Dzisiaj jest: 18 Października 2017 Imieniny obchodzą: Piotra, Michała, Ziemowita Do końca roku pozostało 75 dni.

środa 18 października

Genialny umysł z Płońska! Damian laureatem talent show!

in Puls Miasta

by Redakcja

Mieszka w Płońsku i ma 18 lat. Jest uczniem III klasy o profilu matematycznym I Liceum Ogólnokształcącego. Od nieco ponad czterech lat zajmuje się origami. Od wczoraj zbiera gratulacje za zwycięstwo w programie telewizyjnym Polsatu, „The Brain. Genialny umysł”. ,,Co za kozak”, ,,Kozak, naprawdę kozak” - tymi słowami określali Damiana jurorzy, kiedy ten prezentował swój niespotykany talent. A…

1387 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
OBCHODY TYGODNIA MEDIACJI: Sąd Rejonowy w Płońsku organizuje w dniach od 16 do 20 października 2017 r. spotkania z asystentami sędziów, referendarzem sądowym i kuratorami sądowymi, którzy będą udzielali informacji o instytucji mediacji w sprawach cywilnych, karnych, rodzinnych i w sprawach nieletnich. Dyżurujące osoby będą przyjmowały zainteresowanych w budynku sądu przy ul. H. Sienkiewicza 9a w godzinach 10-14. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Niedziela upłynęła w Baboszewie pod znakiem futbolu. XIV Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Baboszewo zachęcił do udziału aż dziewięć drużyn. 

Po meczach grupowych i fazie pucharowej do rozgrywki finałowej awansowały trzy zespoły: Tynk Pol, ADL Lewandowscy i B&I Hydraulika Siłowa.

W końcowej grze o turniejowy prymat najlepiej poradzili sobie ci ostatni, wygrywając 3:0 z ADL-em i 2:0 z Tynk Polem. Mecz między ADL-em a Tynk Pol-em zakończył się bezbramkowym remisem.

Zwycięzcy z B&I mieli w swoich szeregach najskuteczniejszego piłkarza w osobie Daniela Skolimowskiego i najlepszego bramkarza, Piotra Morawskiego. 

Klasyfikacja końcowa baboszewskiego turnieju:

I B&I HYDRAULIKA SIŁOWA, II TYNK POL, III ADL LEWANDOWSCY, IV MYKEN & CHAMPION, V LIBERPOL, VI OLDBOY RACIĄŻ, VII MKS MAZOVIA BŁOMINO, VII OLDBOY BABOSZEWO, IX HURAGAN.

Może Cię także zainteresowaćMoże Cię także zainteresować