PŁOŃSK W SIECI NEWS
Z sesji RM: burmistrz Płońska z absolutorium: Podczas czwartkowych obrady Rady Miasta w Płońsku szef ratusza Andrzej Pietrasik większością głosów uzyskał absolutorium z wykonania ubiegłorocznego budżetu. Za głosowali radni z koalicji wspierającej burmistrza, przeciwna była opozycja ze Zjednoczonej Płońskiej Prawicy. Decyzji rady w tej sprawie towarzyszyła gorąca dyskusja. Rządy burmistrza totalnej krytyce poddał radny PiS Marcin Kośmider, co spotkało się z oburzeniem ze strony miejskiej władzy. Szczegóły już na portalu PwS. *   Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji

W świąteczną środę taryfy ulgowej nie mieli piłkarze A Klasy, którzy rozegrali 19. kolejkę meczów. Do ciekawej konfrontacji doszło w Płońsku, gdzie spotkały się drużyny, które wiosną nie zwykły oddawać punktów.

Płońska Akademia Futbolu notowała pięć zwycięstw z rzędu w tej rundzie, z kolei Rzekunianka Rzekuń cztery. Zanosiło się więc na wyrównany mecz, pełen zwrotów akcji. Tym bardziej, że jesienią wygraliśmy z nimi po pasjonującym spotkaniu tylko 5:4. Jednak PAF swoją grą sprawił, że goście nie będą mile wspominali przyjazdu do naszego miasta.

Już do przerwy liderzy tabeli prowadzili 3:0. Po 25. minutach dwa gole na koncie miał już Jarosławski. Trzecią bramkę zdobył Bielski i na przerwę płońszczanie mogli schodzić w dobrych humorach. W drugiej odsłonie meczu gospodarze zaaplikowali rywalom taką samą liczbę trafień, a ci zdołali skutecznie odpowiedzieć tylko raz. Dla PAF-u strzelali: Wierzchowski i dwukrotnie Rutkowski. Płońsk 6 Rzekuń 1.

Odnotujmy, że PAF w rundzie rewanżowej w sześciu meczach sięgał zawsze po komplet punktów, okraszając to osiągnięcie w sumie 24 golami. 7 maja wybierze się do Kurpika Kadzidło. (DT)

Przy piłce Damian Wierzchowski, który, oprócz tego że sam strzelił jedną bramkę, to jeszcze asystował przy dwóch kolejnych

Skład PAF na mecz z Rzekunianką: Motak, Bielski (Szymański), Kozielski, Makowski, Więcław, Woliński (Dymowski), Skolimowski, Rutkowski, Wierzchowski, M. Wiśniewski, Jarosławski (K. Wiśniewski).

PAF Płońsk 6-1 Rzekunianka Rzekuń

Więcej zdjęć z meczu PAF - Rzekunianka znajdziecie na fotoblogu Szymona Kirczuka: https://web.facebook.com/Szymon-Kirczuk-fotoblog-125952974170313/?fref=ts