Dzisiaj jest: 11 Grudnia 2017 Imieniny: Waldemar, Damazy Do końca roku pozostało 21 dni.

środa 06 grudnia

Życzenia spełniły się w Mikołajki!

in Puls Miasta

by Redakcja

Już po raz trzeci płońscy motomikołaje zadbali o to, aby 6 grudnia był miło wspominany przez wychowanków domu dziecka. Główny organizator wydarzenia, Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji ,,Moto-Płońsk powiedzenie ,,I ty możesz zostać Świętym Mikołajem” obraca w czyn i spełnia dziecięce marzenia. Nie inaczej było i tego wieczoru. Mimo że aura poskąpiła białego puchu dając w zamian wiatr i deszcz,…

384 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Zmarł radny powiatu płońskiego: W wieku 72 lat zmarł w warszawskim szpitalu wieloletni radny powiatowy Prawa i Sprawiedliwości i były burmistrz Raciąża, Henryk Kozakiewicz. Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek o godzinie 14 w kościele parafialnym w Raciążu. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Niedziela upłynęła w Baboszewie pod znakiem futbolu. XIV Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Baboszewo zachęcił do udziału aż dziewięć drużyn. 

Po meczach grupowych i fazie pucharowej do rozgrywki finałowej awansowały trzy zespoły: Tynk Pol, ADL Lewandowscy i B&I Hydraulika Siłowa.

W końcowej grze o turniejowy prymat najlepiej poradzili sobie ci ostatni, wygrywając 3:0 z ADL-em i 2:0 z Tynk Polem. Mecz między ADL-em a Tynk Pol-em zakończył się bezbramkowym remisem.

Zwycięzcy z B&I mieli w swoich szeregach najskuteczniejszego piłkarza w osobie Daniela Skolimowskiego i najlepszego bramkarza, Piotra Morawskiego. 

Klasyfikacja końcowa baboszewskiego turnieju:

I B&I HYDRAULIKA SIŁOWA, II TYNK POL, III ADL LEWANDOWSCY, IV MYKEN & CHAMPION, V LIBERPOL, VI OLDBOY RACIĄŻ, VII MKS MAZOVIA BŁOMINO, VII OLDBOY BABOSZEWO, IX HURAGAN.

Może Cię także zainteresowaćMoże Cię także zainteresować