Dzisiaj jest: 25 Lutego 2018 Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd Do końca roku pozostało 310 dni.
sobota 24 lutego

Rolnik zapłaci składki za pracownika sezonowego [FOTORELACJA]

in Wokół Płońska

by Redakcja

Gmina Czerwińsk nad Wisłą to największy producent truskawki na Mazowszu, jak nie w całym kraju, stąd piątkowa konferencja poświęcona nowym przepisom zatrudniania cudzoziemców, głównie obywateli Ukrainy, do prac sezonowych w 2018 roku spotkała się z ogromnym zainteresowaniem środowiska rolniczego z kilku ościennych powiatów. Na terenie czerwińskiej gminy jest blisko 15 tys. hektarów użytków rolnych, z czego ponad 9…

1100 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Dobre wieści dla mieszkańców gminy i miasta Raciąż: 23 lutego w Starostwie Powiatowym w Płońsku podpisano umowę między powiatem a Zarządem Województwa Mazowieckiego, reprezentowanego przez marszałka Adama Struzika, na dofinansowanie z wojewódzkiego budżetu realizacji zadania przebudowy drogi Zawidz - Osiek - Włostybory - Koziebrody - Raciąż. Więcej info na ten temat w naszym serwisie. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale zdobyli lekkoatleci MKS Durasan Płońsk podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, które rozegrano w sobotę w Olecku.

Złoty krążek z czasem 46.41 wywalczyła sztafeta trenowana przez Marcina Zaborowskiego w składzie: Bartosz Ciarka, Wiktor Mateńko, Szymon Prządak i Adrian Małecki.

Srebro w skoku wzwyż (165 cm) to zasługa Damiana Adamskiego, zawodnika Zbigniewa Wiśniewskiego. Z kolei dwa brązowe medale zdobyli: Szymon Prządak w biegu na 200 m ppł - 28.69 (trener Zaborowski) i Maria Olszewska w skoku w dal - 4.82 (trener (Zbigniew Majewski). Świetnie!

Nasi młodzicy zdobyli 22 punkty do Ogólnopolskiego Systemu Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży.

Wyniki MKS-u:
1. 4 x100 (Prządak Szymon, Małecki Adrian, Mateńko Wiktor, Ciarka Bartosz) - 46.41 - 3 pkt. (trener Marcin Zaborowski)
2. Adamski Damian 02 - skok wzwyż - 165 - 2 pkt. (trener Zbigniew Wiśniewski)
3. Olszewska Maria 02 - skok w dal - 4.82 - 2 pkt.(trener Zbigniew Majewski)
3. Prządak Szymon 02 - 200 mppł - 28.69 - 2 pkt. ( trener Marcin Zaborowski)
5. Mateńko Wiktor 02 - skok w dal - 5.38 - 1 pkt. ( trener Marcin Zaborowski
5. Małecki Adrian 02 - 300 m - 38.24 - 1 pkt. (trener Marcin Zaborowski)
5. Kobos Filip 03 - wzwyż - 145 - 1 pkt. (trener Zbigniew Wiśniewski)
5. Korzeniowski Łukasz 03 - wzwyż - 145 - 1 pkt. (trener Zbigniew Wiśniewski)
5. 4x100 (Korycki Jakub, Sajnog Kacper, Wiński Jakub, Godlewski Wiktor) - 49.59 - 2 pkt.
6. Tokarska Julia 02 - kula - 10.03 - 1 pkt. (trener Zbigniew Wiśniewski)
6. Małecki Jakub 03 - 600 m - 1.32.21 - 1 pkt. (trener Zbigniew Wiśniewski)
7. Ciarka Bartosz 02 - 200 mppł - 29.62 - 1 pkt. (trener Marcin Zaborowski)
9. Karwowski Krystian 02 - 600 m - 1.34.25 - 1 pkt. (trener Zbigniew Wiśniewski)
9. Kowalski Jakub 03 - kula - 9.34 - 1 pkt. (trener Zbigniew Wiśniewski)
10. Jaroszewska Aleksandra 03 - wzwyż - 135 - 1 pkt. (trener Zbigniew Wiśniewski)
11. Adamski Damian 02 - skok w dal - 5.04 - 1 pkt. (trener Zbigniew Wiśniewski)
11. 4 x 100 (Kowalska Magdalena, Jaroszewska Aleksandra, Rudnicka Marta, Chojnacka Klaudia) - 55.98
12. Brylińska Patrycja 03 - wzwyż - 125
13. Wiński Jakub 02 - skok w dal - 4.98
13. Chojnacka Klaudia 03 - 300 m - 46.20
13. Kowalska Magdalena 02 - skok w dal - 4.29
14. Tokarska Julia 02 - oszczep - 16.80
16. Korycki Jakub 02 - 100 m - 12.97
20. Sajnog Kacper 02 - skok w dal - 4.81
21.Godlewski Wiktor 02 - 100 - 13.99

Może Cię także zainteresować



Może Cię także zainteresować