Dzisiaj jest: 23 Listopada 2017 Imieniny: Adela, Felicyta, Klemens Do końca roku pozostało 39 dni.

poniedziałek 20 listopada

Wysadzili bankomat. Policja szuka sprawców zuchwałej kradzieży

in Na Sygnale

by Redakcja

W nocy z niedzieli na poniedziałek nieznani sprawcy wysadzili bankomat w Czerwińsku, należący do Vistula Banku Spółdzielczego. Czerwiński oddział banku zlokalizowany jest przy ulicy W. Jagiełły, jakieś 500 metrów od siedziby tamtejszego urzędu gminy. Do wybuchu doszło w środku nocy. Policja prowadzi oględziny miejsca i ustala dokładne okoliczności tego zdarzenia.

2685 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Co z przebudową ulicy ks. Popiełuszki?: Jak podaje płońskie starostwo, do 15 listopada powinny zakończyć się prace związane z przebudową ulicy ks. Jerzego Popiełuszki. Wykonawca, czyli firma Wapnopol, ma jeszcze do zrobienia: wyniesienie przejścia dla pieszych przy ZS Nr 2, montaż bariero-poręczy oddzielającej chodnik od akwenu, dokończenie kładzenia warstwy ścieralnej na rondzie i nawierzchni bitumicznej na ulicach dojazdowych oraz wykonanie oznakowania poziomego. Czy zdążą? - Wszystko zależy od pogody - słyszymy w starostwie. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Zaglądamy na boiska I Ligi Wojewódzkiej piłkarzy do lat 17. W sobotę doszło w Płońsku do meczu na szczycie. PAF podejmował Wisłę Płock. Spotkanie mogło się podobać. Było wiele zwrotów akcji, a skończyło się podziałem punktów.

Do Ekstraligi Mazowieckiej awansuje tylko zwycięzca naszej grupy. Wiślacy są faworytem, ale płońszczanie nie mają zamiaru im tego ułatwiać, co pokazali podczas bezpośredniego starcia.

Prowadziliśmy po trafieniu Archipienki, któremu dograł Masiak. Goście przez niefrasobliwość naszych piłkarzy wyrównali jeszcze przed przerwą.

W drugiej połowie do płocczanie pierwsi trafili do siatki. PAF walczył o doprowadzenie do remisu i sztuka ta udała się po kolejnej akcji duetu Masiak-Archipienko.

Dawid Masiak w spotkaniu z Wisłą zanotował dwie asysty (foto: Dawid Turowiecki)

Można było ten mecz nawet wygrać, bo sędzia nie podyktował karnego przy stanie 2:2 za faul na Masiaku, ale również można było go wysoko przegrać, gdyż Wisła miała w końcówce kilka ,,setek", i gdyby nie bramkarz Małecki i obrońca Szcześniak, to mogło być różnie...

Skład PAF-u: Małecki - Szcześniak, Bołtuć (65' Popin), Surowaniec, Chwiłka (50' Motak), Bielak (70' Nowacki), Górczyński (50' Szymański), Papierzyński, Mystkowski, Archipienko, Masiak. (DRED)

Może Cię także zainteresowaćMoże Cię także zainteresować