Dzisiaj jest: 25 Lutego 2018 Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd Do końca roku pozostało 310 dni.
sobota 24 lutego

Rolnik zapłaci składki za pracownika sezonowego [FOTORELACJA]

in Wokół Płońska

by Redakcja

Gmina Czerwińsk nad Wisłą to największy producent truskawki na Mazowszu, jak nie w całym kraju, stąd piątkowa konferencja poświęcona nowym przepisom zatrudniania cudzoziemców, głównie obywateli Ukrainy, do prac sezonowych w 2018 roku spotkała się z ogromnym zainteresowaniem środowiska rolniczego z kilku ościennych powiatów. Na terenie czerwińskiej gminy jest blisko 15 tys. hektarów użytków rolnych, z czego ponad 9…

766 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Dobre wieści dla mieszkańców gminy i miasta Raciąż: 23 lutego w Starostwie Powiatowym w Płońsku podpisano umowę między powiatem a Zarządem Województwa Mazowieckiego, reprezentowanego przez marszałka Adama Struzika, na dofinansowanie z wojewódzkiego budżetu realizacji zadania przebudowy drogi Zawidz - Osiek - Włostybory - Koziebrody - Raciąż. Więcej info na ten temat w naszym serwisie. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

To już kolejny sezon i kolejna przygoda z taekwon-do naszych zawodników. Od września ruszyły zajęcia w płońskiej Szkole Podstawowej nr 3, ale sezon rozpoczął się wcześniej od zgrupowania kadry narodowej w Węgierskiej Górce.

Piotr Grącki oraz jego podopieczni stawili się Beskidach, aby przygotować się do zawodów w Anglii. Na wyjazd z kadrą zakwalifikowała się również Julia Ślubowska, która uzyskała w tym roku stopień mistrzowski I DAN, a która szkoląc się, jednocześnie pomagała koleżankom w sparingach.

Z Płońska w zawodach wystartują: Paweł Orębski (II DAN), Patryk Matoblewski (I DAN), Natalia Pawęcka (1 CUP) oraz Dagmara Jędrzejewska (4 CUP). Jako jeden z trenerów polskiej ekipy Piotr Grącki (IV DAN Taekwon-do) był odpowiedzialny na zgrupowaniu za przygotowanie taktyczne sparingów młodzieży. Wskazówki oraz instrukcje, które zawodnicy dostali od sztabu szkoleniowego, posłużą im do lepszego przygotowania przed mistrzostwami świata w Wielkiej Brytanii. (RED)

Może Cię także zainteresowaćMoże Cię także zainteresować