Dzisiaj jest: 23 Listopada 2017 Imieniny: Adela, Felicyta, Klemens Do końca roku pozostało 39 dni.

poniedziałek 20 listopada

Wysadzili bankomat. Policja szuka sprawców zuchwałej kradzieży

in Na Sygnale

by Redakcja

W nocy z niedzieli na poniedziałek nieznani sprawcy wysadzili bankomat w Czerwińsku, należący do Vistula Banku Spółdzielczego. Czerwiński oddział banku zlokalizowany jest przy ulicy W. Jagiełły, jakieś 500 metrów od siedziby tamtejszego urzędu gminy. Do wybuchu doszło w środku nocy. Policja prowadzi oględziny miejsca i ustala dokładne okoliczności tego zdarzenia.

2688 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Co z przebudową ulicy ks. Popiełuszki?: Jak podaje płońskie starostwo, do 15 listopada powinny zakończyć się prace związane z przebudową ulicy ks. Jerzego Popiełuszki. Wykonawca, czyli firma Wapnopol, ma jeszcze do zrobienia: wyniesienie przejścia dla pieszych przy ZS Nr 2, montaż bariero-poręczy oddzielającej chodnik od akwenu, dokończenie kładzenia warstwy ścieralnej na rondzie i nawierzchni bitumicznej na ulicach dojazdowych oraz wykonanie oznakowania poziomego. Czy zdążą? - Wszystko zależy od pogody - słyszymy w starostwie. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

W Zakopanem odbyły się Mistrzostwa Polski Lekarzy, podczas których formą błysnął 36-letni Michał Jaszczur, znany płońszczankom ginekolog. 

Przed mistrzostwami miałem okazję rozmawiać z Michałem, kiedy pod okiem Roberta Adamskiego na płońskim stadionie przygotowywał się do zawodów w Zakopanem. Stwierdziłem, że to tytan pracy. Widać, że lekkoatletyka, bieganie to jego wielka pasja. 

Wszystkie treningi wiosną i latem przebiegały pod kątem mistrzostw Polski lekarzy na otwartym stadionie. Celował w medal. Mówił, że czuje się mocny, i że stać go na dobry wynik. Nie mylił się.

Michał Jaszczur zdobył srebro w biegu na 400 metrów w czasie nowego rekordu życiowego - 59.16 sek. oraz złoto w sztafecie 4x100 m. Gratulujemy! (DT)

   

Może Cię także zainteresowaćMoże Cię także zainteresować