Dzisiaj jest: 24 Października 2017 Imieniny obchodzą: Ingi, Darii, Sambora Do końca roku pozostało 69 dni.

środa 18 października

Genialny umysł z Płońska! Damian laureatem talent show!

in Puls Miasta

by Redakcja

Mieszka w Płońsku i ma 18 lat. Jest uczniem III klasy o profilu matematycznym I Liceum Ogólnokształcącego. Od nieco ponad czterech lat zajmuje się origami. Od wczoraj zbiera gratulacje za zwycięstwo w programie telewizyjnym Polsatu, „The Brain. Genialny umysł”. ,,Co za kozak”, ,,Kozak, naprawdę kozak” - tymi słowami określali Damiana jurorzy, kiedy ten prezentował swój niespotykany talent. A…

2108 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
OBCHODY TYGODNIA MEDIACJI: Sąd Rejonowy w Płońsku organizuje w dniach od 16 do 20 października 2017 r. spotkania z asystentami sędziów, referendarzem sądowym i kuratorami sądowymi, którzy będą udzielali informacji o instytucji mediacji w sprawach cywilnych, karnych, rodzinnych i w sprawach nieletnich. Dyżurujące osoby będą przyjmowały zainteresowanych w budynku sądu przy ul. H. Sienkiewicza 9a w godzinach 10-14. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Sport

Piłkarze Płońskiej Akademii Futbolu na boiskach ,,Serie A" grają niestety nierówno. Tydzień temu przegrali w delegacji z Wąsewem 3:4, by wczoraj rozgromić przy Kopernika Konopiankę 7:1. Trzeba ustabilizować czym prędzej formę, bo Kryształ nie daje się zbić rywalom już od dziewięciu kolejek i odjechał naszym na pięć punktów.

Już do przerwy prowadziliśmy 5:0, więc druga połówka była tylko formalnością. Na dług listę strzelców wpisywali się dwukrotnie Woliński i po razie Kuciński, Skolimowski, Więcław i Rutkowski. Goście potrafili wyręczyć również płońszczan, strzelając samobója. PAF Płońsk 7 Konopianka Konopki 1.

Poniżej punktuje Szymon Kirczuk. Ma dla Was również kilka fotek z A-klasowej rywalizacji. (RED) 

20 października odbyły się XX Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegach sztafetowych. Finał wojewódzki tym razem gościł w miejscowości Podgórze, w powiecie płockim. Łączenie na zawody przybyło kilkadziesiąt sztafet ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. W stawce rywalizujących drużyn znalazła się silna reprezentacja chłopców z Zespołu Szkół nr 1 im. S. Staszica w Płońsku.

Uczniowie ze „Staszica” w imponującym stylu, z ok. 20 sekundową przewagą nad drugą drużyną z Garwolina, wygrali swój bieg. Trzecią lokatę wywalczyli wychowankowie płońskiego ogólniaka.

- On ma charakter wojownika - mówi o swoim podopiecznym Marcin Brzeski, trener w szkółce M&J KO Boxing Płońsk. - O Filipie będzie jeszcze głośno, zobaczycie - zapowiada.

Jak już informowaliśmy, Kobos na poznański ring wychodził trzykrotnie. W półfinale kategorii 62 kg pokonał faworyzowanego zawodnika ze Szczecina. W starciu o złoto 14-letni płońszczanin zmierzył się z Wiktorem Bojnarowiczem z DKB Dzierżoniów.

Może Cię także zainteresowaćMoże Cię także zainteresować