Prawo i Sprawiedliwość w Płońsku zarejestrowało i przedstawiło swoje listy wyborcze do rady miasta i rady powiatu płońskiego.
Liderem wyborów w Płońsku jest Marcin Kośmider, dyrektor Biura Poselskiego Macieja Wąsika, kandydat na burmistrza Płońska oraz radny obecnej kadencji. Marcin Kośmider otwiera listę w okręgu wyborczym numer 2.
- Listy Prawa i Sprawiedliwości w wyborach miejskich opierają się na doświadczonych i sprawdzonych nazwiskach, ale także na osobach młodych z nowymi pomysłami i nowym spojrzeniem na samorząd - mówi Artur Czapliński, który z ramienia PiS rejestrował listy swojego komitetu wyborczego i jest kandydatem na radnego Sejmiku Województwa Mazowieckiego.
Listy do Rady Miasta w Płońsku:
Okręg 1
1. Ewa Sokólska
2. Antoni Rączkowski
3. Kleopatra Poryzińska
4. Kryspin Dawidko
5. Paweł Osuch
6. Elwira Rutkowska
7. Andrzej Kadej
8. Bartosz Zadrożny
9. Przemysław Niechcielski
10. Magdalena Suwińska
Okręg 2
1. Marcin Kośmider
2. Ryszard Antoniewski
3. Robert Olewniczak
4. Ewa Kamińska
5. Wojciech Grabarczyk
6. Aneta Wrzesińska
7. Anita Jakubiak
8. Paweł Knaf
9. Lilla Kornatowska
Okręg 3
1. Małgorzata Kurzątkowska
2. Andrzej Ferski
3. Roman Wyrzykowski
4. Sylwia Zdunek
5. Paweł Orzechowski
6. Roman Przybysz
7. Piotr Kowalewski
8. Danuta Kościelniak
Liderem powiatowej drużyny Prawa i Sprawiedliwości jest doświadczony samorządowiec i były członek Zarządu Powiatu Płońskiego Krzysztof Wrzesiński, który otwiera listę w okręgu zawierającym gminy Załuski, Dzierżążnią i gminę Płońsk. - Na powiatową drużynę Prawa i Sprawiedliwości w Płońsku składają się przedstawiciele służby zdrowia, oświaty, przedsiębiorczości i społeczni działacze lokalni - wymienia Artur Czapliński.
Kandydaci do Rady Powiatu Płońskiego:
Okręg 1 - Miasto Płońsk
1. Józef Bluszcz
2. Robert Adamski
3. Ewa Chudolińska
4. Małgorzata Knaf
5. Elżbieta Mrozowicz
6. Andrzej Wyrwich
7. Dariusz Ostapowski
Okręg 2 - Miasto Raciąż, Gmina Raciąż, Gmina Baboszewo
1. Elżbieta Kuźniewska
2. Tadeusz Orlikowski
3. Ryszard Kalinowski
4. Bożena Szerszeniewska
5. Ewa Izabela Mazurek
6. Katarzyna Bańkowska
7. Bogusław Andrzej Jeżak
Okręg 3 - Gmina Sochocin, Gmina Joniec, Gmina Nowe Miasto
1. Jadwiga Czerniakowska
2. Marcin Malatyński
3. Zbigniew Dzięgielewski
4. Marzena Rutkowska
5. Szymon Cichocki
Okręg 4 - Gmina Czerwińsk nad Wisłą, Gmina Naruszewo
1. Barbara Wdowiak
2. Teresa Pietrzak
3. Stanisław Kamiński
4. Marianna Rutkowska
5. Dariusz Rokicki
6. Mieczysław Piekut
Okręg 5 - Gmina Płońsk, Gmina Załuski, Gmina Dzierzążnia
1. Krzysztof Wrzesiński
2. Andrzej Sokólski
3. Iwona Żółtowska
4. Wiesława Justat
5. Maria Witczak
6. Patryk Sokołowski
M01:15, 23.09.2018
3 4
Jak się widzi na liście Pana Adamskiego to się chcę iść na wybory :) życzę powodzenia 01:15, 23.09.2018
marcepan07:59, 23.09.2018
3 4
połowę z tych obiboków z tych list poprostu bym wyp... 07:59, 23.09.2018