Dzisiaj jest: 19 Stycznia 2018 Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz Do końca roku pozostało 347 dni.
czwartek 18 stycznia

Płoński areszt do likwidacji. Jednostka oddziałem zewnętrznym

in Puls Miasta

by Redakcja

Od początku funkcjonowania płońskiego aresztu, czyli od 120 lat był on zawsze jednostką samodzielną. Z dniem 31 marca tego roku Areszt Śledczy w Płońsku, zarządzeniem ministra sprawiedliwości, zostanie zniesiony i będzie częścią innej jednostki – zakładu karnego w Płocku. Od 1 kwietnia na ścianie budynku miejscowej placówki penitencjarnej przy ulicy Warszawskiej zawiśnie tabliczka z napisem ,,Oddział Zewnętrzny w…

1548 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
W 2017 ponad półtora miliona odsłon PwS: Miniony rok był rekordowy pod względem odsłon naszego portalu. Od 1 stycznia do 31 grudnia, według statystyk Google Anlytics, nasi czytelnicy odsłonili nas 1 514 184 razy! Dziękujemy za to, że tak często odwiedzacie nasz serwis. Szczęśliwego Nowego Roku! *  Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Tradycji stało się zadość. Płońscy piłkarze, ci obecnie reprezentujący miejscowy klub PAF, jak i ci, którzy niegdyś występowali na boisku przy Kopernika jeszcze za czasów Tęczy, rozegrali dziś sylwestrowy mecz.

Wynik, jak zwykle przy tego typu spotkaniach, był sprawą drugorzędną, ale trzeba przyznać, że rywalizacja na parkiecie, szczególnie w pierwszej połowie, odbywała się na wysokich obrotach i żadna z drużyn nie miała zamiaru odpuścić nawet kawałka boiska.

Na kontaktową grę pozwalał Waldemar Senderski, który zadebiutował w roli sędziego głównego;-) Warunki od początku dyktowali byli płońscy zawodnicy, których prowadzenie, mimo ambitnej postawy podopiecznych trenera Kamila Kobylińskiego, nawet na moment nie było zagrożone. Doświadczenie z każdą minutą brało górę i po pół godzinie gry PAF przegrywał 3:6.

W drugiej połowie weterani boisk zdobyli jeszcze więcej goli, a wynik końcowy ustalono na 13:5 dla zespołu Byłych Zawodników. Po meczu nie zabrakło wzajemnych życzeń i lampki szampana. Obecny na wydarzeniu prezes PAF-u - Tomasz Rembecki - ma nadzieję, że nowy rok przyniesie płońskiemu klubowi awans do ligi okręgowej. Czego oczywiście i my życzymy piłkarzom! (DRED) 

Składy:

Byli Zawodnicy - Kręt, Kuligowski., Jarosław Unierzyski, Mariusz Unierzyski (1 gol), Lewandowski (5 goli, Barankiewicz), Ambroziak, Bluszcz (4 gole), Załęcki (1 gol), Kaczor, Krupiński, Turowiecki (1 gol) i Decyk;

PAF - Białęcki, Pierzynowski, Wysocki, Sosiński, Więcław, Rutkowski (2 gole), Skolimowski, Kuciński, Turkowski, Makowski (1 gol), Kamil Wiśniewski, Kornatowski, Bielski, Kozielski, Mateusz Wiśniewski i Jakubiak.

Może Cię także zainteresowaćMoże Cię także zainteresować