Dzisiaj jest: 22 Października 2017 Imieniny obchodzą: Marleny, Edwarda, Seweryna Do końca roku pozostało 71 dni.

środa 18 października

Genialny umysł z Płońska! Damian laureatem talent show!

in Puls Miasta

by Redakcja

Mieszka w Płońsku i ma 18 lat. Jest uczniem III klasy o profilu matematycznym I Liceum Ogólnokształcącego. Od nieco ponad czterech lat zajmuje się origami. Od wczoraj zbiera gratulacje za zwycięstwo w programie telewizyjnym Polsatu, „The Brain. Genialny umysł”. ,,Co za kozak”, ,,Kozak, naprawdę kozak” - tymi słowami określali Damiana jurorzy, kiedy ten prezentował swój niespotykany talent. A…

2008 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
OBCHODY TYGODNIA MEDIACJI: Sąd Rejonowy w Płońsku organizuje w dniach od 16 do 20 października 2017 r. spotkania z asystentami sędziów, referendarzem sądowym i kuratorami sądowymi, którzy będą udzielali informacji o instytucji mediacji w sprawach cywilnych, karnych, rodzinnych i w sprawach nieletnich. Dyżurujące osoby będą przyjmowały zainteresowanych w budynku sądu przy ul. H. Sienkiewicza 9a w godzinach 10-14. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

W węgierskim Gyor Zuzanna Bronowska odniosła największy sukces w swej dotychczasowej karierze. Teraz wraz z trenerem Robertem Adamskim odbiera zewsząd gratulacje za złoto dla Polski.

Kiedy emocje już nieco opadły, 16-letnia lekkoatletka MKS-u Durasan Płońsk opowiedziała nam o starcie w finałowym biegu na 800 merów.

Przyjechałam na zawody z piątym wynikiem i głównym planem było dostanie się do finału. To on był dla mnie wyznacznikiem sukcesu na tej imprezie. Wtedy jeszcze nawet nie wpadłam na to, żeby w ogóle myśleć o podium. Na moje szczęście oba biegi, ten eliminacyjny jak i finałowy, były prowadzone w dosyć odważnym tempie przez Szwedkę, co pozwoliło rozciągnąć stawkę i uniknąć przepychania. Już na 200 metrów do mety rozważałam rozpoczęcie finiszu, ale nie byłam pewna czy przypadkiem wtedy nie otrzymam odpowiedzi od Szwedki i Rumunki, dlatego poczekałam do ostatniej ,,setki", kiedy byłam już pewna swego. Oczywiście słowa wdzięczności kieruję w stronę mojego szkoleniowca, Roberta Adamskiego, który jak zwykle super przygotował mnie na zawody. Trafiliśmy idealnie z formą - mówi Zuzanna Bronowska, złota medalistka XIV Letniego Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy. (NOT.: DT)   

Złota Zuzia Bronowska w towarzystwie koleżanek z kadry narodowej (foto: olimpijski.pl)

Może Cię także zainteresowaćMoże Cię także zainteresować