Dzisiaj jest: 19 Stycznia 2018 Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz Do końca roku pozostało 347 dni.
czwartek 18 stycznia

Płoński areszt do likwidacji. Jednostka oddziałem zewnętrznym

in Puls Miasta

by Redakcja

Od początku funkcjonowania płońskiego aresztu, czyli od 120 lat był on zawsze jednostką samodzielną. Z dniem 31 marca tego roku Areszt Śledczy w Płońsku, zarządzeniem ministra sprawiedliwości, zostanie zniesiony i będzie częścią innej jednostki – zakładu karnego w Płocku. Od 1 kwietnia na ścianie budynku miejscowej placówki penitencjarnej przy ulicy Warszawskiej zawiśnie tabliczka z napisem ,,Oddział Zewnętrzny w…

1554 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
W 2017 ponad półtora miliona odsłon PwS: Miniony rok był rekordowy pod względem odsłon naszego portalu. Od 1 stycznia do 31 grudnia, według statystyk Google Anlytics, nasi czytelnicy odsłonili nas 1 514 184 razy! Dziękujemy za to, że tak często odwiedzacie nasz serwis. Szczęśliwego Nowego Roku! *  Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Święto Trzech Króli to już tradycyjna data inauguracji halowych startów lekkoatletów. Tym razem płońszczanie odwiedzili nowoczesną halę w Toruniu. Bardzo efektownie zaprezentowała się Zuzanna Bronowska, która wygrała bieg na 600 metrów z czasem 1.32,43 sek i otarła się o rekord Polski w kategorii wiekowej U18.

Reprezentantce płońskiego MKS-u do rekordu zabrakło ledwie 23 setne sekundy i biorąc pod uwagę, że był to pierwszy start w sezonie, to można spodziewać się wzrostu formy.

Jednak start na dystansie 600 metrów Zuzia ma zaplanowany dopiero na mistrzostwach Polski (9-11 lutego). Padło także wiele rekordów życiowych, a na wyróżnienie zasługują Szymon Piotrowski (60 m – 7.19 sek), Damian Trzaska (60 m – 7.23 sek), Adrian Małecki (300 m - 36.93 sek) oraz Beata Faderewska (pchnięcie kulą – 9.46 – rekord klubu).

Za tydzień kolejne starty, tym razem na obiektach warszawskiej AWF. Poniżej nagranie ze zwycięskiego biegu naszej zawodniczki. (nadesłał Robert Adamski, szkoleniowiec Zuzanny Bronowskiej, dodał DT)

Może Cię także zainteresowaćMoże Cię także zainteresować