Dzisiaj jest: 18 Października 2017 Imieniny obchodzą: Piotra, Michała, Ziemowita Do końca roku pozostało 75 dni.

środa 18 października

Genialny umysł z Płońska! Damian laureatem talent show!

in Puls Miasta

by Redakcja

Mieszka w Płońsku i ma 18 lat. Jest uczniem III klasy o profilu matematycznym I Liceum Ogólnokształcącego. Od nieco ponad czterech lat zajmuje się origami. Od wczoraj zbiera gratulacje za zwycięstwo w programie telewizyjnym Polsatu, „The Brain. Genialny umysł”. ,,Co za kozak”, ,,Kozak, naprawdę kozak” - tymi słowami określali Damiana jurorzy, kiedy ten prezentował swój niespotykany talent. A…

1387 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
OBCHODY TYGODNIA MEDIACJI: Sąd Rejonowy w Płońsku organizuje w dniach od 16 do 20 października 2017 r. spotkania z asystentami sędziów, referendarzem sądowym i kuratorami sądowymi, którzy będą udzielali informacji o instytucji mediacji w sprawach cywilnych, karnych, rodzinnych i w sprawach nieletnich. Dyżurujące osoby będą przyjmowały zainteresowanych w budynku sądu przy ul. H. Sienkiewicza 9a w godzinach 10-14. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

W sobotę na stadionie miejskim przy Kopernika walczący o awans do ligi okręgowej płoński PAF podejmował, okupującą środek tabeli A-klasy, drużynę Kurpika z  Kadzidła. Goście nie mieli zamiaru tanio sprzedać skóry i od początku mecz miał wyrównany przebieg.

W 21. minucie spotkania, po świetnej wrzutce Radka Wolińskiego, bramkę zdobył Daniel Skolimowski. W drugiej połowie (64. min.) ponownie dał o sobie znać Skolimowski, podwyższając na 2:0 - tym razem z karnego podyktowanego za faulu na Mateuszu Rutkowskim.

Dobre zawody rozrywał popularny ,,Wolin", który w 72. minucie silnym strzałem pomógł obrońcy Kurpika umieścić piłkę w bramce przyjezdnych. Zaś chwilę później zaliczył kolejną asystę. Podanie Wolińskiego wykorzystał Marek Kornatowski, który efektownym strzałem z dalszej odległości ustalił wynik spotkania na 4:0.

Płońska Akademia Futbolu po siedmiu kolejkach jest na trzeciej pozycji w tabeli. Prawdziwym sprawdzianem dla naszego zespołu będzie kolejny mecz, który zostanie rozegrany w najbliższą sobotę o godz. 15:30 na płońskim stadionie. PAF podejmie wicelidera, Orła Sypniewo. (fotorelacja Szymona Kirczuka)

https://www.facebook.com/Szymon-Kirczuk-fotoblog-125952974170313/?fref=ts

Może Cię także zainteresowaćMoże Cię także zainteresować