścią innej jednostki – zakładu karnego w Płocku. Od 1 kwietnia na ścianie budynku miejscowej placówki penitencjarnej przy ulicy Warszawskiej zawiśnie tabliczka z napisem ,,Oddział Zewnętrzny w…

1554 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
W 2017 ponad półtora miliona odsłon PwS: Miniony rok był rekordowy pod względem odsłon naszego portalu. Od 1 stycznia do 31 grudnia, według statystyk Google Anlytics, nasi czytelnicy odsłonili nas 1 514 184 razy! Dziękujemy za to, że tak często odwiedzacie nasz serwis. Szczęśliwego Nowego Roku! *  Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

W święto Trzech Króli na parkiecie płońskiej hali sportowej rozegrano okolicznościowy turniej w mini siatkówce dziewcząt i chłopców z rocznika 2006 i młodsi, którego organizatorem było Płońskie Towarzystwo Siatkówki.

W grupie dziewczęcej do gry, oprócz drużyny PTS-u, przystąpiły takie zespoły jak Krótka Mysiadło, Opia Opinogóra oraz UKS Mokotów Warszawa. Pierwszy skład naszego klubu zajął czwarte miejsce, a zagrał w składzie: Marta Fotek i Agata Krupieńska. 

Drugi skład: Zuzia Morawska, Julia Okrasa i Oliwia Michalak zakończył zawody na 14. lokacie. Za najlepszą przyjmującą turnieju uznano Martę Fotek.

Wśród chłopców triumfował Wrzos Międzyborów I. Na drugim miejscu uplasowała się Iskra Warszawa, a na trzeciej gospodarze z PTS-u, którzy do gry wystawili: Oskara Gostomskiego, Kamila Kurkowskiego, Miłosza Szulińskiego, Kamila Urbankowskiego i Huberta Marczuka. Miłosza wybrano najlepszym zagrywającym turnieju. (RED) 

Może Cię także zainteresowaćMoże Cię także zainteresować