PŁOŃSK W SIECI NEWS
Długi weekend na powiatowych drogach : Od środy do niedzieli, do północy, na drogach powiatu płońskiego doszło do 18 kolizji. Na szczęście obyło się bez poważnych wypadków. Funkcjonariusze zatrzymali w tym czasie za to 6 nietrzeźwych kierowców. - Miniony długi czerwcowy weekend można ocenić jako bezpieczny, choć nadal wysoka jest liczba nietrzeźwych kierowców - mówi mł. asp. Kinga Drężek-Zmysłowska, oficer prasowy KPP w Płońsku. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Sport

Dziś podczas sesji rady miasta samorząd przyznał nagrody za tegoroczne osiągnięcia w sporcie. W gronie tym znaleźli się m.in. lekkoatleci i piłkarze oraz ich trenerzy.

- Chcemy pokazać płońszczanom, że mamy tak zdolną młodzież, że pieniądze, które przeznaczamy na klubu i stowarzyszenia oraz na sportową infrastrukturę są dobrze wykorzystywane. Widać to po wynikach – mówi burmistrz Andrzej Pietrasik.

Już po raz czwarty chłopcy ze szkół podstawowych wzięli udział w piłkarskim turnieju poświęconym pamięci Andrzeja Bujakowskiego, tragicznie zmarłego nauczyciela wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej nr 2, piłkarza Tęczy, trenera, pasjonata sportu.

Dobrym zwyczajem stało się już organizowanie przez społeczność szkolną ,,dwójki” wydarzenia, które ma przypominać adeptom futbolu z terenu naszego miasta, jak i całego powiatu postać śp. Andrzeja Bujakowskiego.

Dziś w naszym cyklu ,,Ekspert radzi" interesujące spojrzenie trenera personalnego z BE FIT STUDIO, Grzegorza Kowalskiego na temat kobiet na siłowni. Gorąco polecamy!

Drogie Panie, czytając ten artykuł życzę Wam udanego zderzenia z faktami. Bo mity o treningu siłowym dla kobiet są jak rzep przy ogonie. Odbierają możliwości, szufladkują, dyskwalifikują. A prawda jest taka, że jeśli pracujesz nad poprawą swojego wyglądu, to trening siłowy jest po prostu najlepszy.

Może Cię także zainteresowaćMoże Cię także zainteresować