Dzisiaj jest: 22 Czerwca 2018 Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz Do końca roku pozostało 193 dni.

piątek 22 czerwca

Obraz zniszczeń po czwartkowej nawałnicy [FOTO]

in Wokół Płońska

by Redakcja

- Byłem świadkiem jak to wszystko szło. To dosłownie trwało kilkanaście sekund. Słychać było pękanie drzew i pełno piachu wszędzie. Widok nie do opisania – takie komentarze spływają do naszej redakcji po wczorajszej nawałnicy. Trwa usuwanie skutków i liczenie strat czwartkowego uderzenia żywiołu na nasze miasto i powiat płoński. Wszystko zaczęło się około godziny 18. Burza piaskowa, jakiej…

573 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Tragicznie na drodze w Przyborowicach Górnych: 11 czerwca na krajowej ,,siódemce", około godziny 17, na pasie w kierunku na Gdańsk doszło do zderzenia ciężarówki i osobowego opla. Nie żyje jedna osoba, mieszkaniec powiatu płockiego. Zdjęcia z wypadku i szczegóły zdarzenia w naszym materiale w dziale ,,Na sygnale". * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Pasaż handlowy

LUXKREDYT SP. Z O.O.

LUXKREDYT – PO PROSTU FINANSUJEMY MARZENIA

Recman

Męski Kod Ubioru

Płońsk, mazowieckie Zobacz szczegóły
FHU Grzegorz Siemiątkowski

BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ !

Dzierzążnia, mazowieckie Zobacz szczegóły
Bn Progres Sp. z o.o.

Serwis i sprzedaż motocykli oraz skuterów.

Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie Zobacz szczegóły
Optima Pracownia Haftu Komputerowego

Haft loga reklamowego/firmowego na odzieży, naszywki oraz imienniki dla służb mundurowych oraz klas mundurowych, naszywki dla klubów sportowych, motocyklowych itd., emblematy haft…

Roguszyn, mazowieckie Zobacz szczegóły
Sklep motoryzacyjny Auto Części Jasiówka

Specjalizujemy się w sprzedaży zarówno zamienników jak i oryginalnych części samochodowych renomowanych marek, części do naprawy i montażu instalacji LPG oraz części do naprawy i…

Płońsk, mazowieckie Zobacz szczegóły
USŁUGI BUDOWLANE HUBAL

Firma zajmuje się budową stanów surowych wraz z wykończeniem takim jak: elewacje, posadzki mixokretem, tynki cementowo-wapienne, maszynowe tynki gipsowe. Ponadto oferuje również roboty…

Kaczorowy, mazowieckie Zobacz szczegóły
KONKRET sp.z o.o.

Z nami nie zostaniesz bez grosza.

Prywatne Gabinety Lekarskie MEDICUM

Twoje zdrowie naszym priorytetem!

My Travel Płońsk

Twoje marzenia w naszych rękach

Zawrzało w płońskim środowisku siatkarskim. I choć bomba na linii PTS – UKS Rutki tykała już od jakiegoś czasu, to ostatnie wydarzenia związane z ubieganiem się naszych dwóch klubów o akces do programu szkoleniowego Glinka Academy uruchomiły zapalnik, a właściwie zrobił to prezes Jeznach, który nie mógł pogodzić się z decyzją managementu Akademii. Skutki wybuchu są dotkliwe, bowiem ,,Rutki”, które pierwotnie zakwalifikowały się do GA, ostatecznie w sieci szkółek się nie znajdą. Tak to jest już w naszym płońskim ,,piekiełku”.

Oświadczenia, komunikaty, znowu oświadczenia, i tak dalej i tak dalej… To był niewątpliwie trudny czas dla rodzimej siatkówki. Miał być prestiż i fachowe szkolenie adeptów piłki siatkowej, a wyszła, nie tylko sportowa, katastrofa. Ale po kolei, i bez kopiowania przydługich stanowisk zwaśnionych stron, bo do tych macie wgląd na portalu społecznościowym.

Glinka Academy to innowacyjny projekt, który stawia na pracę od podstaw w kategorii mini siatkówki. Firmowany jest przez jedną z najwybitniejszych zawodniczek, które pojawiły się na siatkarskim parkiecie, Małgorzatę Glinkę - Mogentale. Zakłada on stworzenie na terenie kraju profesjonalnych szkółek, wykorzystanie najlepszych metod szkolenia, zapewnienie opieki ekspertów, obozy dla siatkarskiego narybku i trenerów, czy wreszcie wsparcie samej mistrzyni Europy. Brzmi kusząco, przyznacie. Pani Małgorzata była w Płońsku m.in. przy okazji płońskiej Przedszkoliady Marty Michalak, która prowadzi również zajęcia w Płońskim Towarzystwie Siatkówki, jak i na akcji ,,Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką”, w które to przedsięwzięcia zaangażował się również płoński PTS, nawiązując z byłą reprezentantką Polski, jak słyszeliśmy od samych zainteresowanych, nić sympatii.

Nic więc dziwnego, że PTS zapragnął znaleźć się w tak zacnym gronie klubów, które swą opieką objęłaby Akademia Glinki, i zgłosił się do projektu. Tyle tylko, że to samo uczynił Uczniowski Klub Sportowy UKS Rutki Płońsk, o czym nie wiedział prezes PTS-u – Jarosław Jeznach.

Glinka Academy odrzuca zarzuty

Kiedy gruchnęła informacja o tym, że to ,,Rutki”, a nie PTS znalazł się w gronie szczęśliwców, swoje żale na facebook’u wylał prezes Jeznach, poddając pod wątpliwość decyzję zarządu Akademii, zwracając uwagę głównie na to, że dziewczynki w wieku 7-12 lat to UKS ma, ale w Naruszewie, a nie w Płońsku, a ankieta przedakcesyjna niewiele ma z prawdą wspólnego, bo rzekomo działalność ,,Rutek” opiera się na prowadzeniu kadetek i juniorek.

Niedługo potem Krystian Zawistowski, menadżer Glinka Academy, w wydanym oświadczeniu stwierdził, iż zarzuty Jeznacha względem Igora Piotrowskiego z UKS-u są bezpodstawne. (…) Ponadto informujemy, że proces weryfikacji oraz naboru klubów przebiegł w sposób prawidłowy. W odpowiedzi na zarzut Pana Jarosława, że dzieci działające w klubie UKS Rutki Płońsk mieszkają w okolicznych miejscowościach, dodam jeszcze, że dla naszej organizacji nie jest istotne miejsce zamieszkania danego dziecka, a jego przynależność do klubu (…) - czytamy m.in. w oświadczeniu, gdzie negowany jest również sposób nagłośnienia sprawy przez prezesa Jeznacha. (…) Zobowiązujemy Pana Jarosława Jeznacha do usunięcia wpisu z 13.10.2017 r., którym zarzuca opisane wyżej nieprawidłowości . W przypadku braku reakcji lub pojawienia się nowych wpisów naruszających godność osobistą Pani Małgorzaty Glinki lub naruszających dobra osobiste osoby prawnej jaką jest Glinka Academy sprawę skierujemy na drogę postępowania sądowego (...). 

- Przykro mi, że zostaliśmy oczernieni. Jestem zmuszony wejść z prezesem PTS-u na drogę sądową - komentuje Igor Piotrowski z UKS Rutki Płońsk (foto: redakcja/archiwum)

Refleksje na fejsie

- Mam teraz sportowego kaca – mówił nam w ubiegłym tygodniu Jarosław Jeznach. - Myślałem, że wszystko pójdzie po naszej myśli, bo przecież tak zaangażowaliśmy się w poprzednie akcje, na których gościliśmy panią Małgorzatę – kontynuował. - Żal dzieci, które miały nadzieję, że trafią do szkółki. To może podciąć skrzydła, ale trzeba się pozbierać i pracować dalej na rzecz płońskiej siatkówki i naszych młodych zawodników – dodawał.  

(...) Jakie było nasze zdziwienie po ogłoszeniu wyników konkursu, gdy w gronie 25 klubów, poszerzonych w międzyczasie, nie było naszego PTS-u, a nieoczekiwanie znalazł się lokalny klub UKS Rutki Płońsk. Nie wiedzieliśmy wtedy, że nastąpił zwrot w całym programie tej Akademii. Został bowiem zwolniony poprzedni menadżer, a na jego miejsce pojawił się pan Krystian Zawistowski. Ta zmiana kosztowała nas bardzo wiele. Znając osiągnięcia i styl działania klubu UKS Rutki i jego prezes i trenera Pana Igora Piotrowskiego, byłem zaniepokojony i postanowiłem napisać moje przemyślenia na łamach portalu fb (...) - pisze jeszcze m.in. w swoim oświadczeniu Jeznach.  

Płońsk wykreślony

Pytaliśmy miasto o stanowisko do całej sprawy. Burmistrz na gorąco nie chciał oficjalnie komentować sytuacji, obiecał przysłać naszej redakcji stosowny komunikat. Takowy otrzymaliśmy od rzecznika prasowego ratusza w poniedziałek.

(…) W minioną środę, 18 października Andrzej Pietrasik, mając na uwadze dobro płońskiej siatkówki, podjął się mediacji pomiędzy skonfliktowanymi klubami UKS Rutki Płońsk i PTS Płońsk z udziałem Krystiana Zawistowskiego reprezentującego Glinka Academy, a także dyrektora Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji Waldemara Kunickiego. Wierzyliśmy, że dzięki tej interwencji kluby dojdą do porozumienia, a nasze miasto znajdzie się w gronie uczestników projektu Glinka Academy. Niestety kluby nie porozumiały się.

Dziś zostaliśmy poinformowani telefonicznie przez Krystiana Zawistowskiego o wykreśleniu Płońska z listy uczestników projektu Glinka Academy. Zdaniem Krystiana Zawistowskiego, na decyzję miały wpływ krytyczne komentarze pojawiające się w mediach społecznościowych (…).

Spotkają się w sądzie

Jak widać, GA podjęła radykalny krok, eliminując Płońsk z mapy sieci szkółek. Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta - na nasze miejsce wejdzie klub z Lubowidza. Nikt nie będzie ceregielił się i nie pozwoli sobie na to, aby wizerunek Akademii mógł ucierpieć w związku z całą awanturą. Rozumie to Igor Piotrowski. - Absolutnie nie ma pretensji do Glinka Academy. Podkreślę raz jeszcze, że w ankiecie była napisana prawda. Wysłałem już pismo przedprocesowe, w którym na razie żądam tylko przeprosin od Jarosława Jeznacha – dodaje trener i prezes UKS Rutki Płońsk.

Dawid Turowiecki

Komentarze  

#1 +8 ciemniak
No i co Jaruś, doi(grałeś) się, co ?
2017-10-24 18:32 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#2 -8 wlazły
musiało być coś na rzeczy że się wycofali...
2017-10-24 20:08 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#3 -14 Radek
Jeśli wszystko było by tak wspaniale jak pisze Pan Piotrowski na pewno nie odwołali by klubu Rutki z tego projektu , ale jak widać nie było .... Podawanie przez przedstawiciela powodu że powodem były negatywne komentarze jest śmieszne , bo każdy może założyć konto i pisać złe opinie. Płońsk wie jaka jest prawda i to jest najważniejsze !!!. To było przedmiotem całej sprawy zwykła uczciwość a nie kombinowanie , żal mi Pana Panie Piotrowski bo widać po tym wszystkim jak bardzo kieruje Panem zawiść i zazdrość i że nie ma Pan argumentów czysto sportowych żeby się pokazać w uczciwej rywalizacji !!!. Akademia musiała podać takie informacje oficjalnie bo wtedy pojawiły by się pytania o resztę klubów zakwalifikowanych i na jakich zasadach to się odbyło . Jeśli wszystko było by ok z Pana strony to na pewno by się tak nie zakończyło ....
2017-10-25 06:19 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#3.1 +14 Siatkarz
Czytanie ze zrozumieniem szwankuje. Bywa :) Nie dziwi mnie taka reakcja. Gnijąca kończynę należy odciąć, żeby nie zarazić reszty organizmu. Niestety dziwne oskarżenia, pomówienia, nie prawdziwe informacje zrobiły z Płońska gangrenę. Ubolewam z tego powodu, natomiast jest to dla mnie zrozumiałe. Tutaj dalej będą toczyły się bezsensowne dyskusje. Będą rzucane śmieszne oskarżenia, a faktem jest, że inni skorzystają i bedą się cieszyć możliwością jaką dostali.
Z powodu urażonej dumy dorosłych mieszkańców Płońska stracą dzieci.
2017-10-25 16:32 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#4 -14 Jacek
Przeczytałem artykuł i powiem tak. Prawdą jest że UKS Rutki nie prowadziło sekcji dla chłopców 7-12 lat co było warunkiem przyjęcia do Academia Glinka. Ponadto z tego wniosek jest taki że jak usunęli UKS Rutki to znaczy że Pan Zawistowski odkrył przekręt. Artykuł nic nie mówi że każdy klub miał zapłacic 10000 PLN jako warunek przyjęcia klubu do Academii. UKS Rutki nie wpłaciły. A jak były starania przez kluby płońskie to o takim warunkach nie było mowy. Są dobre strony że nie należymy do Academii. Cena miesięczna za piłkę siatkową poszedłby w górę i to bardzo. Myślę że to by było około 100 - 120 PLN za miesiąc. Mam też pytanie do UKS Rutki, jeżeli prowadzicie sekcje jaką podaliście w ankiecie to około 70 chłopców to dlaczego nie bierzecie udziału w zawodach które organizuje PTS Płońsk w dniu 28 pażdziernika 2017 roku. Academia Glinka to nie pępęk świata. Róbmy swoje. A tak naprawdę wpłacenie kasy w wysokości 10000PLN - warunkiem przyjęcia - to przypomina mi trochę Amber Gold.
2017-10-25 14:21 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#4.1 +14 Zatroskany obywatel
Panie Jacku J. :)
Po raz kolejny rozsiewa Pan nieprawdziwe informacje. Po pierwsze nie widział Pan ankiety UKS Rutki Płońsk. Nie widział jej też Pan Jarosław J. Co zresztą jest napisane w oświadczeniu przekazanym chociażby do radia Płońsk.
Warunkiem przyjęcia nie było prowadzenie sekcji chłopców w wieku 7-12 lat. Totalnie nie prawdziwa informacja. Kolejny raz pojawiają się bzdurne informacje na temat kwoty 10 000 i rzekomym obowiązku wpłaty tej kwoty przez klub. Niestety nie wie Pan co to za kwota, z czym jest związana i o co w ogóle w tym chodzi. Nie może Pan wiedzieć bo taka wiedzę posiada jedynie Burmistrz i Pan Piotrowski. PTS nie został zakwalifikowany , więc Pan prezes Jeznach nie ma pojęcia o czym mówi. A mówi o niczym w tym momencie. Fantazjuje.
Porozmawiajmy o tych dobrych stronach nie przystąpienia do Akademii.
Po pierwsze totalna bzdura i informacja wyssana z palca o wzroście opłat za piłkę siatkową. Te kwoty 100-120, skąd Pan je wziął ?
2017-10-25 16:21 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#5 +14 Obiektywna
Każdy miał możliwość wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu, gratulacje ze UKS się dostał. Jednak na miejscu Akademii tak samo patrzyłabym w przyszłość, i kierowałabym się wizerunkiem Pani Glinki. Tez nie pozwoliłabym, żeby przez takie wiejskie awantury i żale za przeproszeniem prezesinę, ucierpiała Akademia i sama Pani Małgorzata. Dofinansowanie dwukrotnie większe od UKS dostał PTS, jednak nikt nie wypisywał żali z pretensjami, choć ewidentnie Pan Jaruś lata za każdym i przymila się, oczekując na pare groszy. Jeżeli Pan Jeznach ma wątpliwości co do tego ze UKS lepiej szkoli dzieciaków, niech zorganizuje mecz, między tymi samymi rocznikami obu klubów. Wtedy może zobaczy dlaczego to właśnie podopieczni Pana Piotrowskiego się dostali. Samo to jak jego byli zawodnicy komentują przynależność do PTS mówi samo za siebie. "Błędy młodości" jak to napisał jeden z lepszych zawodników, który swoje umiejętności szlifował dopiero w UKS bo PTS takich możliwości mu nie dawał.
2017-10-25 15:01 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#5.1 +8 Siatkarz
Mądre słowa
2017-10-25 16:33 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#6 +14 Zatroskany obywatel
A teraz czego nie będzie a co daje Glinka Academy.
Wsparcie sprzętowe w postaci strojów, piłek, siatek, boisk itp - tego nie będzie.
Obozy sportowo-rekreacyjne dla dzieci dofinansowywane przez GA - tego nie będzie
Bezpłatne szkolenia i warsztaty dla trenerów klubowych prowadzone przez wybitnych trenerów polskich i zagranicznych - tego nie będzie.
Bezpłatne materiały szkoleniowe w postaci podręczników oraz materiałów wideo przygotowane w oparciu o włoskie metody szkoleniowe, wzbogacone wiedza i doświadczeniem polskich trenerów - tego nie będzie.
Bezpłatne zajęcia ogólnorozwojowe z elementami korektywy przeciwdziałające wadom postawy dla dzieci w wieku 7-13, również dla dzieci spoza klubu, przeprowadzane w szkołach-tego nie będzie.
Bezpłatne badania lekarskie oraz wsparcie fizjoterapeutów - tego nie będzie
2017-10-25 16:22 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#6.1 -7 na co
Ale po co to? Komu to potrzebne?
2017-10-28 12:15 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#6.1.1 +1 Zatroskany Obywatel
Tobie na pewno nie potrzebne. Zakop się człowieku, odpalę ci znicz 1 listopada.
2017-10-29 01:10 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#7 +14 Zatroskany obywatel
Bezpłatne warsztaty dla rodziców ze specjalistami z zakresu zapobiegania wadom postawy oraz otyłości - tego nie będzie
Bezpłatne pikniki rekreacyjne dla rodziców oraz dzieci połączone z konkursami, zabawami, wizytami specjalistów z zakresu aktywności ruchowej, wizytami znanych sportowców, dla mieszkańców miast w których znajdują się kluby GA - tego nie będzie
Bezpłatne zajęcia rekreacyjne dla dzieci, również spoza klubu, w postaci zajęć na sali, zajęć na basenie - tego nie będzie.
Promocja miasta w mediach ogólnopolskich - portale WP, Onet, telewizja, prasa - tego nie będzie
2017-10-25 16:23 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#8 +14 Zatroskany obywatel
To tylko kilka z tych dobrych stron nie należenia do Glinka Academy.
Zapewne 25 klubów, które z radością przystąpiły do programu myli się.
Zapewne ministerstwa wspierające program mylą się.
Zapewne samorządy przystępujące do programu i wspierające kluby mylą się.
Rację ma Pan Jacek z Płońska. Człowiek znający temat od podszewki, wielce szanowny i szanowany obywatel, który rozpracował spisek mający na celu wydobycie kwoty 10 tys z bliżej nieznanego miejsca :)
2017-10-25 16:24 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#9 +12 Łukasz
Jak to czasem bywa uczeń przerósł mistrza i nie może się z tym pogodzić. Mialem pana Jeznacha za poważnego człowieka. Śmieszy mnie to,że takie sprawy dorośli ludzie próbują załatwiać przez media społecznościowe.
2017-10-25 19:39 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#10 +6 ktoś z Płońska
Jeznachowi jakoś wcześniej nie przeszkadzały dzieci z okolic Płońska w jego klubie pts. A grało ich tam sporo! Ten jego argument to dno. Celowo to podkreśla bo chce wiekszą kasę wyciągnąć z miasta, czyli od swojego pana! A podobno pieniądze to nie wszystko panie jeznach!
2017-10-30 17:50 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#11 -14 rodzice
Jakie pieniądze , to wlaśnie rutki i pan piotrowski wchciał pieiądze od burmistrza na akademię i dzieci których w naszym mieście nie ma , radzimy panu piotrowskiemu udać się do powiatu może tam dostanie podwyżkę za osoągnięcia w najniższej lidze dziewcząt . A od PTS U to wara ,bo my rodzice bedziemy bronić dobrego imienia naszego kochanego prezesa i naszych dzieci , jak trzeba to się policzymy inaczej .
2017-10-30 20:59 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#11.1 +10 Zażenowana
Oj RODZICE....Jaki poziom reprezentujecie pisząc "policzymy się inaczej"...? Słaba strasznie ta "obrona" w Waszym wykonaniu, współczuć tym dzieciom, które tak wychowujecie...
2017-10-31 06:57 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#11.2 0 Zatroskany Obywatel
Policzymy się na liczydle :) Nasz kochany Prezes Jarosław :) Brzmi znajomo
2017-11-02 15:30 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#12 +10 Ktoś z Płońska
W sumie to dobrze, że Piotrowski wytoczył proces Jeznachowi. Powinien tylko zażądać oprócz przeprosin także jakiejś kwoty na cel charytatywny np na leczenie dziecka, wtedy rodzice mogliby zrobić zrzutę dla kochanego prezesa i wpłacić kasę na szczytny cel...może byłby to jedyny pozytyw z całej tej zadymy
2017-10-31 11:25 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj

Może Cię także zainteresowaćMoże Cię także zainteresowaćWięcej

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie firma Płońsk Media Group właściciel portalu internetowego „Płońsk w Sieci”, oraz nasi Zaufani Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności. Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z naszej strony internetowej wraz z funkcjonalnościami na niej udostępnianych ,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.Współpraca ta ma na celu: dopasować treści stron i ich tematykę do preferencji Użytkowników, dostosowywać wyświetlane reklamy do potrzeb i zainteresowań Użytkowników wykonywanie badań i analiz służących polepszaniu naszych usług internetowych, zapewnić bezpieczeństwo usług.Zgodnie z obowiązującym prawem dane mogą zostać przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. Agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług , Zaufanym Partnerom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania, gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Informujemy, że na naszej stronie internetowej dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych Partnerów.Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak to zrobić.Zaznacz przycisk „Zgadzam się” jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu przez firmę Płońsk Media Group właściciela portalu internetowego „Płońsk w Sieci” i naszych Zaufanych Partnerów jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, które obejmują także niezbędne działania analityczne i zestawianie w profile marketingowe na podstawie aktywności na stronie internetowej zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Wyrażenie zgody jest dobrowolne , masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polsce