Dzisiaj jest: 19 Stycznia 2018 Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz Do końca roku pozostało 347 dni.
czwartek 18 stycznia

Płoński areszt do likwidacji. Jednostka oddziałem zewnętrznym

in Puls Miasta

by Redakcja

Od początku funkcjonowania płońskiego aresztu, czyli od 120 lat był on zawsze jednostką samodzielną. Z dniem 31 marca tego roku Areszt Śledczy w Płońsku, zarządzeniem ministra sprawiedliwości, zostanie zniesiony i będzie częścią innej jednostki – zakładu karnego w Płocku. Od 1 kwietnia na ścianie budynku miejscowej placówki penitencjarnej przy ulicy Warszawskiej zawiśnie tabliczka z napisem ,,Oddział Zewnętrzny w…

1560 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
W 2017 ponad półtora miliona odsłon PwS: Miniony rok był rekordowy pod względem odsłon naszego portalu. Od 1 stycznia do 31 grudnia, według statystyk Google Anlytics, nasi czytelnicy odsłonili nas 1 514 184 razy! Dziękujemy za to, że tak często odwiedzacie nasz serwis. Szczęśliwego Nowego Roku! *  Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

W Grodkowie na mistrzostwach Opolszczyzny na 10 matach stanęło ponad 300 zawodników. Nie zabrakło tam również reprezentantów Taekwon-do Cobra.

Z naszego klubu aż dziewięć osób walczyło o trofea, co pomogło wystawić zawodników w różnych kategoriach. - Poziom jaki zaprezentowali dobrze wróży na przyszły rok i eliminacje do kadry narodowej. Zarówno w walkach jak i układach, w każdym przedziale wiekowym zajęli miejsca na podium - przyznaje Piotr Grącki, szkoleniowiec Cobry.

Wyniki naszych zawodników:
Wojciech Grysztar (kadet)– I miejsce walki przerywane, I miejsce układy formalne
Marta Grysztar (młodzik)– I miejsce walki miękkim kijem
Joanna Grysztar (senior) - I miejsce układy formalne, II miejsce walki ciągłe
Dagmara Jędrzejewska (junior młodszy) – II miejsce układy formalne, III miejsce walki ciągłe
Jakub Jędrzejewski (kadet) – I miejsce układy formalne
Patryk Matoblewski (junior młodszy) – I miejsce walki ciągłe, II układy formalne
Kacper Więcławski (junior młodszy) – I miejsce układy formalne, II miejsce walki przerywane
Kacper Figura (junior młodszy) – I miejsce układy formalne, II miejsce walki ciągłe
Mateusz Śmigelski (junior młodszy) – II miejsce walki ciągłe

Może Cię także zainteresowaćMoże Cię także zainteresować