Dzisiaj jest: 19 Stycznia 2018 Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz Do końca roku pozostało 347 dni.
czwartek 18 stycznia

Płoński areszt do likwidacji. Jednostka oddziałem zewnętrznym

in Puls Miasta

by Redakcja

Od początku funkcjonowania płońskiego aresztu, czyli od 120 lat był on zawsze jednostką samodzielną. Z dniem 31 marca tego roku Areszt Śledczy w Płońsku, zarządzeniem ministra sprawiedliwości, zostanie zniesiony i będzie częścią innej jednostki – zakładu karnego w Płocku. Od 1 kwietnia na ścianie budynku miejscowej placówki penitencjarnej przy ulicy Warszawskiej zawiśnie tabliczka z napisem ,,Oddział Zewnętrzny w…

1553 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
W 2017 ponad półtora miliona odsłon PwS: Miniony rok był rekordowy pod względem odsłon naszego portalu. Od 1 stycznia do 31 grudnia, według statystyk Google Anlytics, nasi czytelnicy odsłonili nas 1 514 184 razy! Dziękujemy za to, że tak często odwiedzacie nasz serwis. Szczęśliwego Nowego Roku! *  Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

We wtorek, 9 stycznia około godz. 19 w miejscowości Bolęcin w gminie Sochocin, na drodze 632 Nowe Miasto – Płońsk doszło do wypadku, wskutek którego samochód marki Opel Combo dachował.

Kierowcą był 37-letni mieszkaniec gminy Nowe Miasto. Jadąc w kierunku Płońska stracił panowanie nad pojazdem, wpadł do rowu, po czym dachował. W zdarzeniu brał udział jeden pojazd, podróżował nim wspomniany kierowca, który z ogólnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

- Przyczyną wypadku było niedostosowanie przez kierującego prędkości do warunków panujących na drodze. Mężczyzna był trzeźwy. Zdarzenie zaliczono jako kolizję, a kierowcę ukarano mandatem karnym – powiedział Grzegorz Osiński podinspektor KPP w Płońsku. (RED)

Może Cię także zainteresować