Dzisiaj jest: 25 Listopada 2017 Imieniny: Katarzyna, Erazm, Klemens Do końca roku pozostało 37 dni.

poniedziałek 20 listopada

Wysadzili bankomat. Policja szuka sprawców zuchwałej kradzieży

in Na Sygnale

by Redakcja

W nocy z niedzieli na poniedziałek nieznani sprawcy wysadzili bankomat w Czerwińsku, należący do Vistula Banku Spółdzielczego. Czerwiński oddział banku zlokalizowany jest przy ulicy W. Jagiełły, jakieś 500 metrów od siedziby tamtejszego urzędu gminy. Do wybuchu doszło w środku nocy. Policja prowadzi oględziny miejsca i ustala dokładne okoliczności tego zdarzenia.

2727 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Co z przebudową ulicy ks. Popiełuszki?: Jak podaje płońskie starostwo, do 15 listopada powinny zakończyć się prace związane z przebudową ulicy ks. Jerzego Popiełuszki. Wykonawca, czyli firma Wapnopol, ma jeszcze do zrobienia: wyniesienie przejścia dla pieszych przy ZS Nr 2, montaż bariero-poręczy oddzielającej chodnik od akwenu, dokończenie kładzenia warstwy ścieralnej na rondzie i nawierzchni bitumicznej na ulicach dojazdowych oraz wykonanie oznakowania poziomego. Czy zdążą? - Wszystko zależy od pogody - słyszymy w starostwie. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

To już kolejny sezon i kolejna przygoda z taekwon-do naszych zawodników. Od września ruszyły zajęcia w płońskiej Szkole Podstawowej nr 3, ale sezon rozpoczął się wcześniej od zgrupowania kadry narodowej w Węgierskiej Górce.

Piotr Grącki oraz jego podopieczni stawili się Beskidach, aby przygotować się do zawodów w Anglii. Na wyjazd z kadrą zakwalifikowała się również Julia Ślubowska, która uzyskała w tym roku stopień mistrzowski I DAN, a która szkoląc się, jednocześnie pomagała koleżankom w sparingach.

Z Płońska w zawodach wystartują: Paweł Orębski (II DAN), Patryk Matoblewski (I DAN), Natalia Pawęcka (1 CUP) oraz Dagmara Jędrzejewska (4 CUP). Jako jeden z trenerów polskiej ekipy Piotr Grącki (IV DAN Taekwon-do) był odpowiedzialny na zgrupowaniu za przygotowanie taktyczne sparingów młodzieży. Wskazówki oraz instrukcje, które zawodnicy dostali od sztabu szkoleniowego, posłużą im do lepszego przygotowania przed mistrzostwami świata w Wielkiej Brytanii. (RED)

Może Cię także zainteresowaćMoże Cię także zainteresować