Dzisiaj jest: 19 Stycznia 2018 Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz Do końca roku pozostało 347 dni.
czwartek 18 stycznia

Płoński areszt do likwidacji. Jednostka oddziałem zewnętrznym

in Puls Miasta

by Redakcja

Od początku funkcjonowania płońskiego aresztu, czyli od 120 lat był on zawsze jednostką samodzielną. Z dniem 31 marca tego roku Areszt Śledczy w Płońsku, zarządzeniem ministra sprawiedliwości, zostanie zniesiony i będzie częścią innej jednostki – zakładu karnego w Płocku. Od 1 kwietnia na ścianie budynku miejscowej placówki penitencjarnej przy ulicy Warszawskiej zawiśnie tabliczka z napisem ,,Oddział Zewnętrzny w…

1524 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
W 2017 ponad półtora miliona odsłon PwS: Miniony rok był rekordowy pod względem odsłon naszego portalu. Od 1 stycznia do 31 grudnia, według statystyk Google Anlytics, nasi czytelnicy odsłonili nas 1 514 184 razy! Dziękujemy za to, że tak często odwiedzacie nasz serwis. Szczęśliwego Nowego Roku! *  Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

W niedzielę w Świebodzicach odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska Taekwon-do. W tym roku rekordowo, bo ponad 500 uczestników walczyło na 12 matach. Nie zabrakło naszych reprezentantów.

Z Taekwon-do Cobra Team wystartowali: Dagmara Jędrzejewska, Jakub Jędrzejewski oraz Kacper Więcławski. Nasi taekwondziści startowali w układach formalnych oraz walkach ciągłych, a Jakub jako kadet w walkach przerywanych.

Wyniki:
Dagmara Jędrzejewska – III miejsce walki ciągłe, I miejsce układy formalne
Kacper Więcławski – II miejsce walki ciągłe, I miejsce układy formalne
Jakub Jędrzejewski – III miejsce walki przerywane

W ferie Cobra rusza na obóz zimowy, w lutym na Mistrzostwa Wielkopolski Taekwon-do a w marcu będzie organizatorem Mistrzostw Mazowsza Taekwon-do 2018, które najprawdopodobniej odbędą się w Płońsku. (RED)

Może Cię także zainteresowaćMoże Cię także zainteresować