Dzisiaj jest: 11 Grudnia 2017 Imieniny: Waldemar, Damazy Do końca roku pozostało 21 dni.

środa 06 grudnia

Życzenia spełniły się w Mikołajki!

in Puls Miasta

by Redakcja

Już po raz trzeci płońscy motomikołaje zadbali o to, aby 6 grudnia był miło wspominany przez wychowanków domu dziecka. Główny organizator wydarzenia, Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji ,,Moto-Płońsk powiedzenie ,,I ty możesz zostać Świętym Mikołajem” obraca w czyn i spełnia dziecięce marzenia. Nie inaczej było i tego wieczoru. Mimo że aura poskąpiła białego puchu dając w zamian wiatr i deszcz,…

384 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Zmarł radny powiatu płońskiego: W wieku 72 lat zmarł w warszawskim szpitalu wieloletni radny powiatowy Prawa i Sprawiedliwości i były burmistrz Raciąża, Henryk Kozakiewicz. Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek o godzinie 14 w kościele parafialnym w Raciążu. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Nasz uzdolniony pięściarz, zawodnik M&J KO Boxing Płońsk podtrzymuje zwycięską passę. 14-letni płońszczanin nie miał sobie równych tym razem podczas XVII Międzynarodowego Turnieju Bokserskim im. Michała Szczepana w Raszynie.

Co ciekawe, turniej był dla juniorów, a Filip jest młodzikiem, jednak organizatorzy zawodów dopuścili go do rywalizacji. Kobos boksował z kadetem, 16-letnim chłopakiem z klubu Boks Landowski Warszawa. Werdykt na korzyść reprezentanta Płońska.

- Teraz chwila przerwy i jedziemy w środę na mistrzostwa Polski do Poznania. Jesteśmy zadowolenie z postawy Filipa. Nasze założenia taktyczne w czasie walki dają efekty w ringu. Filip to mądry chłopak, uważnie słucha, co mu podpowiadamy i mamy cichą nadzieję, że na mistrzostwach Polski będzie podobnie jak minionej soboty - życzyłby sobie Marcin Brzeski, trener w M&J KO Boxing Płońsk. - Szkółkę prowadzimy półtora roku i będzie to pierwszy występ naszego podopiecznego na imprezie takiej rangi. Już uznajemy to za sukces, teraz trzeba tylko dołożyć wisienkę na torcie - dodaje z uśmiechem Brzeski, dziękując przy okazji sponsorom za wkład w rozwój lokalnego boksu. (DT)  

Może Cię także zainteresowaćMoże Cię także zainteresować