Zamknij

KUCHARZ KUCHNI NARODOWEJ (REGIONALNEJ)

Nr oferty: StPr/24/0358Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Płońsk, powiat: płoński, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: SAMODZIELNE PRZYGOTOWANIE DAŃ KUCHNI NEPALSKIEJ POD NEPALSKIEGO SZEFA KUCHNI. SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ NA PRODUKTY U NEPALSKICH DOSTAWCÓW. OBSŁUGA KLIENTÓW.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Język:
    • nepalski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Inne] : znajomość języka nepalskiego wymagana jest w celu ułatwienia komunikacji z dostawcami pochodzenia nepalskiego.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Wolności 12, 09-100 Płońsk, powiat: płoński, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Aleksandra Pomoryn
      Numer telefonu: 236627801 w. 254
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      - obsługa wózków widłowych; - proste prace magazynowe.
      StPr/24/0515
      data rozpoczęcia pracy od 01.06.2024
      wynagrodzenie od od 29 do 30 PLN

      naprawa pojazdów, przegląd, konserwacja, sprawdzanie stanu technicznego pojazdów. Jazdy próbne po naparwie.
      StPr/24/0497
      data rozpoczęcia pracy od 25.04.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 do 4 500 PLN

      Codzienna obsługa zwierząt hodowlanych (krowy, jałówka, cielęta - żywienie, pojenie, pielęgnacja). Utrzymanie pomieszczeń gospodarskich w czystości. Praca dwuzmianowa 5.00-13.00 lub 12.00-20.00.
      StPr/24/0508
      data rozpoczęcia pracy od 24.04.2024
      wynagrodzenie od od 8 000 PLN

      obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej
      StPr/24/0488
      data rozpoczęcia pracy od 06.05.2024
      wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

      pomoc nauczycielowi w realizacji zajęć dydaktycznych
      StPr/24/0489

      Obsługa komputera, obsługa klientów, utrzymywanie czystości w miejscu pracy.
      StPr/24/0496
      data rozpoczęcia pracy od 26.04.2024
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      przyjmowanie dostaw, rozmieszczanie towaru na magazynie, sprawdzanie stanu ilościowego
      StPr/24/0480

      Świadczenie psychoterapeutyczne, sesje,wsparcie, terapia długoterminowa, terapia krótkoterminowa, konsylia, superwizja. Praca w godzinach 08.00-16.00, 12.00-20.00.
      StPr/24/0473
      data rozpoczęcia pracy od 19.04.2024
      wynagrodzenie od od 9 500 PLN

      Pomoc psychologiczna, diagnoza dzieci i młodzieży, konsylia, superwizja, praca w zespole. Praca w godzinach 08.00-16.00, 12.00-20.00.
      StPr/24/0474
      wynagrodzenie od od 6 500 PLN

      praca z uczniem, opieka podczas spacerów, wycieczek, opieka nad uczniami w świetlicy szkolnej
      StPr/24/0475