Dzisiaj jest: 25 Lutego 2018 Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd Do końca roku pozostało 310 dni.
sobota 24 lutego

Rolnik zapłaci składki za pracownika sezonowego [FOTORELACJA]

in Wokół Płońska

by Redakcja

Gmina Czerwińsk nad Wisłą to największy producent truskawki na Mazowszu, jak nie w całym kraju, stąd piątkowa konferencja poświęcona nowym przepisom zatrudniania cudzoziemców, głównie obywateli Ukrainy, do prac sezonowych w 2018 roku spotkała się z ogromnym zainteresowaniem środowiska rolniczego z kilku ościennych powiatów. Na terenie czerwińskiej gminy jest blisko 15 tys. hektarów użytków rolnych, z czego ponad 9…

1100 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Dobre wieści dla mieszkańców gminy i miasta Raciąż: 23 lutego w Starostwie Powiatowym w Płońsku podpisano umowę między powiatem a Zarządem Województwa Mazowieckiego, reprezentowanego przez marszałka Adama Struzika, na dofinansowanie z wojewódzkiego budżetu realizacji zadania przebudowy drogi Zawidz - Osiek - Włostybory - Koziebrody - Raciąż. Więcej info na ten temat w naszym serwisie. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Wiemy nieco więcej na temat sobotniego wypadku w centrum Płońska. Przypomnijmy, że po godzinie 16 przy ulicy Grunwaldzkiej doszło do czołowego zderzenia mercedesa ze skodą. 

Jak podaje dziś miejscowa policja, 20-latek z Płońska jadąc od strony rynku mercedesem, zjechał na przeciwległy pas ruchu. Auto prowadzone przez młodego płońszczanina zderzył się czołowo ze skodą, którą podróżowały cztery osoby, w tym dwoje małych dzieci. Skodą kierowała 31-latka z Raciąża.

Mercedes po uderzeniu w skodę, uderzył w jedno z aut stojących na parkingu – również mercedesa. W wyniku zdarzenia 20-latek oraz 40-letnia pasażerka ze skody z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Przez kilka godzin ul. Grunwaldzka była zablokowana. 

W KPP w Płońsku prowadzone jest postępowanie, w trakcie którego wyjaśniane będą dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku.


A w niedzielę około godz. 16:35 do wypadku doszło w Dalanówku (gm. Płońsk). Na skrzyżowaniu dróg Strachowo-Dalanówek-Lisewo zderzyły się dwie osobówki: citroen i volkswagen.

Citroenem jadącym od strony Lisewa kierował 58-letni płońszczanin. Na skrzyżowaniu dróg z drogą relacji Strachowo-Dalanówek kierowany przez niego pojazd zderzył się z jadącym w kierunku Dalanówka vw. Citroen dachował poza drogę. W wyniku zdarzenia z obrażeniami ciała do szpitala w Płońsku został przewieziony 64-letni kierowca vw i 58-letnia pasażerka tego pojazdu. Oboje są mieszkańcami pow. mińskiego. (RED)

Komentarze  

#1 +8 dajta spokój
Ale sie wiecej dowiedzielismy...
2017-12-04 18:50 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj

Może Cię także zainteresować