Dzisiaj jest: 11 Grudnia 2017 Imieniny: Waldemar, Damazy Do końca roku pozostało 21 dni.

poniedziałek 11 grudnia

Łzy wzruszenia, radość, szczęście - jedyny taki weekend w roku!

in Wokół Płońska

by Redakcja

Zwykło się mówić, że ten grudniowy weekend jest ,,weekendem cudów” i coś w tym jest. Kiedy chociaż na chwilę odwiedzi się lokalny sztab Szlachetnej Paczki, można szybko odkryć na czym polega jej magia i fenomen, a wyjście z ,,magazynu” już nie będzie takie proste. W niedzielę zakończył się XVII Finał Szlachetnej Paczki. W Płońsku organizowany był już po…

170 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Zmarł radny powiatu płońskiego: W wieku 72 lat zmarł w warszawskim szpitalu wieloletni radny powiatowy Prawa i Sprawiedliwości i były burmistrz Raciąża, Henryk Kozakiewicz. Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek o godzinie 14 w kościele parafialnym w Raciążu. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Wiemy nieco więcej na temat sobotniego wypadku w centrum Płońska. Przypomnijmy, że po godzinie 16 przy ulicy Grunwaldzkiej doszło do czołowego zderzenia mercedesa ze skodą. 

Jak podaje dziś miejscowa policja, 20-latek z Płońska jadąc od strony rynku mercedesem, zjechał na przeciwległy pas ruchu. Auto prowadzone przez młodego płońszczanina zderzył się czołowo ze skodą, którą podróżowały cztery osoby, w tym dwoje małych dzieci. Skodą kierowała 31-latka z Raciąża.

Mercedes po uderzeniu w skodę, uderzył w jedno z aut stojących na parkingu – również mercedesa. W wyniku zdarzenia 20-latek oraz 40-letnia pasażerka ze skody z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Przez kilka godzin ul. Grunwaldzka była zablokowana. 

W KPP w Płońsku prowadzone jest postępowanie, w trakcie którego wyjaśniane będą dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku.


A w niedzielę około godz. 16:35 do wypadku doszło w Dalanówku (gm. Płońsk). Na skrzyżowaniu dróg Strachowo-Dalanówek-Lisewo zderzyły się dwie osobówki: citroen i volkswagen.

Citroenem jadącym od strony Lisewa kierował 58-letni płońszczanin. Na skrzyżowaniu dróg z drogą relacji Strachowo-Dalanówek kierowany przez niego pojazd zderzył się z jadącym w kierunku Dalanówka vw. Citroen dachował poza drogę. W wyniku zdarzenia z obrażeniami ciała do szpitala w Płońsku został przewieziony 64-letni kierowca vw i 58-letnia pasażerka tego pojazdu. Oboje są mieszkańcami pow. mińskiego. (RED)

Komentarze  

#1 +8 dajta spokój
Ale sie wiecej dowiedzielismy...
2017-12-04 18:50 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj

Może Cię także zainteresować