Dzisiaj jest: 22 Października 2017 Imieniny obchodzą: Marleny, Edwarda, Seweryna Do końca roku pozostało 71 dni.

środa 18 października

Genialny umysł z Płońska! Damian laureatem talent show!

in Puls Miasta

by Redakcja

Mieszka w Płońsku i ma 18 lat. Jest uczniem III klasy o profilu matematycznym I Liceum Ogólnokształcącego. Od nieco ponad czterech lat zajmuje się origami. Od wczoraj zbiera gratulacje za zwycięstwo w programie telewizyjnym Polsatu, „The Brain. Genialny umysł”. ,,Co za kozak”, ,,Kozak, naprawdę kozak” - tymi słowami określali Damiana jurorzy, kiedy ten prezentował swój niespotykany talent. A…

2011 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
OBCHODY TYGODNIA MEDIACJI: Sąd Rejonowy w Płońsku organizuje w dniach od 16 do 20 października 2017 r. spotkania z asystentami sędziów, referendarzem sądowym i kuratorami sądowymi, którzy będą udzielali informacji o instytucji mediacji w sprawach cywilnych, karnych, rodzinnych i w sprawach nieletnich. Dyżurujące osoby będą przyjmowały zainteresowanych w budynku sądu przy ul. H. Sienkiewicza 9a w godzinach 10-14. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Na warszawskich Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych U-18, poza medalistami - Zuzanną Bronowską i Sebastianem Charzyńskim - startowali również inni reprezentanci MKS Durasan Płońsk, podopieczni trenerów Zbigniewa Wiśniewskiego i Zbigniewa Majewskiego.

Na piątym miejscu w konkursie pchnięcia kulą uplasowała się Paulina Kowalska. Jej wynik to 13.54, co dało również nowy rekord klubu.

Marta Gorczyńska była ósma w chodzie na 5 km - 27.42.89. Beata Faderewska z powodu kontuzji (złamanie ręki) nie mogła wystartować w siedmioboju, a byłaby faworytką do medalu. W konkursie skoku w dal zajęła 11. miejsce - 5.20 (el. 5.44).

18. pozycję w biegu przez przeszkody na 2000 m zajęła z kolei Patrycja Dziergowska - 8.17.63. Sztafeta chłopców 4x100 m (Sebastian Charzyński Sebastian, Dominik Lisicki, Damian Trzaska i Adrian Nawrocki) wywalczyła 15. lokatę - 44.41.

Podsumowując, wynik naszej kadry to trzy miejsca na podium, ósma pozycja w klasyfikacji medalowej i 14-ta w punktowej (zgromadziliśmy w sumie 38 punktów do Ogólnopolskiego Systemu Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży). (za info klubu dodał DT)

Może Cię także zainteresowaćMoże Cię także zainteresować