Dzisiaj jest: 25 Lutego 2018 Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd Do końca roku pozostało 310 dni.
sobota 24 lutego

Rolnik zapłaci składki za pracownika sezonowego [FOTORELACJA]

in Wokół Płońska

by Redakcja

Gmina Czerwińsk nad Wisłą to największy producent truskawki na Mazowszu, jak nie w całym kraju, stąd piątkowa konferencja poświęcona nowym przepisom zatrudniania cudzoziemców, głównie obywateli Ukrainy, do prac sezonowych w 2018 roku spotkała się z ogromnym zainteresowaniem środowiska rolniczego z kilku ościennych powiatów. Na terenie czerwińskiej gminy jest blisko 15 tys. hektarów użytków rolnych, z czego ponad 9…

982 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Dobre wieści dla mieszkańców gminy i miasta Raciąż: 23 lutego w Starostwie Powiatowym w Płońsku podpisano umowę między powiatem a Zarządem Województwa Mazowieckiego, reprezentowanego przez marszałka Adama Struzika, na dofinansowanie z wojewódzkiego budżetu realizacji zadania przebudowy drogi Zawidz - Osiek - Włostybory - Koziebrody - Raciąż. Więcej info na ten temat w naszym serwisie. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Około godziny 14:30 na drodze krajowej nr 7 na skrzyżowaniu w miejscowości Przyborowice Górne (gm. Załuski) doszło do zderzenia trzech aut: hondy, forda i peugeota. Na miejscu było kilka zastępów straży pożarnej oraz trzy karetki pogotowia. Wiemy o pięciu osobach poszkodowanych.

Kierujący od strony Karolinowa hondą mężczyzna próbował przeciąć ,,siódemkę", wymuszając pierwszeństwo przejazdu na kierowcy forda. Doszło do zderzenia, po czym któreś z tych aut uderzyło w stojącego na skrzyżowaniu peugeota.

Dwóch mężczyzn, kobieta oraz dwoje dzieci z obrażeniami ciała przetransportowano do szpitali w Ciechanowie i Płońsku. Jak dowiedzieliśmy się, w tym miejscu nie działała sygnalizacja świetlna. RED) 

(Zdjęcia z wypadku OSP Kroczewo)

Komentarze  

#1 +12 Tom
Znam to miejsce doskonale tam ciągle jest problem z sygnalizacją więc prędzej czy później musiało się coś stać. Szkoda, że nikt nic z tym nie robi. Już tyle lat. Sam nie jeden raz musiałem przeskakiwać na zająca... 1000 razy się uda , za 1001 się nie uda... Ktoś odpowiedzialny za ten stan powinien odpowiedzieć, bo tak dłużej być nie może .
2017-11-17 15:00 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#2 +2 pomysł
Cytuję Tom:
Znam to miejsce doskonale tam ciągle jest problem z sygnalizacją więc prędzej czy później musiało się coś stać. Szkoda, że nikt nic z tym nie robi. Już tyle lat. Sam nie jeden raz musiałem przeskakiwać na zająca... 1000 razy się uda , za 1001 się nie uda... Ktoś odpowiedzialny za ten stan powinien odpowiedzieć, bo tak dłużej być nie może .

Ja już mam pierwszego odpowiedzialnego, którego by należało pociągnąć do odpowiedzialności: kierownik obwodu drogowego w Poczerninie
2017-11-17 18:54 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#2.1 +2 niedarady
Niestety. Poczernin tylko utrzymuje. Decyduje Warszawa, a tam jest w planach ekspresówka.
2017-11-18 07:30 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#3 +5 jola
Kolejny idiotyzm to cempkowo i . Zapalające się ciągle czerwone światło mimo że nikt nie przechodzi przez jezdnię.
2017-11-17 19:11 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#4 +3 Egon
Na miejscu poszkodowanych pociągnąłbym do odpowiedzialności zarządcę drogi odpowiedzialnego za działanie sygnalizacji bo to jest skandal co się tam dzieje. Non stop usterki sygnalizacji. Może niech kolejne rondo tam wybudują i po kłopocie.
2017-11-17 22:50 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj

Może Cię także zainteresować