handlowiec

Nr oferty: StPr/18/1806Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Płońsk, powiat: płoński, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: sprzedaż towarów, obsługa klienta, składanie zamówień, układanie towarów, przyjmowanie dostaw
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 08.10.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Wolności 12, 09-100 Płońsk, powiat: płoński, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Michał Węgier
    Numer telefonu: 236627801 w. 275
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Wymiana i naprawa opon. Pracodawca prosi aby kandydaci kontaktowali się najpierw telefonicznie.
    StPr/18/1855
    data rozpoczęcia pracy od 17.10.2018
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    praca biurowa
    StPr/18/1845
    data rozpoczęcia pracy od 19.11.2018
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    Obsługa maszyn do gięcia. Praca dwuzmianowa w godz. 06.00-14.00 lub 14.00-22.00.
    StPr/18/1841
    data rozpoczęcia pracy od 15.10.2018
    wynagrodzenie od od 13 PLN

    Stawianie ścianek z kartonowo-gipsowych, naciąganie tynków gipsowych, montaż sufitów podwieszanych, drobne prace rozbiórkowe. Praca wykonywana na terenie Warszawy, pracodawca zapewnia dowóz do miejsca
    StPr/18/1840
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    Stawianie ścianek działowych, montaż sufitów podwieszanych, szpachlowanie, malowanie, naciąganie gładzi, zbrojenie. Praca wykonywana na terenie Warszawy, pracodawca zapewnia dofinansowanie kosztów pod
    StPr/18/1838

    Prowadzenie biura firmy, prace organizacyjne, biurowe oraz wsparcie techiczne. Wynagrodzenie oraz zmiany do uzgodnienia z pracodawcą. Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wysyłanie CV na ad
    StPr/18/1828
    data rozpoczęcia pracy od 11.10.2018
    wynagrodzenie od 2 500 - 3 000 PLN

    Sprzedaż produktów PZU SA. Umowa agencyjna (Założenie własnej działalności gospodarczej).
    StPr/18/1818
    data rozpoczęcia pracy od 09.10.2018
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    Przeładunki ręczne towarów z możliwością przyuczenia na operatorów wózków widłowych Wysokość wynagrodzenia 10 zł/brutto za tonę przerzuconego towaru. Kontakt osobisty w godz. 08.00-16.00 lub przysłan
    StPr/18/1817
    wynagrodzenie od od 13,7 PLN

    Wykonywanie prostych prac fizycznych.
    StPr/18/1804
    data rozpoczęcia pracy od 08.10.2018

    Obsługa urządzeń nanoszących farby proszkowe lub płynne, przygotowanie detali do malowania, zawieszanie detali na linii malarskiej, przygotowanie wysyłek detali. Praca dwuzmianowa w godz. 06.00-14.00,
    StPr/18/1805
    wynagrodzenie od od 16 PLN