Dzisiaj jest: 11 Grudnia 2017 Imieniny: Waldemar, Damazy Do końca roku pozostało 21 dni.

Już po raz trzeci płońscy motomikołaje zadbali o to, aby 6 grudnia był miło wspominany przez wychowanków domu dziecka. Główny organizator wydarzenia, Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji ,,Moto-Płońsk powiedzenie ,,I ty możesz zostać Świętym Mikołajem” obraca w czyn i spełnia dziecięce marzenia. Nie inaczej było i tego wieczoru. Mimo że aura poskąpiła białego puchu dając w zamian wiatr i deszcz,…

384 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Zmarł radny powiatu płońskiego: W wieku 72 lat zmarł w warszawskim szpitalu wieloletni radny powiatowy Prawa i Sprawiedliwości i były burmistrz Raciąża, Henryk Kozakiewicz. Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek o godzinie 14 w kościele parafialnym w Raciążu. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji

Na warszawskich Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych U-18, poza medalistami - Zuzanną Bronowską i Sebastianem Charzyńskim - startowali również inni reprezentanci MKS Durasan Płońsk, podopieczni trenerów Zbigniewa Wiśniewskiego i Zbigniewa Majewskiego.

Na piątym miejscu w konkursie pchnięcia kulą uplasowała się Paulina Kowalska. Jej wynik to 13.54, co dało również nowy rekord klubu.

Marta Gorczyńska była ósma w chodzie na 5 km - 27.42.89. Beata Faderewska z powodu kontuzji (złamanie ręki) nie mogła wystartować w siedmioboju, a byłaby faworytką do medalu. W konkursie skoku w dal zajęła 11. miejsce - 5.20 (el. 5.44).

18. pozycję w biegu przez przeszkody na 2000 m zajęła z kolei Patrycja Dziergowska - 8.17.63. Sztafeta chłopców 4x100 m (Sebastian Charzyński Sebastian, Dominik Lisicki, Damian Trzaska i Adrian Nawrocki) wywalczyła 15. lokatę - 44.41.

Podsumowując, wynik naszej kadry to trzy miejsca na podium, ósma pozycja w klasyfikacji medalowej i 14-ta w punktowej (zgromadziliśmy w sumie 38 punktów do Ogólnopolskiego Systemu Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży). (za info klubu dodał DT)