Dzisiaj jest: 25 Lutego 2018 Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd Do końca roku pozostało 310 dni.
PŁOŃSK W SIECI NEWS
Dobre wieści dla mieszkańców gminy i miasta Raciąż: 23 lutego w Starostwie Powiatowym w Płońsku podpisano umowę między powiatem a Zarządem Województwa Mazowieckiego, reprezentowanego przez marszałka Adama Struzika, na dofinansowanie z wojewódzkiego budżetu realizacji zadania przebudowy drogi Zawidz - Osiek - Włostybory - Koziebrody - Raciąż. Więcej info na ten temat w naszym serwisie. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

    "Płońsk w Sieci" – wiodący serwis internetowy na lokalnym rynku: zawsze najświeższe newsy, zawsze najszybciej podane, zawsze najliczniej komentowane. Jesteśmy wszędzie, interweniujemy, gdzie tylko coś się dzieje.

  • Jeśli chcesz budować markę i prestiż swojej firmy na rynku;
  • Jeśli szukasz wiarygodnego partnera do współpracy, który zadba o promocję Twojej firmy;
  • Jeśli szukasz sposobu na przyciągnięcie większej ilości klientów i poinformowania ich o swojej ofercie.


                                                                                    to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dlaczego warto reklamować się na portalu internetowym „Płońsk w Sieci”?


1) POPULARNOŚĆ – jesteśmy najpopularniejszym serwisem na terenie powiatu płońskiego. Docieramy do lokalnej społeczności, mamy również rzeszę Czytelników w wielu innych zakątkach północnego Mazowsza. Co więcej, jesteśmy także aktywni na naszym fan page'u na facebook'u, co daje nam możliwość natychmiastowego dotarcia do tysięcy osób obserwujących nasz profil - tylko patrzeć, kiedy dobijemy do 10 tysięcy „lajków”. Dodatkowo ciekawe artykuły i tzw. hotnewsy skłaniają naszych Czytelników do zamieszczania komentarzy, co sprawia, że portal tętni życiem.

Reklama w serwisie Płońsk w Sieci - Statystyki na Facebook

2) WYSOKIE STATYSTYKI OGLĄDALNOŚCI - udokumentowana średnia miesięczna liczba odsłon portalu ,,Płońsk w Sieci" wynosi obecnie ok. 140 tysięcy użytkowników (dla zainteresowanych dołączamy statystyki z programu Google Analytics, tj.: niezależnego i niepodważalnego narzędzia do analizy statystyk serwisów WWW udostępnianych przez firmę GOOGLE).
Reklama płońsk, mazowieckie - Płońsk w Sieci
3) DOSTĘPNOŚĆ - reklama jest emitowana na portalu przez 24h bez określania stałych godzin i dni emisji, przez co jest zawsze dostępna i widoczna dla naszych odbiorców.

4) KONKURENCYJNE CENY – w ramach dłuższej współpracy ceny są negocjowane indywidualnie.

5) WYSOKA POZYCJA WYSZUKIWANIA W PRZEGLĄDARCE - plasujemy się na najwyższych pozycjach podczas wyszukiwania w przeglądarce google.

6) SKUTECZNOŚĆ - jak potwierdzają badania naukowe, większość ludzi (ok. 80% populacji) wykazuje pamięć wzrokową, dlatego baner reklamowy zamieszczany na portalu jest zapamiętywany dużo szybciej i na długi czas.

7) BEZINTERESOWNOŚĆ - uczestniczymy w wielu akcjach charytatywnych, obejmujemy patronatem medialnym większe imprezy masowe organizowane na terenie powiatu płońskiego, przez co jesteśmy coraz bardziej rozpoznawalni wśród lokalnej społeczności.

8) KREATYWNOŚĆ - nietuzinkowy zespół redakcyjny intensywnie pracuje nad ulepszaniem portalu, dzięki czemu Twoja reklama będzie miała coraz większe grono odbiorców!

Serdecznie zapraszamy na krótkie, choćby nawet kilkuminutowe niezobowiązujące spotkanie i bezpośrednie zapoznanie się z naszą ofertą. Termin spotkania dostosujemy oczywiście do Państwa możliwości.
Zawsze warto sprawdzić i rozważyć naszą propozycję reklamy, o czym przekonały się współpracujące z nami instytucje.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonu: 532 180 511 lub 784 152 031 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

„Płońsk w Sieci” - Twoje źródło informacji … po prostu najlepszy portal internetowy na lokalnym rynku. Zawsze pierwsi ! www.plonskwsieci.pl                      Zapraszamy do kontaktu