PŁOŃSK W SIECI NEWS
Kolarski poniedziałek w Baboszewie: Już 1 maja w Baboszewie odbędzie się XXIX Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Memoriał Andrzeja Trochanowskiego, zasłużonego trenera Legii Warszawa i reprezentacji narodowej. O godzinie 13 nastąpi prezentacja ekip biorących udział w wyścigu zaliczanego do cyklu Pro Ligi. O godzinie 13:30 zaplanowano start ostry. Przed głównym wydarzeniem zorganizowany zostanie Wyścig Kolarski Mazovia Maters dla Amatorów - start o godz. 10. Wydarzeniu będzie towarzyszył szereg imprez towarzyszących. *  Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Sport

W niedzielę ,,Orlik” w Siedlinie przybrał barwy najbardziej popularnego w naszym mieście klubu. Wszystko za sprawą rozpoczęcia naboru dzieci w wieku 6-10 lat do Płońsk Legia Soccer Schools.

W testach wzięło udział 17 małych miłośników futbolu, których trenerzy oceniali punktowo pod względem szybkości, techniki i gry jeden na jednego.

Po perturbacjach finansowych zespołu Błękitnych Raciąż w przerwie sezonu 2016/2017 wreszcie są pomyślne informacje, które powinny rozwiązać część problemów.

Piłkarze z najlepszego klubu w powiecie płońskim otrzymali dofinansowanie w kwocie 100 tys. zł z budżetu miasta, które pozwolą na przygotowania do najbliższy spotkań.

Młodzi lekkoatleci z Płońska, którzy uczestniczą w programie ,,Lekkoatletyka dla każdego", startowali w minioną sobotę w Orlen Maraton Games, imprezie towarzyszącej ORLEN Warsaw Marathon.

Zawody zgromadziły uczestników projektu z całej Polski. Najwyższa formą spośród naszych reprezentantów błysnął Adrian Małecki, który w biegu na nietypowym dystansie 500 metrów zajął trzecie miejsce, w czasie nowego rekordu życiowego - 1.12.53 sek.

Może Cię także zainteresowaćMoże Cię także zainteresować