Dzisiaj jest: 19 Stycznia 2018 Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz Do końca roku pozostało 347 dni.
czwartek 18 stycznia

Płoński areszt do likwidacji. Jednostka oddziałem zewnętrznym

in Puls Miasta

by Redakcja

Od początku funkcjonowania płońskiego aresztu, czyli od 120 lat był on zawsze jednostką samodzielną. Z dniem 31 marca tego roku Areszt Śledczy w Płońsku, zarządzeniem ministra sprawiedliwości, zostanie zniesiony i będzie częścią innej jednostki – zakładu karnego w Płocku. Od 1 kwietnia na ścianie budynku miejscowej placówki penitencjarnej przy ulicy Warszawskiej zawiśnie tabliczka z napisem ,,Oddział Zewnętrzny w…

1508 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
W 2017 ponad półtora miliona odsłon PwS: Miniony rok był rekordowy pod względem odsłon naszego portalu. Od 1 stycznia do 31 grudnia, według statystyk Google Anlytics, nasi czytelnicy odsłonili nas 1 514 184 razy! Dziękujemy za to, że tak często odwiedzacie nasz serwis. Szczęśliwego Nowego Roku! *  Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Płońsku miało miejsce poświęcenie i przekazanie dwóch radiowozów dla płońskich policjantów. Oznakowanym oplem astrą będą patrolować nasze drogi policjanci z drogówki, natomiast hyundai będzie na wyposażeniu wydziału kryminalnego.

Kapelan płońskiej policji ks. Edmund Makowski poświęcił pojazdy. Sponsorzy uroczyście wręczyli policjantom kluczyki i dokumenty do nowych radiowozów.

Zakup radiowozów był możliwy dzięki funduszom Komendy Głównej Policji i wsparciu lokalnych samorządów. Swój wkład w zakup pojazdów miało Starostwo Powiatowe w Płońsku, Gmina Miasto Płońsk oraz gminy Płońsk, Sochocin, Dzierzążnia i Baboszewo. (RED)

Może Cię także zainteresować