Dzisiaj jest: 18 Października 2017 Imieniny obchodzą: Piotra, Michała, Ziemowita Do końca roku pozostało 75 dni.

środa 18 października

Genialny umysł z Płońska! Damian laureatem talent show!

in Puls Miasta

by Redakcja

Mieszka w Płońsku i ma 18 lat. Jest uczniem III klasy o profilu matematycznym I Liceum Ogólnokształcącego. Od nieco ponad czterech lat zajmuje się origami. Od wczoraj zbiera gratulacje za zwycięstwo w programie telewizyjnym Polsatu, „The Brain. Genialny umysł”. ,,Co za kozak”, ,,Kozak, naprawdę kozak” - tymi słowami określali Damiana jurorzy, kiedy ten prezentował swój niespotykany talent. A…

1387 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
OBCHODY TYGODNIA MEDIACJI: Sąd Rejonowy w Płońsku organizuje w dniach od 16 do 20 października 2017 r. spotkania z asystentami sędziów, referendarzem sądowym i kuratorami sądowymi, którzy będą udzielali informacji o instytucji mediacji w sprawach cywilnych, karnych, rodzinnych i w sprawach nieletnich. Dyżurujące osoby będą przyjmowały zainteresowanych w budynku sądu przy ul. H. Sienkiewicza 9a w godzinach 10-14. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Nasz uzdolniony pięściarz, zawodnik M&J KO Boxing Płońsk podtrzymuje zwycięską passę. 14-letni płońszczanin nie miał sobie równych tym razem podczas XVII Międzynarodowego Turnieju Bokserskim im. Michała Szczepana w Raszynie.

Co ciekawe, turniej był dla juniorów, a Filip jest młodzikiem, jednak organizatorzy zawodów dopuścili go do rywalizacji. Kobos boksował z kadetem, 16-letnim chłopakiem z klubu Boks Landowski Warszawa. Werdykt na korzyść reprezentanta Płońska.

- Teraz chwila przerwy i jedziemy w środę na mistrzostwa Polski do Poznania. Jesteśmy zadowolenie z postawy Filipa. Nasze założenia taktyczne w czasie walki dają efekty w ringu. Filip to mądry chłopak, uważnie słucha, co mu podpowiadamy i mamy cichą nadzieję, że na mistrzostwach Polski będzie podobnie jak minionej soboty - życzyłby sobie Marcin Brzeski, trener w M&J KO Boxing Płońsk. - Szkółkę prowadzimy półtora roku i będzie to pierwszy występ naszego podopiecznego na imprezie takiej rangi. Już uznajemy to za sukces, teraz trzeba tylko dołożyć wisienkę na torcie - dodaje z uśmiechem Brzeski, dziękując przy okazji sponsorom za wkład w rozwój lokalnego boksu. (DT)  

Może Cię także zainteresowaćMoże Cię także zainteresować