Dzisiaj jest: 11 Grudnia 2017 Imieniny: Waldemar, Damazy Do końca roku pozostało 21 dni.

poniedziałek 11 grudnia

Łzy wzruszenia, radość, szczęście - jedyny taki weekend w roku!

in Wokół Płońska

by Redakcja

Zwykło się mówić, że ten grudniowy weekend jest ,,weekendem cudów” i coś w tym jest. Kiedy chociaż na chwilę odwiedzi się lokalny sztab Szlachetnej Paczki, można szybko odkryć na czym polega jej magia i fenomen, a wyjście z ,,magazynu” już nie będzie takie proste. W niedzielę zakończył się XVII Finał Szlachetnej Paczki. W Płońsku organizowany był już po…

169 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Zmarł radny powiatu płońskiego: W wieku 72 lat zmarł w warszawskim szpitalu wieloletni radny powiatowy Prawa i Sprawiedliwości i były burmistrz Raciąża, Henryk Kozakiewicz. Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek o godzinie 14 w kościele parafialnym w Raciążu. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

W czwartek po godzinie 13 kierujący osobową toyotą 64-latek z Działdowa, jadąc ,,siódemką" w kierunku Płońska, w czasie kiedy wyprzedzał ciężarówkę i wracał na prawy pas, stracił panowanie nad pojazdem.

Auto dachowało. Dwie osoby - kierowcę oraz pasażerkę - przetransportowano do szpitala. Niestety, 38-letnia kobieta na skutek odniesionych obrażeń zmarła w szpitalu.

Policja za wstępną przyczynę wypadku w gminie Załuski podaje niedostosowanie prędkości do trudnych warunków panujących na drodze. (RED)   

Komentarze  

#1 +13 Kierowca
A czy ktoś zwrócił uwagę, że między prawym i lewym pasem występuje czasowo uskok z asfaltu? Uskok nigdy nie był oznaczony, jedynie występował znak brak oznakowania poziomego....
2017-11-30 13:42 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#1.1 +14 Michał
Dokładnie, szczególnie jadąc po ciemku można się tam zdziwić jak nagle z jednej strony asfalt jest wyższy. Nie wiem co za debile robią remont tej "7", tyle miesięcy już, porozwalali tyle km i po kawałeczku jadą.
2017-11-30 14:30 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#2 +8 Tomy
Tam gdzie był wypadek niema żadnych prac drogowych.
2017-11-30 15:11 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#3 +6 Yogi
Tam juz nie jedna osoba wywalila się w tym roku
2017-11-30 16:14 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#3.1 +10 Ola
Ale roboty drogowe były w tym miejscu i uskoki jak piszą wyżej są. Ja rownież dzisiaj tamtedy jechałam samochodem i na uskoku auto lekko w poślizg wpadło, ale jechałam wolno i nic sie nie stalo. Odpowiedzialność powinni ponieść również Ci, co przeprowadzali tam roboty drogowe, bo nierówności nadal są, niektore uskoki są tak duże, że można się zdziwić jadąc wieczorem.
2017-11-30 17:15 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj

Może Cię także zainteresować