Dzisiaj jest: 11 Grudnia 2017 Imieniny: Waldemar, Damazy Do końca roku pozostało 21 dni.

środa 06 grudnia

Życzenia spełniły się w Mikołajki!

in Puls Miasta

by Redakcja

Już po raz trzeci płońscy motomikołaje zadbali o to, aby 6 grudnia był miło wspominany przez wychowanków domu dziecka. Główny organizator wydarzenia, Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji ,,Moto-Płońsk powiedzenie ,,I ty możesz zostać Świętym Mikołajem” obraca w czyn i spełnia dziecięce marzenia. Nie inaczej było i tego wieczoru. Mimo że aura poskąpiła białego puchu dając w zamian wiatr i deszcz,…

384 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Zmarł radny powiatu płońskiego: W wieku 72 lat zmarł w warszawskim szpitalu wieloletni radny powiatowy Prawa i Sprawiedliwości i były burmistrz Raciąża, Henryk Kozakiewicz. Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek o godzinie 14 w kościele parafialnym w Raciążu. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Na Sygnale

Około godziny 17 na skrzyżowaniu świetlnym w Kroczewie zderzyły się dwie osobówki. 

Skręcający w lewo ford, którym kierował 44-letni płońszczanin (jechał w stronę Płońska), zderzył się z roverem przecinającym ,,siódemkę" od strony Strubin.

Wczoraj wieczorem w Płońsku przy ul. Młodzieżowej doszło do potrącenia przez samochód osobowy pieszej przechodzącej po pasach.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 38-latka z Baboszewa kierując toyotą, jadąc od strony tejże miejscowości, w ostatnim momencie zauważyła przechodzącą po pasach w rejonie skrzyżowania ul. Młodzieżowej z ul. Północną, 67-letnią płońszczankę.

Wiemy nieco więcej na temat sobotniego wypadku w centrum Płońska. Przypomnijmy, że po godzinie 16 przy ulicy Grunwaldzkiej doszło do czołowego zderzenia mercedesa ze skodą. 

Jak podaje dziś miejscowa policja, 20-latek z Płońska jadąc od strony rynku mercedesem, zjechał na przeciwległy pas ruchu. Auto prowadzone przez młodego płońszczanina zderzył się czołowo ze skodą, którą podróżowały cztery osoby, w tym dwoje małych dzieci. Skodą kierowała 31-latka z Raciąża.

Może Cię także zainteresować