Dzisiaj jest: 11 Grudnia 2017 Imieniny: Waldemar, Damazy Do końca roku pozostało 21 dni.

poniedziałek 11 grudnia

Łzy wzruszenia, radość, szczęście - jedyny taki weekend w roku!

in Wokół Płońska

by Redakcja

Zwykło się mówić, że ten grudniowy weekend jest ,,weekendem cudów” i coś w tym jest. Kiedy chociaż na chwilę odwiedzi się lokalny sztab Szlachetnej Paczki, można szybko odkryć na czym polega jej magia i fenomen, a wyjście z ,,magazynu” już nie będzie takie proste. W niedzielę zakończył się XVII Finał Szlachetnej Paczki. W Płońsku organizowany był już po…

145 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Zmarł radny powiatu płońskiego: W wieku 72 lat zmarł w warszawskim szpitalu wieloletni radny powiatowy Prawa i Sprawiedliwości i były burmistrz Raciąża, Henryk Kozakiewicz. Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek o godzinie 14 w kościele parafialnym w Raciążu. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze było najprawdopodobniej przyczyną poniedziałkowego wypadku tira, który wydarzył się przed godziną 6 na ,,siódemce" w Kroczewie.

Jadący w kierunku Gdańska volvo z naczepą 25-latek z Lublina stracił panowanie nad pojazdem i uderzył prawą stroną kabiny w słup systemu viaTOLL (elektroniczny system poboru opłat), zatrzymując się w rowie.

Obrażeń ciała doznała 23-letnia pasażerka samochodu ciężarowego, którą z podejrzeniem złamania ręki przewieziono do szpitala. (RED/foto: PN)


Przypominamy kierowcom, że to ostatni dzwonek by wymienić opony z letnich na zimowe. Jak widać pogoda jest bardzo zmienna, spadł pierwszy śnieg, co na pewno niejednego kierowcę zaskoczyło. Warto wolniej i ostrożniej jeździć, gdyż droga hamowania pojazdów na śliskiej nawierzchni wydłuża się. Nie trudno teraz o wpadniecie w poślizg i kolizję. Należy przygotować pojazd przed zimą i poza zmianą opon pamiętać również np. o wymianie płynu do spryskiwaczy. Pamiętajmy również, by wszelkie manewry na drodze sygnalizować odpowiednio wcześniej i wcześniej rozpoczynać hamowanie - przestrzega mł. asp. Kinga Drężek-Zmysłowska, oficer prasowy KPP w Płońsku.

Komentarze  

#1 +4 ultras
25 LETNI, BARDZO DOŚWIADCZONY SZOFER TIR-a.
2017-11-20 09:23 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#2 +2 świerzy asfalt
23letnia pasażerka świadomie rozpraszała 25kierowce cieżarówki
2017-11-20 14:58 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#3 +2 Zenek
Heh dziecko myślało że przyszpanuje a tu kłopociki;-)
2017-11-20 15:19 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#4 +1 roma
TO JEST WŁAŚNIE TO CO DZIELI POLAKÓW JAKO NARÓD - CIESZYMY SIĘ JAK KTOŚ CIERPI , POSTAW SIĘ JEDEN Z DRUGIM W TAKIEJ ZAISTNIAŁEJ SYTUACJI.
2017-11-20 18:10 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj

Może Cię także zainteresować