Dzisiaj jest: 16 Grudnia 2017 Imieniny: Albina, Zdzisław Do końca roku pozostało 16 dni.

poniedziałek 11 grudnia

Łzy wzruszenia, radość, szczęście - jedyny taki weekend w roku!

in Wokół Płońska

by Redakcja

Zwykło się mówić, że ten grudniowy weekend jest ,,weekendem cudów” i coś w tym jest. Kiedy chociaż na chwilę odwiedzi się lokalny sztab Szlachetnej Paczki, można szybko odkryć na czym polega jej magia i fenomen, a wyjście z ,,magazynu” już nie będzie takie proste. W niedzielę zakończył się XVII Finał Szlachetnej Paczki. W Płońsku organizowany był już po…

269 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Powiatowy budżet na 2018 rok uchwalony: Podczas czwartkowej sesji Rady Powiatu Płońskiego radni większością głosów przyjęli plan finansowy na 2018 rok. Koalicja PSL była za, nikt nie głosował przeciwko, a wstrzymało się od głosu sześcioro radnych. Wkrótce materiał z budżetowej sesji. *  Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

W węgierskim Gyor Zuzanna Bronowska odniosła największy sukces w swej dotychczasowej karierze. Teraz wraz z trenerem Robertem Adamskim odbiera zewsząd gratulacje za złoto dla Polski.

Kiedy emocje już nieco opadły, 16-letnia lekkoatletka MKS-u Durasan Płońsk opowiedziała nam o starcie w finałowym biegu na 800 merów.

Przyjechałam na zawody z piątym wynikiem i głównym planem było dostanie się do finału. To on był dla mnie wyznacznikiem sukcesu na tej imprezie. Wtedy jeszcze nawet nie wpadłam na to, żeby w ogóle myśleć o podium. Na moje szczęście oba biegi, ten eliminacyjny jak i finałowy, były prowadzone w dosyć odważnym tempie przez Szwedkę, co pozwoliło rozciągnąć stawkę i uniknąć przepychania. Już na 200 metrów do mety rozważałam rozpoczęcie finiszu, ale nie byłam pewna czy przypadkiem wtedy nie otrzymam odpowiedzi od Szwedki i Rumunki, dlatego poczekałam do ostatniej ,,setki", kiedy byłam już pewna swego. Oczywiście słowa wdzięczności kieruję w stronę mojego szkoleniowca, Roberta Adamskiego, który jak zwykle super przygotował mnie na zawody. Trafiliśmy idealnie z formą - mówi Zuzanna Bronowska, złota medalistka XIV Letniego Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy. (NOT.: DT)   

Złota Zuzia Bronowska w towarzystwie koleżanek z kadry narodowej (foto: olimpijski.pl)

Może Cię także zainteresowaćMoże Cię także zainteresować