Dzisiaj jest: 11 Grudnia 2017 Imieniny: Waldemar, Damazy Do końca roku pozostało 21 dni.

środa 06 grudnia

Życzenia spełniły się w Mikołajki!

in Puls Miasta

by Redakcja

Już po raz trzeci płońscy motomikołaje zadbali o to, aby 6 grudnia był miło wspominany przez wychowanków domu dziecka. Główny organizator wydarzenia, Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji ,,Moto-Płońsk powiedzenie ,,I ty możesz zostać Świętym Mikołajem” obraca w czyn i spełnia dziecięce marzenia. Nie inaczej było i tego wieczoru. Mimo że aura poskąpiła białego puchu dając w zamian wiatr i deszcz,…

384 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Zmarł radny powiatu płońskiego: W wieku 72 lat zmarł w warszawskim szpitalu wieloletni radny powiatowy Prawa i Sprawiedliwości i były burmistrz Raciąża, Henryk Kozakiewicz. Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek o godzinie 14 w kościele parafialnym w Raciążu. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

W sobotę na stadionie miejskim przy Kopernika walczący o awans do ligi okręgowej płoński PAF podejmował, okupującą środek tabeli A-klasy, drużynę Kurpika z  Kadzidła. Goście nie mieli zamiaru tanio sprzedać skóry i od początku mecz miał wyrównany przebieg.

W 21. minucie spotkania, po świetnej wrzutce Radka Wolińskiego, bramkę zdobył Daniel Skolimowski. W drugiej połowie (64. min.) ponownie dał o sobie znać Skolimowski, podwyższając na 2:0 - tym razem z karnego podyktowanego za faulu na Mateuszu Rutkowskim.

Dobre zawody rozrywał popularny ,,Wolin", który w 72. minucie silnym strzałem pomógł obrońcy Kurpika umieścić piłkę w bramce przyjezdnych. Zaś chwilę później zaliczył kolejną asystę. Podanie Wolińskiego wykorzystał Marek Kornatowski, który efektownym strzałem z dalszej odległości ustalił wynik spotkania na 4:0.

Płońska Akademia Futbolu po siedmiu kolejkach jest na trzeciej pozycji w tabeli. Prawdziwym sprawdzianem dla naszego zespołu będzie kolejny mecz, który zostanie rozegrany w najbliższą sobotę o godz. 15:30 na płońskim stadionie. PAF podejmie wicelidera, Orła Sypniewo. (fotorelacja Szymona Kirczuka)

https://www.facebook.com/Szymon-Kirczuk-fotoblog-125952974170313/?fref=ts

Może Cię także zainteresowaćMoże Cię także zainteresować