Dzisiaj jest: 11 Grudnia 2017 Imieniny: Waldemar, Damazy Do końca roku pozostało 21 dni.

środa 06 grudnia

Życzenia spełniły się w Mikołajki!

in Puls Miasta

by Redakcja

Już po raz trzeci płońscy motomikołaje zadbali o to, aby 6 grudnia był miło wspominany przez wychowanków domu dziecka. Główny organizator wydarzenia, Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji ,,Moto-Płońsk powiedzenie ,,I ty możesz zostać Świętym Mikołajem” obraca w czyn i spełnia dziecięce marzenia. Nie inaczej było i tego wieczoru. Mimo że aura poskąpiła białego puchu dając w zamian wiatr i deszcz,…

384 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Zmarł radny powiatu płońskiego: W wieku 72 lat zmarł w warszawskim szpitalu wieloletni radny powiatowy Prawa i Sprawiedliwości i były burmistrz Raciąża, Henryk Kozakiewicz. Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek o godzinie 14 w kościele parafialnym w Raciążu. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Szału nie było, a konkurencja nie śpi. Najważniejsze, żeby się podnieść i walczyć dalej - tak podsumował czwartkowy turniej eliminacji strefowych XV Mistrzostw Województwa Mazowieckiego w Halowej Piłce Nożnej Strażaków, które odbyły się  na parkiecie płońskiej hali sportowej, Jacek Maliszewski, bramkarz naszej drużyny.

W ubiegłym roku jako gospodarze strażacy KPPSP w Płońsku nie byli zbyt gościnni i zakończyli piłkarską rywalizację na pierwszym miejscu. Tym razem przeciwnicy zrewanżowali się płońszczanom, co oznacza, że miejscowi strażacy kończą zawody już na eliminacjach. 

Zaczęło się pechowo. Przegraliśmy 0:1 z Sochaczewem dosłownie w ostatnich sekundach meczu. Kluczowe było więc spotkanie z Sierpcem, ale już do przerwy goście prowadzili 3:0. Skończyło się 5:2 i wiadome było, że pozostaje nam już tylko gra o honor. Wygrywamy co prawda 6:1 z zespołem ze stolicy, ale na koniec zmagań musimy uznać wyższość strażaków z Ciechanowa, ulegając 3:4. W stawce pięciu ekip plasujemy się ostatecznie na przedostatniej pozycji, co można uznać za spore rozczarowanie. 

Reprezentacja Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Płońsku w halowej piłce nożnej (foto: Dawid Turowiecki)

Zawody w Płońsku przynoszą triumf strażakom z Sochaczewa, którzy w meczu o turniejowy prymat ograli 3:1 Sierpc, i to oni 26 października zmierzą się w Węgrowie w finale mistrzostw.

Dodajmy, że Damian Makowski został powołany do kadry Mazowsza na mistrzostwa Polski. (DT) 

Skład KPPSP w Płońsku: Jacek Maliszewski, Szymon Żebrowski, Michał Jarosławski, Robert Jaworski, Damian Makowski, Piotr Trzaskoma, Artur Senkowski, Mariusz Lipiński, Jarosław Zając i Kamil Kujawa.

Może Cię także zainteresowaćMoże Cię także zainteresować