Dzisiaj jest: 19 Stycznia 2018 Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz Do końca roku pozostało 347 dni.
czwartek 18 stycznia

Płoński areszt do likwidacji. Jednostka oddziałem zewnętrznym

in Puls Miasta

by Redakcja

Od początku funkcjonowania płońskiego aresztu, czyli od 120 lat był on zawsze jednostką samodzielną. Z dniem 31 marca tego roku Areszt Śledczy w Płońsku, zarządzeniem ministra sprawiedliwości, zostanie zniesiony i będzie częścią innej jednostki – zakładu karnego w Płocku. Od 1 kwietnia na ścianie budynku miejscowej placówki penitencjarnej przy ulicy Warszawskiej zawiśnie tabliczka z napisem ,,Oddział Zewnętrzny w…

1560 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
W 2017 ponad półtora miliona odsłon PwS: Miniony rok był rekordowy pod względem odsłon naszego portalu. Od 1 stycznia do 31 grudnia, według statystyk Google Anlytics, nasi czytelnicy odsłonili nas 1 514 184 razy! Dziękujemy za to, że tak często odwiedzacie nasz serwis. Szczęśliwego Nowego Roku! *  Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Wczoraj wieczorem w Płońsku przy ul. Młodzieżowej doszło do potrącenia przez samochód osobowy pieszej przechodzącej po pasach.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 38-latka z Baboszewa kierując toyotą, jadąc od strony tejże miejscowości, w ostatnim momencie zauważyła przechodzącą po pasach w rejonie skrzyżowania ul. Młodzieżowej z ul. Północną, 67-letnią płońszczankę.

- Pomimo podjętej przez kierującą próby uniknięcia zderzenia, doszło do potrącenia pieszej. 67-latka z ogólnymi potłuczeniami ciała została przewieziona do szpitala. Policjanci fakultatywnie zatrzymali 38-latce dokument prawa jazdy - podaje mł. asp. Kinga Drężek-Zmysłowska z KPP w Płońsku. (RED)


Dziś od rana policjanci płońskiej drogówki prowadzą działania pn. ,,Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego". Funkcjonariusze szczególną uwagę zwracają na zachowania pieszych i rowerzystów na drodze oraz na relacje kierujący-pieszy. Wobec osób, które w rażący sposób naruszają przepisy ruchu drogowego i zagrażają bezpieczeństwu innych użytkowników dróg, mundurowi będą wyciągać surowe konsekwencje.

Może Cię także zainteresować