Dzisiaj jest: 25 Lutego 2018 Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd Do końca roku pozostało 310 dni.
sobota 24 lutego

Rolnik zapłaci składki za pracownika sezonowego [FOTORELACJA]

in Wokół Płońska

by Redakcja

Gmina Czerwińsk nad Wisłą to największy producent truskawki na Mazowszu, jak nie w całym kraju, stąd piątkowa konferencja poświęcona nowym przepisom zatrudniania cudzoziemców, głównie obywateli Ukrainy, do prac sezonowych w 2018 roku spotkała się z ogromnym zainteresowaniem środowiska rolniczego z kilku ościennych powiatów. Na terenie czerwińskiej gminy jest blisko 15 tys. hektarów użytków rolnych, z czego ponad 9…

982 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Dobre wieści dla mieszkańców gminy i miasta Raciąż: 23 lutego w Starostwie Powiatowym w Płońsku podpisano umowę między powiatem a Zarządem Województwa Mazowieckiego, reprezentowanego przez marszałka Adama Struzika, na dofinansowanie z wojewódzkiego budżetu realizacji zadania przebudowy drogi Zawidz - Osiek - Włostybory - Koziebrody - Raciąż. Więcej info na ten temat w naszym serwisie. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Na warszawskich Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych U-18, poza medalistami - Zuzanną Bronowską i Sebastianem Charzyńskim - startowali również inni reprezentanci MKS Durasan Płońsk, podopieczni trenerów Zbigniewa Wiśniewskiego i Zbigniewa Majewskiego.

Na piątym miejscu w konkursie pchnięcia kulą uplasowała się Paulina Kowalska. Jej wynik to 13.54, co dało również nowy rekord klubu.

Marta Gorczyńska była ósma w chodzie na 5 km - 27.42.89. Beata Faderewska z powodu kontuzji (złamanie ręki) nie mogła wystartować w siedmioboju, a byłaby faworytką do medalu. W konkursie skoku w dal zajęła 11. miejsce - 5.20 (el. 5.44).

18. pozycję w biegu przez przeszkody na 2000 m zajęła z kolei Patrycja Dziergowska - 8.17.63. Sztafeta chłopców 4x100 m (Sebastian Charzyński Sebastian, Dominik Lisicki, Damian Trzaska i Adrian Nawrocki) wywalczyła 15. lokatę - 44.41.

Podsumowując, wynik naszej kadry to trzy miejsca na podium, ósma pozycja w klasyfikacji medalowej i 14-ta w punktowej (zgromadziliśmy w sumie 38 punktów do Ogólnopolskiego Systemu Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży). (za info klubu dodał DT)

Może Cię także zainteresowaćMoże Cię także zainteresować