Dzisiaj jest: 25 Lutego 2018 Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd Do końca roku pozostało 310 dni.
sobota 24 lutego

Rolnik zapłaci składki za pracownika sezonowego [FOTORELACJA]

in Wokół Płońska

by Redakcja

Gmina Czerwińsk nad Wisłą to największy producent truskawki na Mazowszu, jak nie w całym kraju, stąd piątkowa konferencja poświęcona nowym przepisom zatrudniania cudzoziemców, głównie obywateli Ukrainy, do prac sezonowych w 2018 roku spotkała się z ogromnym zainteresowaniem środowiska rolniczego z kilku ościennych powiatów. Na terenie czerwińskiej gminy jest blisko 15 tys. hektarów użytków rolnych, z czego ponad 9…

982 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Dobre wieści dla mieszkańców gminy i miasta Raciąż: 23 lutego w Starostwie Powiatowym w Płońsku podpisano umowę między powiatem a Zarządem Województwa Mazowieckiego, reprezentowanego przez marszałka Adama Struzika, na dofinansowanie z wojewódzkiego budżetu realizacji zadania przebudowy drogi Zawidz - Osiek - Włostybory - Koziebrody - Raciąż. Więcej info na ten temat w naszym serwisie. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Nasz uzdolniony pięściarz, zawodnik M&J KO Boxing Płońsk podtrzymuje zwycięską passę. 14-letni płońszczanin nie miał sobie równych tym razem podczas XVII Międzynarodowego Turnieju Bokserskim im. Michała Szczepana w Raszynie.

Co ciekawe, turniej był dla juniorów, a Filip jest młodzikiem, jednak organizatorzy zawodów dopuścili go do rywalizacji. Kobos boksował z kadetem, 16-letnim chłopakiem z klubu Boks Landowski Warszawa. Werdykt na korzyść reprezentanta Płońska.

- Teraz chwila przerwy i jedziemy w środę na mistrzostwa Polski do Poznania. Jesteśmy zadowolenie z postawy Filipa. Nasze założenia taktyczne w czasie walki dają efekty w ringu. Filip to mądry chłopak, uważnie słucha, co mu podpowiadamy i mamy cichą nadzieję, że na mistrzostwach Polski będzie podobnie jak minionej soboty - życzyłby sobie Marcin Brzeski, trener w M&J KO Boxing Płońsk. - Szkółkę prowadzimy półtora roku i będzie to pierwszy występ naszego podopiecznego na imprezie takiej rangi. Już uznajemy to za sukces, teraz trzeba tylko dołożyć wisienkę na torcie - dodaje z uśmiechem Brzeski, dziękując przy okazji sponsorom za wkład w rozwój lokalnego boksu. (DT)  

Może Cię także zainteresowaćMoże Cię także zainteresować