Dzisiaj jest: 25 Lutego 2018 Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd Do końca roku pozostało 310 dni.
sobota 24 lutego

Rolnik zapłaci składki za pracownika sezonowego [FOTORELACJA]

in Wokół Płońska

by Redakcja

Gmina Czerwińsk nad Wisłą to największy producent truskawki na Mazowszu, jak nie w całym kraju, stąd piątkowa konferencja poświęcona nowym przepisom zatrudniania cudzoziemców, głównie obywateli Ukrainy, do prac sezonowych w 2018 roku spotkała się z ogromnym zainteresowaniem środowiska rolniczego z kilku ościennych powiatów. Na terenie czerwińskiej gminy jest blisko 15 tys. hektarów użytków rolnych, z czego ponad 9…

1100 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Dobre wieści dla mieszkańców gminy i miasta Raciąż: 23 lutego w Starostwie Powiatowym w Płońsku podpisano umowę między powiatem a Zarządem Województwa Mazowieckiego, reprezentowanego przez marszałka Adama Struzika, na dofinansowanie z wojewódzkiego budżetu realizacji zadania przebudowy drogi Zawidz - Osiek - Włostybory - Koziebrody - Raciąż. Więcej info na ten temat w naszym serwisie. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Zaglądamy na boiska I Ligi Wojewódzkiej piłkarzy do lat 17. W sobotę doszło w Płońsku do meczu na szczycie. PAF podejmował Wisłę Płock. Spotkanie mogło się podobać. Było wiele zwrotów akcji, a skończyło się podziałem punktów.

Do Ekstraligi Mazowieckiej awansuje tylko zwycięzca naszej grupy. Wiślacy są faworytem, ale płońszczanie nie mają zamiaru im tego ułatwiać, co pokazali podczas bezpośredniego starcia.

Prowadziliśmy po trafieniu Archipienki, któremu dograł Masiak. Goście przez niefrasobliwość naszych piłkarzy wyrównali jeszcze przed przerwą.

W drugiej połowie do płocczanie pierwsi trafili do siatki. PAF walczył o doprowadzenie do remisu i sztuka ta udała się po kolejnej akcji duetu Masiak-Archipienko.

Dawid Masiak w spotkaniu z Wisłą zanotował dwie asysty (foto: Dawid Turowiecki)

Można było ten mecz nawet wygrać, bo sędzia nie podyktował karnego przy stanie 2:2 za faul na Masiaku, ale również można było go wysoko przegrać, gdyż Wisła miała w końcówce kilka ,,setek", i gdyby nie bramkarz Małecki i obrońca Szcześniak, to mogło być różnie...

Skład PAF-u: Małecki - Szcześniak, Bołtuć (65' Popin), Surowaniec, Chwiłka (50' Motak), Bielak (70' Nowacki), Górczyński (50' Szymański), Papierzyński, Mystkowski, Archipienko, Masiak. (DRED)

Może Cię także zainteresowaćMoże Cię także zainteresować