Dzisiaj jest: 25 Lutego 2018 Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd Do końca roku pozostało 310 dni.
sobota 24 lutego

Rolnik zapłaci składki za pracownika sezonowego [FOTORELACJA]

in Wokół Płońska

by Redakcja

Gmina Czerwińsk nad Wisłą to największy producent truskawki na Mazowszu, jak nie w całym kraju, stąd piątkowa konferencja poświęcona nowym przepisom zatrudniania cudzoziemców, głównie obywateli Ukrainy, do prac sezonowych w 2018 roku spotkała się z ogromnym zainteresowaniem środowiska rolniczego z kilku ościennych powiatów. Na terenie czerwińskiej gminy jest blisko 15 tys. hektarów użytków rolnych, z czego ponad 9…

978 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Dobre wieści dla mieszkańców gminy i miasta Raciąż: 23 lutego w Starostwie Powiatowym w Płońsku podpisano umowę między powiatem a Zarządem Województwa Mazowieckiego, reprezentowanego przez marszałka Adama Struzika, na dofinansowanie z wojewódzkiego budżetu realizacji zadania przebudowy drogi Zawidz - Osiek - Włostybory - Koziebrody - Raciąż. Więcej info na ten temat w naszym serwisie. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Niedziela upłynęła w Baboszewie pod znakiem futbolu. XIV Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Baboszewo zachęcił do udziału aż dziewięć drużyn. 

Po meczach grupowych i fazie pucharowej do rozgrywki finałowej awansowały trzy zespoły: Tynk Pol, ADL Lewandowscy i B&I Hydraulika Siłowa.

W końcowej grze o turniejowy prymat najlepiej poradzili sobie ci ostatni, wygrywając 3:0 z ADL-em i 2:0 z Tynk Polem. Mecz między ADL-em a Tynk Pol-em zakończył się bezbramkowym remisem.

Zwycięzcy z B&I mieli w swoich szeregach najskuteczniejszego piłkarza w osobie Daniela Skolimowskiego i najlepszego bramkarza, Piotra Morawskiego. 

Klasyfikacja końcowa baboszewskiego turnieju:

I B&I HYDRAULIKA SIŁOWA, II TYNK POL, III ADL LEWANDOWSCY, IV MYKEN & CHAMPION, V LIBERPOL, VI OLDBOY RACIĄŻ, VII MKS MAZOVIA BŁOMINO, VII OLDBOY BABOSZEWO, IX HURAGAN.

Może Cię także zainteresowaćMoże Cię także zainteresować