Dzisiaj jest: 25 Lutego 2018 Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd Do końca roku pozostało 310 dni.
sobota 24 lutego

Rolnik zapłaci składki za pracownika sezonowego [FOTORELACJA]

in Wokół Płońska

by Redakcja

Gmina Czerwińsk nad Wisłą to największy producent truskawki na Mazowszu, jak nie w całym kraju, stąd piątkowa konferencja poświęcona nowym przepisom zatrudniania cudzoziemców, głównie obywateli Ukrainy, do prac sezonowych w 2018 roku spotkała się z ogromnym zainteresowaniem środowiska rolniczego z kilku ościennych powiatów. Na terenie czerwińskiej gminy jest blisko 15 tys. hektarów użytków rolnych, z czego ponad 9…

982 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Dobre wieści dla mieszkańców gminy i miasta Raciąż: 23 lutego w Starostwie Powiatowym w Płońsku podpisano umowę między powiatem a Zarządem Województwa Mazowieckiego, reprezentowanego przez marszałka Adama Struzika, na dofinansowanie z wojewódzkiego budżetu realizacji zadania przebudowy drogi Zawidz - Osiek - Włostybory - Koziebrody - Raciąż. Więcej info na ten temat w naszym serwisie. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

W sobotę na stadionie miejskim przy Kopernika walczący o awans do ligi okręgowej płoński PAF podejmował, okupującą środek tabeli A-klasy, drużynę Kurpika z  Kadzidła. Goście nie mieli zamiaru tanio sprzedać skóry i od początku mecz miał wyrównany przebieg.

W 21. minucie spotkania, po świetnej wrzutce Radka Wolińskiego, bramkę zdobył Daniel Skolimowski. W drugiej połowie (64. min.) ponownie dał o sobie znać Skolimowski, podwyższając na 2:0 - tym razem z karnego podyktowanego za faulu na Mateuszu Rutkowskim.

Dobre zawody rozrywał popularny ,,Wolin", który w 72. minucie silnym strzałem pomógł obrońcy Kurpika umieścić piłkę w bramce przyjezdnych. Zaś chwilę później zaliczył kolejną asystę. Podanie Wolińskiego wykorzystał Marek Kornatowski, który efektownym strzałem z dalszej odległości ustalił wynik spotkania na 4:0.

Płońska Akademia Futbolu po siedmiu kolejkach jest na trzeciej pozycji w tabeli. Prawdziwym sprawdzianem dla naszego zespołu będzie kolejny mecz, który zostanie rozegrany w najbliższą sobotę o godz. 15:30 na płońskim stadionie. PAF podejmie wicelidera, Orła Sypniewo. (fotorelacja Szymona Kirczuka)

https://www.facebook.com/Szymon-Kirczuk-fotoblog-125952974170313/?fref=ts

Może Cię także zainteresowaćMoże Cię także zainteresować