Dzisiaj jest: 19 Stycznia 2018 Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz Do końca roku pozostało 347 dni.
czwartek 18 stycznia

Płoński areszt do likwidacji. Jednostka oddziałem zewnętrznym

in Puls Miasta

by Redakcja

Od początku funkcjonowania płońskiego aresztu, czyli od 120 lat był on zawsze jednostką samodzielną. Z dniem 31 marca tego roku Areszt Śledczy w Płońsku, zarządzeniem ministra sprawiedliwości, zostanie zniesiony i będzie częścią innej jednostki – zakładu karnego w Płocku. Od 1 kwietnia na ścianie budynku miejscowej placówki penitencjarnej przy ulicy Warszawskiej zawiśnie tabliczka z napisem ,,Oddział Zewnętrzny w…

1526 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
W 2017 ponad półtora miliona odsłon PwS: Miniony rok był rekordowy pod względem odsłon naszego portalu. Od 1 stycznia do 31 grudnia, według statystyk Google Anlytics, nasi czytelnicy odsłonili nas 1 514 184 razy! Dziękujemy za to, że tak często odwiedzacie nasz serwis. Szczęśliwego Nowego Roku! *  Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Patrolowcy z Płońska zatrzymali agresywnego 16-latka, który razem z kolegami zakłócał porządek na jednym z płońskich osiedli. Policjanci znaleźli przy nim kilkanaście gramów narkotyków. Nieletni trafił do Izby Dziecka, a o jego losie zadecyduje sąd rodzinny i nieletnich.

- W czwartkowe popołudnie policjanci interweniowali na jednym z osiedli, gdzie na klatce schodowej w bloku kilka osób miało zakłócać porządek publiczny. Policjanci we wskazanym miejscu zastali czterech „rozrabiających” młodych mężczyzn. Nie dość, że bardzo głośno się zachowywali, to nie przebierali w słowach, używając prawie samych wulgaryzmów - podaje mł. asp. Kinga Drężek-Zmysłowska z KPP w Płońsku.

- Na widok policjantów jeden z nich zrobił się wyjątkowo nerwowy i agresywny. Nie chciał podać funkcjonariuszom swoich danych osobowych, próbował odepchnąć jednego z nich i uciec. Mundurowi skutecznie mu to uniemożliwili. Chłopak nie stosował się do poleceń policjantów, a w chwili zatrzymania, stawiał cały czas opór i chował coś do spodni. W czasie sprawdzenia jego odzieży funkcjonariusze znaleźli metalową puszkę, w której znajdowało się 18 „strunówek”. W piętnastu był biały proszek, natomiast trzy torebki zawierały susz roślinny. Po sprawdzeniu okazało się, że jest to mefedron o wadze blisko 17 gramów i niemalże 4 gramy marihuany - relacjonuje przebieg zdarzeń rzeczniczka prasowa płońskiej komendy policji.

Zatrzymany chłopak został przewieziony do płońskiej komendy. Okazało się, że ma 16 lat i jest mieszkańcem Płońska. Po wykonaniu z nim niezbędnych czynności w obecności prawnego opiekuna, nieletni trafił do Izby Dziecka. Usłyszał zarzut usiłowania wprowadzenia do obrotu środków odurzających i substancji psychotropowych. Teraz grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności. (RED)

Komentarze  

#1 +8 Anc
dupa pęknie. Z kozaka zrobią w więzieniu kozaczke. Zniszczyłeś sobie życie chłopcze
2018-01-08 09:08 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#2 +3 Hwd
Takie Małolaty nie trafiają do kryminału!!!! Usiłowanie wprowadzenia do obrotu hahahaha.... Chyba w podstawówce
2018-01-08 09:56 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#2.1 +3 Abc
Poprawczak jeszcze jest gorszy. Nie jeden kozak łykał druty, łyżki itp. Żeby wyjść. Same urki na początku swej gangsterskiej kariery. Non stop solo. Kupa będzie jak nic
2018-01-08 10:51 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#3 +7 Jolka
Wiadomo, co to za gnój?
2018-01-08 15:29 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#3.1 +3 poldek
wiadomo :)

gnój śmierdzący :)
2018-01-09 06:26 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#4 -4 Ziutek
Ciekawe czy newsa pisał redaktor czy cytował policjanta. Bo, o ile dziennikarzowi można wybaczyć niewiedzę, to policjantowi piszącemu głupoty do mediów juz nie.
8 LAT ZA GARŚĆ ŚMIECI DLA NIELETNIEGO??!! Ha ha
2018-01-09 17:13 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj

Może Cię także zainteresować