Dzisiaj jest: 11 Grudnia 2017 Imieniny: Waldemar, Damazy Do końca roku pozostało 21 dni.

środa 06 grudnia

Życzenia spełniły się w Mikołajki!

in Puls Miasta

by Redakcja

Już po raz trzeci płońscy motomikołaje zadbali o to, aby 6 grudnia był miło wspominany przez wychowanków domu dziecka. Główny organizator wydarzenia, Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji ,,Moto-Płońsk powiedzenie ,,I ty możesz zostać Świętym Mikołajem” obraca w czyn i spełnia dziecięce marzenia. Nie inaczej było i tego wieczoru. Mimo że aura poskąpiła białego puchu dając w zamian wiatr i deszcz,…

384 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Zmarł radny powiatu płońskiego: W wieku 72 lat zmarł w warszawskim szpitalu wieloletni radny powiatowy Prawa i Sprawiedliwości i były burmistrz Raciąża, Henryk Kozakiewicz. Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek o godzinie 14 w kościele parafialnym w Raciążu. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Puls Miasta

Coraz częściej na różnych stronach internetowych, a szczególnie w mediach społecznościowych znajdujemy ogłoszenia o treści: pomaluje paznokcie (tanio), usługi kosmetyczne (tanio), masaż (tanio i w domu klienta), fotografowanie, wideofilmowanie, catering, naprawa aut, usługi transportowe, dj na imprezy, zespół na wesele i wiele, wiele innych. No cóż lubimy tanią reklamę, więc taki fanpage na facebook'u wydaje się być dobrym rozwiązaniem. Jednak jest też druga strona medalu, już nie tak kolorowa, a dotyczy kar, jakie grożą za takie usługi.

Wiadomo nie od dziś, że nikt nie lubi płacić podatków, choć podobno, poza śmiercią, to jedyna pewna rzecz na tym świecie. Ale okazuje się, że nie tylko Wy lubicie facebook'a, ale bardzo lubi go również urząd skarbowy. Dlaczego?

Przełom roku 2017/2018 to dla Banku Spółdzielczego w Płońsku niewątpliwie bardzo ważny okres. Niesie on za sobą istotne zmiany w strukturze organizacyjnej banku, będące naturalną konsekwencją rozwoju a także upływającego czasu.

Po prawie 20 latach pracy na stanowisku Prezesa Zarządu – Teresa Kudlicka zdecydowała o przejściu na zasłużoną emeryturę. Podobną decyzję podjęła po 14 latach pracy w Zarządzie – Wiceprezes Barbara Szczypińska.

Dziś w naszym piątkowym cyklu ,,Ekspert radzi" publikujemy materiał autorstwa dietetyka Justyny Jarczewskiej przyjmującej w Prywatnych Gabinetach Lekarskich ,,MEDICUM". Będzie o dziecięcej diecie.

Aby dziecko rozwijało się prawidłowo jego dieta musi zawierać odpowiednią ilość witamin i soli mineralnych oraz substancji odżywczych. Posiłki w diecie dziecka powinny być atrakcyjne pod względem smaku oraz barwy, w przeciwnym razie dziecko zniechęci się do ich spożywania. Komponowanie jadłospisu dla dzieci powinno opierać się na zasadach zawartych w piramidzie zdrowego odżywiania. Racjonalne odżywianie to inwestycja w przyszłość - pomaga nauczyć dziecko, jak powinno się zdrowo odżywiać i zapobiec wielu ciężkim chorobom w późniejszym okresie życia. Maluch, który spożywa wartościowe produkty, ma większe szanse na prawidłowy rozwój fizyczny, jak i psychiczny.

Może Cię także zainteresować