Dzisiaj jest: 19 Stycznia 2018 Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz Do końca roku pozostało 347 dni.
czwartek 18 stycznia

Płoński areszt do likwidacji. Jednostka oddziałem zewnętrznym

in Puls Miasta

by Redakcja

Od początku funkcjonowania płońskiego aresztu, czyli od 120 lat był on zawsze jednostką samodzielną. Z dniem 31 marca tego roku Areszt Śledczy w Płońsku, zarządzeniem ministra sprawiedliwości, zostanie zniesiony i będzie częścią innej jednostki – zakładu karnego w Płocku. Od 1 kwietnia na ścianie budynku miejscowej placówki penitencjarnej przy ulicy Warszawskiej zawiśnie tabliczka z napisem ,,Oddział Zewnętrzny w…

1553 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
W 2017 ponad półtora miliona odsłon PwS: Miniony rok był rekordowy pod względem odsłon naszego portalu. Od 1 stycznia do 31 grudnia, według statystyk Google Anlytics, nasi czytelnicy odsłonili nas 1 514 184 razy! Dziękujemy za to, że tak często odwiedzacie nasz serwis. Szczęśliwego Nowego Roku! *  Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Mówi się, że kiedy kierowca zasiada ,,za kółkiem", to na drodze może spodziewać się wszystkiego. Trudno jednak przewidzieć, że nagle prowadzony przez nas pojazd zacznie płonąć.

Właśnie taka sytuacja spotkała mieszkankę Kryska (gm. Naruszewo), która podróżując volkswagenem golfem, widząc wydobywające się płomienie spod maski, musiała się szybko ewakuować. Do zdarzenia doszło w Przyborowicach w gminie Załuski około godz. 16:20 w miniony poniedziałek.

Powodem pożaru było zapalenie przegrody silnikowej. Nikt na szczęście nie ucierpiał. Kobieta zdążyła opuścić samochód i powiadomić służby ratunkowe. (RED)

Może Cię także zainteresować