PŁOŃSK W SIECI NEWS
Kolarski poniedziałek w Baboszewie: Już 1 maja w Baboszewie odbędzie się XXIX Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Memoriał Andrzeja Trochanowskiego, zasłużonego trenera Legii Warszawa i reprezentacji narodowej. O godzinie 13 nastąpi prezentacja ekip biorących udział w wyścigu zaliczanego do cyklu Pro Ligi. O godzinie 13:30 zaplanowano start ostry. Przed głównym wydarzeniem zorganizowany zostanie Wyścig Kolarski Mazovia Maters dla Amatorów - start o godz. 10. Wydarzeniu będzie towarzyszył szereg imprez towarzyszących. *  Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Na Sygnale

Przed godziną 10 w okolicach sklepu Biedronka doszło dzisiaj do zderzenia skutera ze skodą.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 35-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego wyjeżdżając z parkingu spod sklepu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu w kierunku centrum miasta skuterem 59-letniemu mężczyźnie z gminy Płońsk.

Wczoraj po południu policjanci ruchu drogowego przy ulicy Młodzieżowej w Płońsku zatrzymali do kontroli osobowego opla. Auto to prawdopodobnie około godz. 15:30 brało udział w kolizji drogowej z innym samochodem, na tej samej ulicy, a kierująca nim osoba uciekła z miejsca zdarzenia.

W czasie kontroli za kierownicą opla siedział 28-letni mieszkaniec gm. Naruszewo, który nie miał uprawnień do kierowania pojazdami. Policjanci wyczuli od niego alkohol. Okazało się, że mężczyzna ma w organizmie blisko 2 promile.

W środę około godziny 8:30 na wiadukcie w Załuskach, przy zjeździe z trasy nr 7 od strony Gdańska, kierujący najprawdopodobniej czerwonym nissanem micra mieszkaniec gminy Załuski, wymusił pierwszeństwa przejazdu na beemce prowadzonej przez 25-latkę z Zakroczymia. 

Kobieta z bmw chcąc uniknąć zderzenia z micrą, odbiła na przeciwległy pas ruchu zderzając się czołowo z daewoo matizem, którym podróżowali mieszkańcy pobliskiego Zdunowa: 63-latek i 34-latka. Oboje zostali przetransportowani do płońskiego szpitala.

Może Cię także zainteresować